• Kategorie
  • Robot koszący AL-KO Robolinho 300 E

Symbol: 119991

Robot koszący AL-KO Robolinho 300 E to najmniejszy robot do automatycznego i bezobsługowego koszenia trawy w całej ofercie AL-KO.

Brak towaru
2999.00 -23% 2299.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2999
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Brak towaru
AL-KO Quality For Life
Zostaw telefon

Robot koszący AL-KO Robolinho 300 E

Robot koszący AL-KO Robolinho 300 E to najmniejszy robot do automatycznego i bezobsługowego koszenia trawy w całej ofercie AL-KO. Zapewnia zawsze idealnie skoszony trawnik i pozwala zaoszczędzić czas na hobby lub odpoczynek z rodziną. Robolinho jest wysokiej jakości robotem wyprodukowanym w Austrii, wykonany jest z solidnych podzespołów, a jego praca oparta jest o niezawodną technologię.

Ten model przeznaczony jest do małych trawników o powierzchni do 300 m2, posiada cztery noże do idealnego przycinania trawnika oraz wyposażony jest w bezszczotkowe silniki zapewniające cichą i perfekcyjną pracę oraz dużą żywotność. Bardzo cicha praca tego robota pozwala na koszenie nawet w nocy czy w trakcie odpoczynku w ogrodzie.

✅ WYMIENNE NOŻE DWUSTRONNE: Zastosowanie technologii czterech podwójnych noży gwarantuje doskonały efekt koszenia oraz redukuje powstawanie zabrudzeń w obudowie. Robot pracuje w systemie mulczowania trawy. Oznacza to, że pokos jest rozdrabniany w obudowie kosiarki i rozrzucany na trawnik jako naturalny nawóz. W ten sposób nie ma konieczności zbierania i grabienia skoszonej trawy.
✅ BAZA DOKUJĄCA: Solidna stacja bazowa pozwala na samodzielne ładowanie się robota gdy nie pracuje i na jego bezobsługową pracę. Dodatkowo jest ona bardzo prosta w demontażu na okres posezonowy. Istnieje również możliwość zainstalowania bazy poza obszarem trawnika.
✅ KOSZENIE PRZY KRAWĘDZIACH: Dzięki możliwości zaprogramowania koszenia obrzeży ogrodu robot potrafi idealnie skosić trawę przy krawędziach trawnika. Wymagane jest do tego prawidłowe przygotowanie ogrodu oraz dobrze zaplanowane i wykonane rozłożenie kabla ograniczającego.
✅ SZYBKA REGULACJA WYSOKOŚCI: Wysokość na jakiej robot ma kosić trawę można w szybki sposób ustawić i zmienić za pomocą prostego pokrętła. Zakres jej regulacji wynosi od 25 mm do 55 mm.
✅ PROSTA I INTUICYJNA INSTALACJA: Instalacja robota jest prosta do wykonania samodzielnie. Jednak w przypadku bardziej skomplikowanych ogrodów, ustalenia idealnego wykaszania obrzeży czy potrzeby zakopania kabla ograniczającego warto zlecić montaż autoryzowanemu dilerowi robotów AL-KO.
✅ KOSZENIE NA WZNIESIENIACH: Robot posiada dwa mocne silniki do napędu kół oraz koła, które posiadają duży podgumowany bieżnik. Dzięki temu oraz odpowiedniemu rozłożeniu masy robota może on pracować na wzniesieniach do 30%.
✅ PRZYCISK STOP: Robot posiada duży i dobrze widoczny awaryjny przycisk STOP. Wystarczy go wcisnąć a robot i jego noże natychmiast się zatrzymają.
✅ BARDZO CICHA PRACA ROBOTA: Praca robota jest bardzo cicha. Pozwala to na wykonywanie innych zadań lub relaks w ogrodzie. Według danych podawanych przez producenta poziom dźwięku wynosi 60 dB(A). Jednak podczas pomiarów uzyskanych w niezależnych testach uzyskano wynik 58 dB(A).
✅ PROSTA OBSŁUGA PANELU: Robot posiada bardzo prosty w obsłudze i przejrzysty panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem. Dzięki niemu bardzo szybko można zrobić korektę planów koszenia, ustawień robota oraz uzyskać informacje o bieżącym przebiegu pracy.

  Typ silnika  

   Elektryczny, indukcyjny   

Zasilanie w V

18

Pojemność akumulatora w Ah

2,2

Rodzaj akumulatora

Litowo-jonowy

Ilość akumulatorów

1

  Średni czas pracy (1 ładowanie) w min

45

Średni czas ładowania w min

45

Maksymalny obszar pracy w m2

300

Szerokość koszenia w cm

20

Minimalna wysokość koszenia w mm

25

  Maksymalna wysokość koszenia w mm  

55

Tryby koszenia

Losowy

Rodzaj ostrza tnącego

  Cztery oddzielne, podwójne nożyki  

Liczba stref koszenia

3

Maksymalne nachylenie w %

30

Stacja dokująca w zestawie

Tak

Sposób powrotu do stacji dokującej

Po kablu

Przewód sygnałowy w zestawie

Tak, 100 metrów bieżących

Szpilki mocujące przewód w zestawie

Tak, 90 sztuk

Czujnik deszczu

Nie

Czujnik przechyłu

Tak

Czujnik wykrywania przeszkód

Tak

Czujnik podnoszenia

Tak

Moduł WiFi

Nie

Aplikacja mobilna

Nie

Funkcja dokaszania obrzeży

Tak

Zabezpieczenie kodem PIN

Tak

Wyłącznik bezpieczeństwa

Tak

Waga w kg

8,15
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność