• Kategorie
  • Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 248, zestaw z AK 30 i AL 101

Symbol: 63502000000

Kosiarka RMA 248: prosta obsługa do średniej wielkości trawników, zestaw z AK 30 i AL 101.

Moc znamionowa silnika
1050 W
Materiał korpusu
Stal
Szerokość koszenia
46 cm
Regulacja wysokości koszenia
7-stopniowa
Zakres wysokości koszenia
25-75 mm
Napęd na koła
Nie
Pojemność kosza
55 l
Obszar roboczy
Do 500 m²
Metoda koszenia Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
2699.00 -14% 2329.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2699
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 248, zestaw z AK 30 i AL 101

Zwrotna kosiarka akumulatorowa dla użytkowników prywatnych o szerokości koszenia 46 cm. Przeznaczona do średniej wielkości trawników. Zestaw zawiera akumulator AK 30 i ładowarkę AL 101. Dzięki centralnej regulacji wysokości koszenia w kilku stopniach, można w prosty sposób ustawić żądaną wysokość koszenia. Nie wymaga dużego wysiłku podczas koszenia, oszczędzając siły użytkownika. Jest bardzo cicha i posiada zredukowany poziom wibracji. Idealna dla tych, którzy cenią efektywną pracę w miejscach wrażliwych na hałas. Kosz na trawę 55 l ze wskaźnikiem napełnienia można łatwo opróżnić przez górną klapę. Składany uchwyt pomaga w transporcie i w przechowywaniu urządzenia. Kosiarka zasilana jest wydajnym akumulatorem litowo-jonowym systemu AK. Akumulator jest wymienny i daję się łączyć z innymi urządzeniami tego systemu. Tryb Eco wydłuża żywotność baterii. Praktyczne diody LED na akumulatorze pokazują stan naładowania baterii.

✅ INNOWACYJNY KOSZ NA TRAWĘ: Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


 

✅ NÓŻ ŁOPATKOWY: Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


 

✅ SKŁADANY UCHWYT: Dzięki składanemu uchwytowi, kosiarki STIHL można z łatwością transportować i oszczędzać miejsce podczas przechowywania kosiarki.


 

✅ KOSZ NA TRAWĘ ZE WSKAŹNIKIEM NAPEŁNIENIA: Solidny kosz polimerowy na ściętą trawę ze zintegrowanym wskaźnikiem napełnienia i pojemością 55 l można łatwo opróżnić przy użyciu uchwytu i klapy w górnej części kosiarki.


 

✅ CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA: Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


 

✅ OBUDOWA Z BLACHY STALOWEJ: Dzięki odpornej na skręcanie konstrukcji z blachy stalowej obudowa jest bardzo wytrzymała. Zapewnia to dłuższą żywotność, nawet przy intensywnym użytkowaniu.


 

✅ KOMPATYBILNA ZE SMART CONNECTOR: Urządzenie jest przygotowane do integracji ze STIHL Smart Connector i systemem STIHL connected.


 

✅ OPTYMALNA BUDOWA NOŻA: Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza optymalizując jego napełnienie. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika i dobre właściwości koszenia oraz zbierania.


 

✅ TRWAŁE KÓŁKA: Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


 Moc znamionowa w W 

 1050 

 Regulacja wysokości koszenia 

   7-stopniowa, centralna   

Pojemność kosza w l

55

Szerokość koszenia w cm

46

Wysokość koszenia w mm

25-75

Szerokość urządzenia w cm

52

Ciężar w kg

21

Wysokość urządzenia w cm

106

 Długość urządzenia z koszem w cm 

155

 Poziom mocy akustycznej mierzony LWA w dB(A) 

95,8

 Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd w dB(A) 

96

Poziom wibracji ahw w m/s2

1,8

Niepewność pomiarowa K w m/s2

0,9

Niepewność pomiarowa KpA w dB(A)

2

Robocza prędk. obr. w U/min

3200
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność