• Kategorie
  • Przecinarka STIHL TS 800

Symbol: 42240112820

Wyjątkowo mocna przecinarka o mocy 6,8 KM.

Pojemność silnika
98,5 cm³
Moc silnika
5,0 kW / 6,8 KM
Średnica tarczy tnącej
400 mm
Maksymalna głębokość cięcia
145 mm
7499.00 -14% 6449.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
7499
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Przecinarka STIHL TS 800

Mocna przecinarka STIHL do ściernic o średnicy 400 mm. Maksymalna głębokość cięcia 145 mm, redukcja ciężaru dzięki osłonie magnezowej. Idealna do cięcia na wózku prowadzącym FW 20. Zawór dekompresyjny i STIHL ElastoStart zapewniają łatwy rozruch, system filtrów powietrza o długiej żywotności. Prowadzenie ręczne lub na wózku prowadzącym FW 20.


✅ PÓŁAUTOMATYCZNY SYSTEM NAPINANIA PASKA KLINOWEGO: Po poluzowaniu śrub mocujących, pasek klinowy jest naprężany samoczynnie. Zwiększa to żywotność urządzenia i wpływa na niewielkie zużycie paska.
✅ ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA UCHWYTU: Nowoczesny i ergonomiczny design zapewnia operatorowi najbardziej optymalną pozycję uchwytu. Uchwyt obwiedniowy gwarantuje doskonały komfort cięcia w każdej pozycji roboczej.
✅ RĘCZNA POMPA PALIWOWA: Uruchamianie urządzeń z silnikiem spalinowym, które posiadają ręczną pompę paliwową jest nawet o 40% łatwiejsze - zwłaszcza po dłuższej przerwie w pracy. Kilkukrotne naciśnięcie pompy paliwowej wystarcza, aby paliwo trafiło do gaźnika.
✅ SILNIK STIHL 2-MIX: Podczas procesu przepłukiwania, warstwa powietrza niezawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra - chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.
✅ STIHL ELASTOSTART: Podczas uruchamiania silników 2-suwowych, ciśnienie sprężania powoduje powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.
✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY STIHL: Elementy amortyzujące zapobiegają przenoszeniu drgań powodowanych pracą silnika na dłonie i ramiona operatora. Pozwala to oszczędzać siły podczas ręcznego prowadzenia urządzenia.


✅ PRZYŁĄCZE WODY: Woda jest dostarczana do tarczy przecinarki poprzez standardowe przyłącze wody ze zraszaczem, co umożliwia skuteczne wiązanie pyłu podczas cięcia. Przyłącze zostało zamontowane w takim miejscu, że nie przeszkadza podczas pracy.
✅ SYSTEM FILTRÓW POWIETRZA O DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI: System filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym zapewnia oddzielenie 80% cząstek kurzu zawartych w zasysanym powietrzu już w pierwszym etapie filtrowania. Cząstki kurzu nie osadzają się - jak to ma miejsce w przypadku zwykłych systemów filtrujących - na filtrze piankowym, lecz zostają odseparowane i ponownie odprowadzone na zewnątrz. W ten sposób zlikwidowana zostaje konieczność czyszczenia filtra piankowego.
✅ ZAWÓR DEKOMPRESYJNY: Zawór dekompresyjny pozwala podczas uruchamiania usunąć z cylindra część sprężonej mieszanki. Umożliwia to znaczną redukcję siły potrzebnej do pociągnięcia za linkę rozrusznika, odciążenie osoby obsługującej urządzenie i ochronę całego systemu rozruchu urządzenia.
✅ OSŁONA MAGNEZOWA: Osłona przecinarek wykonana jest z ciśnieniowego odlewu magnezu, co zapewnia znaczną redukcję ciężaru. Nowy design regulacji osłony i przyłącza wody.


  Moc kW/KM  

   5,0/6,8   

 Pojemność skokowa w cm3 

98,5

 Średnica tarczy tnącej w mm 

400

Maks. głębokość cięcia w mm

145

Ciężar w kg 1)

12,7

 Poziom mocy akustycznej w dB(A) 2) 

114

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2) 

101

 Wartość drgań strona lewa/prawa w m/s2 3) 

    6,5/3,9    

Długość całkowita w mm 4)

890

1) Bez paliwa i tarczy tnącej
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²
4) Ze ściernicą

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność