• Kategorie
  • Przecinarka STIHL TS 500i

Symbol: 42500112810

Przecinarka spalinowa o mocy 3,9 kW, do tarcz tnących o średnicy 350 mm.

Pojemność silnika
72,2 cm³
Moc silnika
3,9 kW / 5,3 KM
Średnica tarczy tnącej
350 mm
Maksymalna głębokość cięcia
125 mm
6699.00 -14% 5759.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
6699
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Przecinarka STIHL TS 500i

Uniwersalna przecinarka z wtryskiem STIHL Injection. Do ściernic o średnicy 350 mm. Elektronicznie sterowany wtrysk zapewnia perfekcyjną charakterystykę pracy i wysoki moment obrotowy. Dzięki tylko jednej pozycji startowej urządzenie można bardzo łatwo uruchomić. Elektroniczny moduł sterowania umożliwia łatwe dozowanie ilości doprowadzanej wody. W połączeniu z systemem antywibracyjnym STIHL, który zapewnia szczególnie niski poziom drgań, przecinarkę prowadzi się bardzo precyzyjnie. STIHL ElastoStart i zawór dekompresyjny znacznie ułatwiają uruchamianie urządzenia.
✅ PÓŁAUTOMATYCZNY SYSTEM NAPINANIA PASKA KLINOWEGO: Po poluzowaniu śrub mocujących, pasek klinowy jest naprężany samoczynnie. Zwiększa to żywotność urządzenia i wpływa na niewielkie zużycie paska.
✅ ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA UCHWYTU: Nowoczesny i ergonomiczny design zapewnia operatorowi najbardziej optymalną pozycję uchwytu. Uchwyt obwiedniowy gwarantuje doskonały komfort cięcia w każdej pozycji roboczej.
✅ RĘCZNA POMPA PALIWOWA: Uruchamianie urządzeń z silnikiem spalinowym, które posiadają ręczną pompę paliwową jest nawet o 40% łatwiejsze - zwłaszcza po dłuższej przerwie w pracy. Kilkukrotne naciśnięcie pompy paliwowej wystarcza, aby paliwo trafiło do gaźnika.
✅ SILNIK STIHL 2-MIX: Podczas procesu przepłukiwania, warstwa powietrza niezawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra - chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.


✅ STIHL ELASTOSTART: Podczas uruchamiania silników 2-suwowych ciśnienie sprężania powoduje powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.
✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY STIHL: Elementy amortyzujące zapobiegają przenoszeniu drgań powodowanych pracą silnika na dłonie i ramiona operatora. Pozwala to oszczędzać siły podczas ręcznego prowadzenia urządzenia.

 
✅ SYSTEM FILTRÓW POWIETRZA O DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI: System filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym zapewnia oddzielenie 80% cząstek kurzu zawartych w zasysanym powietrzu już w pierwszym etapie filtrowania. Cząstki kurzu nie osadzają się - jak to ma miejsce w przypadku zwykłych systemów filtrujących - na filtrze piankowym, lecz zostają odseparowane i ponownie odprowadzone na zewnątrz. W ten sposób zlikwidowana zostaje konieczność czyszczenia filtra piankowego.
✅ ZAWÓR DEKOMPRESYJNY: Zawór dekompresyjny pozwala podczas uruchamiania usunąć z cylindra część sprężonej mieszanki. Umożliwia to znaczną redukcję siły potrzebnej do pociągnięcia za linkę rozrusznika, odciążenie osoby obsługującej urządzenie i ochronę całego systemu rozruchu urządzenia.


 

✅ OSŁONA MAGNEZOWA: Osłona przecinarek wykonana jest z ciśnieniowego odlewu magnezu, co zapewnia znaczną redukcję ciężaru. Nowy design regulacji osłony i przyłącza wody.


  Moc kW/KM  

   3,9/5,3   

 Pojemność skokowa w cm3 

72,2

 Średnica tarczy tnącej w mm 

350

Maks. głębokość cięcia w mm

125

Ciężar w kg 1)

10,2

 Poziom mocy akustycznej w dB(A) 2) 

112

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2) 

98

 Wartość drgań strona lewa/prawa w m/s2 3) 

    2,4/2    

Długość całkowita w mm 4)

730

1) Bez paliwa i tarczy tnącej
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²
4) Ze ściernicą

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność