• Kategorie
  • Przecinarka STIHL TS 420, ściernica diamentowa DB-10, 350 mm / 14"

Symbol: 42382000040

Uniwersalna, lekka przecinarka o mocy 4,4 KM.

Pojemność silnika
66,7 cm³
Moc silnika
3,2 kW / 4,4 KM
Średnica tarczy tnącej
350 mm
Maksymalna głębokość cięcia
125 mm
5749.00 -11% 5119.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
5749
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Przecinarka STIHL TS 420, ściernica diamentowa DB-10, 350 mm / 14"

Uniwersalna przecinarka do prac budowlanych. Ściernica o średnicy 350 mm do cięć o głębokości do 125 mm. System antywibracyjny STIHL zapewnia precyzyjne i wygodne prowadzenie przecinarki. System filtrów powietrza o długiej żywotności gwarantuje długie okresy międzyserwisowe. Ergonomiczny rozruch dzięki zastosowaniu zaworu dekompresyjnego. Prowadzenie ręczne lub na wózku prowadzącym FW 20.✅ PÓŁAUTOMATYCZNY SYSTEM NAPINANIA PASKA KLINOWEGO: Po poluzowaniu śrub mocujących, pasek klinowy jest naprężany samoczynnie. Zwiększa to żywotność urządzenia i wpływa na niewielkie zużycie paska.
✅ ERGONOMICZNA KONSTRUKCJA UCHWYTU: Nowoczesny i ergonomiczny design zapewnia operatorowi najbardziej optymalną pozycję uchwytu. Uchwyt obwiedniowy gwarantuje doskonały komfort cięcia w każdej pozycji roboczej.
✅ RĘCZNA POMPA PALIWOWA: Uruchamianie urządzeń z silnikiem spalinowym, które posiadają ręczną pompę paliwową jest nawet o 40% łatwiejsze - zwłaszcza po dłuższej przerwie w pracy. Kilkukrotne naciśnięcie pompy paliwowej wystarcza, aby paliwo trafiło do gaźnika.
✅ SILNIK STIHL 2-MIX: Podczas procesu przepłukiwania, warstwa powietrza niezawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra - chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.
✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY STIHL: Elementy amortyzujące zapobiegają przenoszeniu drgań powodowanych pracą silnika na dłonie i ramiona operatora. Pozwala to oszczędzać siły podczas ręcznego prowadzenia urządzenia.
✅ SYSTEM FILTRÓW POWIETRZA O DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI: System filtrów powietrza o długiej żywotności ze wstępnym filtrem cyklonowym zapewnia oddzielenie 80% cząstek kurzu zawartych w zasysanym powietrzu już w pierwszym etapie filtrowania. Cząstki kurzu nie osadzają się - jak to ma miejsce w przypadku zwykłych systemów filtrujących - na filtrze piankowym, lecz zostają odseparowane i ponownie odprowadzone na zewnątrz. W ten sposób zlikwidowana zostaje konieczność czyszczenia filtra piankowego.
✅ ZAWÓR DEKOMPRESYJNY: Zawór dekompresyjny pozwala podczas uruchamiania usunąć z cylindra część sprężonej mieszanki. Umożliwia to znaczną redukcję siły potrzebnej do pociągnięcia za linkę rozrusznika, odciążenie osoby obsługującej urządzenie i ochronę całego systemu rozruchu urządzenia.
✅ PRZYŁĄCZE WODY: Woda jest dostarczana do tarczy przecinarki poprzez standardowe przyłącze wody ze zraszaczem, co umożliwia skuteczne wiązanie pyłu podczas cięcia. Przyłącze zostało zamontowane w takim miejscu, że nie przeszkadza podczas pracy.
✅ OSŁONA MAGNEZOWA: Osłona przecinarek wykonana jest z ciśnieniowego odlewu magnezu, co zapewnia znaczną redukcję ciężaru. Nowy design regulacji osłony i przyłącza wody.


  Moc kW/KM  

   3,2/4,4   

 Pojemność skokowa w cm3 

66,7

 Średnica tarczy tnącej w mm 

350

Maks. głębokość cięcia w mm

125

Ciężar w kg 1)

9,7

 Poziom mocy akustycznej w dB(A) 2) 

109

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2) 

98

 Wartość drgań strona lewa/prawa w m/s2 3) 

    3,9/3,9    

Długość całkowita w mm 4)

720

1) Bez paliwa i tarczy tnącej
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²
4) Ze ściernicą

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność