• Kategorie
  • Odkurzacz przemysłowy STIHL SE 62 E

Symbol: 47840124403

Do czyszczenia na sucho i na mokro, z automatycznym włącznikiem.

869.00 -16% 729.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
869
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Odkurzacz przemysłowy STIHL SE 62 E

Kompaktowy odkurzacz z automatycznym włącznikiem i gniazdem (E) do podłączenia elektronarzędzia. Czyszczenie na sucho i na mokro, funkcja dmuchawy po przełożeniu węża ssącego do otworu wydmuchowego, wielowarstwowy system filtrujący, oczyszczanie filtra. W zestawie: wąż ssący o długości 3,5 m, lanca teleskopowa oraz komplet końcówek: do czyszczenia podłóg, uniwersalna, do czyszczenia szczelin oraz adapter do elektronarzędzia. Do profesjonalnych zastosowań w warsztatach, firmach sprzątających i zakładach przemysłowych.

✅ Adapter z regulacją siły ssania: Adapter umożliwia optymalne dopasowanie mocy ssania do danego zadania, względnie do danego elektronarzędzia.


 

✅ Funkcja nadmuchu: Praktyczna funkcja nadmuchu rozszerza obszar zastosowania odkurzacza. Wszędzie tam, gdzie zasysanie jest niemożliwe, odkurzacz może pracować w trybie dmuchawy. Wystarczy jedynie włożyć wąż ssący do otworu odprowadzającego znajdującego się w tylnej części odkurzacza.


 

✅ Automatyczny włącznik (E) i gniazdo do podłączenia: Zastosowanie adaptera do podłączenia elektronarzędzi umożliwia zbieranie pyłu bezpośrednio podczas wiercenia, cięcia lub szlifowania. Szczególnie komfortową funkcją jest możliwość bezpośredniego podłączenia elektronarzędzia do odkurzacza. Odkurzacz jest włączany lub wyłączany automatycznie razem z elektronarzędziem.


 

✅ Oczyszczanie filtra: W celu oczyszczenia filtra należy zamknąć zasuwkę na uchwycie, docisnąć otwór uchwytu do równej powierzchni lub przysłonić dłonią i 3-krotnie nacisnąć przycisk czyszczenia filtra. Filtr oczyści się automatycznie. Dzięki temu odkurzacz nie utraci mocy ssania.


 

✅ Końcówka do czyszczenia podłóg Kombi: Końcówka do czyszczenia podłóg Kombi z przełącznikiem do czyszczenia powierzchni gładkich i wykładzin dywanowych.


 

✅ System filtrujący: Jeszcze wyższy poziom separacji kurzu dzięki połączeniu dwóch filtrów.


 

✅ Uchwyt do lancy: Praktyczne przechowywanie lancy wraz z końcówką ssącą bezpośrednio przy urządzeniu.


 

✅ Lanca teleskopowa: Dzięki funkcji teleskopowej lancę można optymalnie dostosować do wzrostu użytkownika. Składana lanca umożliwia łatwe przechowywanie i transport odkurzacza.


 

✅ Uchwyt na akcesoria: Zintegrowany uchwyt na akcesoria umożliwia wygodne i praktyczne przechowywanie elementów wyposażenia seryjnego, np. rury ssącej, dyszy uniwersalnej i końcówki do szczelin.


 

✅ Automatyczny włącznik (E) i gniazdo do podłączenia: Zastosowanie adaptera do podłączenia elektronarzędzi umożliwia zbieranie pyłu bezpośrednio podczas wiercenia, cięcia lub szlifowania. Szczególnie komfortową funkcją jest możliwość bezpośredniego podłączenia elektronarzędzia do odkurzacza. Odkurzacz jest włączany lub wyłączany automatycznie razem z elektronarzędziem.


 

✅ Końcówka do szczelin: Końcówka do czyszczenia podłóg i końcówka do szczelin zawsze są pod ręką, pozwalając na szybkie i łatwe wykonywanie najróżniejszych zadań związanych z czyszczeniem.


 

✅ Uniwersalna końcówka ssąca: Do dokładnego oczyszczania różnych powierzchni.


 Maks. pobór mocy w Watt 

 1400 

Maks. podciśnienie w Mbar

210

 Ilość zasysanego powietrza w l/min 

3600

Pojemność zbiornika w l

20

Zasilanie sieciowe w V/Hz

 220-240/1~/50 

Ciężar w kg

8

Długość węża ssącego w m

3,5

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 1) 

70,9

Średnia węża w mm

32

1) Niepewn. pomiar. wg Dyr. 2006/42/WE = 1,5 (dB(A))

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność