• Kategorie
  • Odkurzacz przemysłowy STIHL SE 122 E

Symbol: 47740124405

Odkurzacz do czyszczenia na sucho i na mokro, z automatycznym włącznikiem.

2099.00 -17% 1739.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2099
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Odkurzacz przemysłowy STIHL SE 122 E

Mocny odkurzacz do czyszczenia na sucho i na mokro. Automatyczny włącznik, gniazdo (E), czyszczenie na sucho i na mokro, wielowarstwowy system filtrujący, oczyszczanie filtra, filtr/worek, kółka prowadzące z hamulcem, uchwyt ze stali nierdzewnej z szybkozłączem, lanca ze stali nierdzewnej, końcówka uniwersalna, końcówka do czyszczenia podłóg/szczelin, regulacja obrotów, system łagodnego rozruchu, hamulec wybiegowy, adapter do elektronarzędzia, zintegrowany pojemnik na akcesoria i uchwyt do rury ssącej.✅ SYSTEM FILTRUJĄCY: Jeszcze wyższy poziom separacji kurzu, dzięki połączeniu dwóch filtrów. Główny filtr PET spełnia wymogi reemisji kurzu klasy "M". Filtr łatwo można oczyścić, jest ekonomiczny i przyjazny dla środowiska.
✅ AUTOMATYCZNY WŁĄCZNIK (E) I GNIAZDO DO PODŁĄCZENIA: Zastosowanie adaptera do podłączenia elektronarzędzi umożliwia zbieranie pyłu bezpośrednio podczas wiercenia, cięcia lub szlifowania. Szczególnie komfortową funkcją jest możliwość bezpośredniego podłączenia elektronarzędzia do odkurzacza. Odkurzacz jest włączany lub wyłączany automatycznie razem z elektronarzędziem.
✅ KÓŁKA PROWADZĄCE Z HAMULCEM: Praktyczny hamulec umożliwia blokadę kółek prowadzących.
✅ KOŃCÓWKA DO SZCZELIN: Końcówka do czyszczenia podłóg i końcówka do szczelin zawsze są pod ręką, pozwalając na szybkie i łatwe wykonywanie najróżniejszych zadań związanych z czyszczeniem.
✅ OCZYSZCZANIE FILTRA: Do łatwego oczyszczania systemu filtrującego. Wystarczy zamknąć króciec na końcu węża ssącego i nacisnąć przycisk oczyszczania filtra. Filtr jest oczyszczany automatycznie i szybko. Zapobiega to spadkowi mocy ssania z powodu zanieczyszczonych filtrów.
✅ RURA SSĄCA ZE STALI NIERDZEWNEJ: Wysokiej jakości rura ssąca ze stali nierdzewnej umożliwia szybkie i łatwe usuwanie kurzu, śmieci i płynów.
✅ RURA SSĄCA ZE STALI NIERDZEWNEJ Z SZYBKOZŁĄCZKĄ: Nowa szybkozłączka dodawana w wyposażeniu seryjnym umożliwia błyskawiczne podłączenie węża ssącego do lancy oraz jego odłączenie.
✅ UNIWERSALNA KOŃCÓWKA DO CZYSZCZENIA PODŁÓG: Nowa, uniwersalna końcówka do czyszczenia podłóg umożliwia szybkie i wygodne oczyszczanie różnych powierzchni.
✅ REGULACJA OBROTÓW: Do płynnej regulacji mocy.
✅ ZINTEGROWANY POJEMNIK NA AKCESORIA: Z uchwytem na rurę ssącą. Do wygodnego przechowywania dodatkowych dysz i rury ssącej.
✅ UNIWERSALNA KOŃCÓWKA SSĄCA: Do dokładnego oczyszczania różnych powierzchni.

 Maks. pobór mocy w Watt 

 1500 

Maks. podciśnienie w Mbar

250

 Ilość zasysanego powietrza w l/min 

3600

Pojemność zbiornika w l

30

Zasilanie sieciowe w V/Hz

 230/1-/50 

Ciężar w kg

12,3

Długość węża ssącego w m

3

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 1) 

65,1

Średnia węża w mm

36

1) Niepewn. pomiar. wg Dyr. 2006/42/WE = 1,5 (dB(A))

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność