• Kategorie
  • Odkurzacz przemysłowy STIHL SE 133 ME

Symbol: 47860124430

Mocny odkurzacz o mocy 1,4 kW / 4.500 l/min do czyszczenia na sucho i mokro klasy M.

3099.00 -13% 2689.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
3099
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Odkurzacz przemysłowy STIHL SE 133 ME

Solidne odkurzacze do czyszczenia na sucho i na mokro stanowią nieodzowny element utrzymania czystości w budownictwie i zakładach przemysłowych, w których występuje znaczne zapylenie. SE 133 ME to mocny odkurzacz do czyszczenia na sucho i na mokro z automatycznym włącznikiem, do pyłów klasy M. Posiada automatyczne oczyszczanie filtra bez spadku siły ssania, automatyczną kontrolę przepływu powietrza, płynną regulację obrotów, uchwyt do mocowania skrzynek narzędziowych oraz antystatyczne akcesoria do odsysania pyłu z urządzeń akumulatorowych/elektronarzędzi.
✅ KLASA PYŁU M: SE 133 ME jest certyfikowanym odkurzaczem do czyszczenia na sucho i na mokro (wg normy EU-EN 60335-2-69). Spełnia wymagania klasy pyłu M dla pyłów o wartościach granicznych > 0,1 mg/m³. Podczas ssania prędkość powietrza jest mierzona. Jeśli jej wartość spada poniżej 20 m/s, urządzenie sygnalizuje to sygnałem świetlnym, a w dalszej kolejności powtarzającym się sygnałem dźwiękowym. Niskopyłowe usuwanie pyłu zapewnia odpowiedni worek.
✅ FILTR PŁASKI PTFE: Wydajny filtr z dodatkową powłoką nano. Wydajność filtracji wynosi co najmniej 99,9% (klasa M). Specjalna klapa tylna ułatwiająca wymianę filtra. Niskie osadzanie i ulepszone czyszczenie filtra poprzez nano-powłokę.
✅ AUTOMATYCZNA KONTROLA STRUMIENIA PRZEPŁYWU: Gdy tylko strumień powietrza spadnie do poziomu poniżej 20 m/s, następuje najpierw sygnalizacja optyczna, a po około 7 sekundach również dźwiękowa.
✅ ODSYSANIE PYŁU Z ELEKTRONARZĘDZI: Umożliwia niskopyłową pracę z narzędziami do urządzeń akumulatorowych i elektrycznych.
✅ BEZSTOPNIOWA REGULACJA LICZBY OBROTÓW: Umożliwia bezstopniową regulację ssania, dostosowaną do potrzeb.
✅ AUTOMATYCZNE CZYSZCZENIE FILTRA: Filtr sam się czyści przez ruch powietrza, przy czym siła ssania pozostaje stale na wysokim poziomie. Proces odbywa się całkowicie automatycznie i jest regularnie powtarzany. Pozwala to na długie okresy pracy i wpływa na niskie koszty serwisu.
✅ MOŻLIWOŚĆ INTEGRACJI SKRZYNKI NA AKCESORIA: Funkcja umożliwia proste i wygodne przechowywanie różnych akcesoriów.
✅ RURA SSĄCA ZE STALI NIERDZEWNEJ Z SZYBKOZŁĄCZKĄ: Nowa szybkozłączka dodawana w wyposażeniu seryjnym umożliwia błyskawiczne podłączenie węża ssącego do lancy oraz jego odłączenie.
✅ KOŃCÓWKA DO SZCZELIN: Końcówka do czyszczenia podłóg i końcówka do szczelin zawsze są pod ręką, pozwalając na szybkie i łatwe wykonywanie najróżniejszych zadań związanych z czyszczeniem.
✅ UCHWYT DO OTWIERANIA POJEMNIKA: Praktyczny uchwyt, pozwalający szybko otworzyć pojemnik.
✅ SYSTEM FILTRACYJNY WIELOKROTNEGO UŻYTKU: Kombinacja worka filtrującego i filtra głównego zapewnia jeszcze wyższy stopień filtracji. Filtr główny z PTFE spełnia wymogi klasy pyłu "M". Filtr jest zmywalny, przez co praca jest higieniczna, ekonomiczna i przyjazna dla środowiska.


 Maks. pobór mocy w Watt 

 1400 

Maks. podciśnienie w Mbar

250

 Ilość zasysanego powietrza w l/min 

4500

Pojemność zbiornika w l

42

Zasilanie sieciowe w V/Hz

  220-240/1~/50-60  

Ciężar w kg

16

Długość węża ssącego w m

5

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 1) 

68

Średnia węża w mm

32

1) Niepewn. pomiar. wg Dyr. 2006/42/WE = 1,5 (dB(A))

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność