• Kategorie
  • Odkurzacz akumulatorowy STIHL SHA 56, bez akumulatora i ładowarki

Symbol: SA020117104

Odkurzacz, rozdrabniacz i dmuchawa w jednym, bez akumulatora i ładowarki.

Napięcie znamionowe
36 V
1149.00 -12% 1009.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1149
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Odkurzacz akumulatorowy STIHL SHA 56, bez akumulatora i ładowarki

Możesz wybrać odkurzanie, rozdrabnianie lub funkcję dmuchawy. Odkurzacz akumulatorowy SHA 56 systemu AK oferuje trzy funkcje w jednym. To praktyczne urządzenie jest bardzo wszechstronne. Liście, odpady zielone czy brud można szybko i skutecznie usunąć z trawników, podwórek i podjazdów. Nie są wymagane żadne narzędzia, aby przejść z funkcji odkurzacza w dmuchawę. Innowacyjny, obrotowy uchwyt ze zintegrowaną regulacją prędkości powietrza zapewnia właściwą pozycję we wszystkich trybach pracy. Solidny metalowy rozdrabniacz niezawodnie rozdrabnia zasysany materiał. Dzięki bardzo dużej średnicy otworu wirnika wentylatora, urządzenie można szybko wyczyścić. Ochrona słuchu do tego cichego odkurzacza akumulatorowego SHA 56 nie jest konieczna.

PRODUKT BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI!!!

✅ ERGONOMICZNY, OBROTOWY UCHWYT: Regulowany w zakresie 180° obrotowy uchwyt umożliwia komfortowe trzymanie w obu trybach pracy.


 

✅ BEZNARZĘDZIOWE PRZEZBRAJANIE: Urządzenie można szybko przezbroić z funkcji dmuchawy w funkcję odkurzacza bez używania narzędzi. SHA uruchamia się tylko wtedy, gdy dysze są prawidłowo włożone lub kratka zatrzaśnie się prawidłowo.


 

✅ PRZEMYŚLANA KONSTRUKCJA WORKA: Worek do zbierania o pojemności 40 l można opróżnić i ponownie założyć w zaledwie kilku krokach. Worek zbierający wisi na urządzeniu i nie musi być noszony na ramieniu. Bardzo długi zamek błyskawiczny ze sznurkiem umożliwia łatwe otwieranie i opróżnianie worka, nawet w rękawicach roboczych. Dzięki przemyślanej, asymetrycznej konstrukcji worek nadmuchiwany jest tylko z jednej strony. Zapewnia to więcej miejsca na nogi podczas pracy.


 

✅ KOMFORTOWE CZYSZCZENIE: Dzięki bardzo dużej średnicy koła wentylatora, element rozdrabniający jest łatwo dostępny do czyszczenia lub w przypadku zablokowania.


 

✅ METALOWY ROZDRABNIACZ: Solidny metalowy rozdrabniacz na kole wentylatora skutecznie rozdrabnia zasysany materiał.


 

✅ REGULOWANY PAS NOŚNY: Wyściełany, regulowany pasek zwiększa komfort noszenia i odciąża użytkownika. Punkty zawieszenia pasów naramiennych wykonane są z metalu.


 

✅ OTWÓR WLOTOWY DYSZY SSĄCEJ Z BOCZNYMI WGŁĘBIENIAMI: Otwór dyszy ssącej jest wyposażony w boczne wgłębienia. Dzięki czemu zmniejszona jest siła ssania SHA przy samej podłodze lub odkurzanym materiale.


 

✅ BEZSTOPNIOWA REGULACJA PRĘDKOŚCI: Bezstopniowa regulacja prędkości umożliwia bardzo dokładne dopasowanie siły nadmuchu do czyszczonej powierzchni.


 

✅ DWUSTOPNIOWA REGULACJA DYSZY WYLOTOWEJ: Dyszę nadmuchową SHA 56 można regulować w 2 stopniach dopasowując do wzrostu użytkownika. Pozwala to uniknąć utraty siły nadmuchu spowodowanej zbyt dużą odległością od czyszczonej powierzchni.


 

✅ DWIE POZYCJE AKUMULATORA W KOMORZE: Akumulator można włożyć do urządzenia w dwóch pozycjach. W pozycji pośredniej akumulator jest mocno zablokowany w komorze i zabezpieczony przed wypadnięciem. Aby urządzenie działało, akumulator musi być całkowicie wsunięty do gniazda.


 

✅ KOMPATYBILNOŚĆ ZE SMART CONNECTOR: Łatwe i szybkie zastosowanie STIHL Smart Connector w razie potrzeby.


 Wydajność turbiny z dyszą okrągłą w m3/h 

   560   

Wydajność turbiny z dyszą płaską w m3/h

490

Napięcie znamionowe w V

36

Siła nadmuchu w N 1)

8

Ciężar w kg

4,2

Maks. pręd. powietrza z dyszą okr. w m/s

56

 Maks. pręd. powietrza z dyszą płaską w m/s 

61

Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2)

81

Poziom mocy akustycznej w dB(A) 2)

94

Poziom wibracji strona prawa w m/s2 3)

1,1

 Czas pracy na jednym ładowaniu z AK 10 (1) w min 4) 

   Do 12   

Czas pracy na jednym ładowaniu z AK 20 (1) w min 4) 

Do 25

Czas pracy na jednym ładowaniu z AK 30 (1) w min 4) 

Do 30

1) Kombinacja prędkości i objętości powietrza
2) Niepewność pomiarowa wg RL 2006/42/EG = 2,0
3) Niepewność pomiarowa wg RL 2006/42/EG = 2 m/s²
4) Czasy pracy są wartościami poglądowymi i zależą od sposobu pracy

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność