• Kategorie
  • Glebogryzarka STIHL MH 700

Symbol: 62510113913

Najmocniejsza glebogryzarka, przeznaczona do trudnej gleby.

Producent silnika
STIHL
Pojemność silnika
252 cm³
Moc silnika
5,2 kW / 7,1 KM
Szerokość robocza
120 cm
Liczba biegów
2 P + 1 T
4769.00 -10% 4269.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
4769
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier RABEN Półpaleta 120
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Glebogryzarka STIHL MH 700

Glebogryzarka STIHL MH 700 to bardzo mocna glebogryzarka o dużej szerokości roboczej 120 cm do dużych powierzchni. Prędkość jazdy wybierana indywidualnie za pomocą dwóch biegów do przodu i jednego wstecznego. Regulacja szerokości roboczej, uchwyt kierujący z regulacją wysokości i bocznym systemem regulacji, pozwalającym na dopasowanie do wzrostu użytkownika i odpowiedniego zadania, składane przednie koło transportowe, filtr olejowy do zastosowań w warunkach znacznego zapylenia. W komplecie opony 16'' do transportu glebogryzarki.✅ MOCNY SILNIK: Ta glebogryzarka firmy STIHL wyposażona została w silnik o wysokiej mocy. Ten typ silnika pozwala na bardzo wysoką wydajność działania urządzenia i charakteryzuje się stabilnością pracy. Zaprojektowany jako silnik z napędem poziomym.


 

✅ ŁATWE PRZYSPIESZANIE: Glebogryzarkę prowadzimy za pomocą oburęcznego uchwytu, wyposażonego w prosty i bardzo intuicyjny system regulacji przyspieszenia, który może być komfortowo obsługiwany kciukiem podczas prowadzenia urządzenia. W rezultacie moc glebogryzarki można dokładnie kontrolować podczas pracy.


✅ NOŻE TNĄCE: Noże tnące glebogryzarki STIHL mają specjalnie opracowany kształt i spulchniają glebę z maksymalną efektywnością.
✅ DZIELONY ZESPÓŁ ROBOCZY: Dzielony zespół roboczy glebogryzarki STIHL umożliwia płynną regulację szerokości roboczej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, urządzenie może być stosowane również do wąsko rosnących kultur. Boczne tarcze dodatkowo chronią rośliny podczas pracy.


 

 

✅ OGRANICZNIK GŁĘBOKOŚCI: Za pomocą ogranicznika głębokości obracanego o 180 st., można ustawić głębokość zespołu roboczego. Możliwa praca w wąskich przejściach i zakrętach. 3-stopniowa regulacja wysokości.
✅ KOŁO TRANSPORTOWE: Aby umożliwić sprawny i komfortowy transport glebogryzarki, glebogryzarka STIHL wyposażona jest w dodatkowe koło transportowe. Koło można złożyć podczas pracy.✅ REGULOWANY UCHWYT: Uchwyt glebogryzarki STIHL można w prosty sposób ustawić bez potrzeby używania narzędzi. Regulowany na wysokość i na boki uchwyt zwiększa znacząco komfort i ergonomię pracy z urządzeniem. Aby zaoszczędzić miejsce podczas transportu lub przechowywania glebogryzarki, uchwyt można złożyć.


  Moc znamionowa w U/Min  

   5,2 kW/7,1 KM   

Typ silnika

EHC 700,0

Śred. zesp. rob. Ø w cm

36

Szerokość robocza w cm

120

Napęd

2V + 1R

  Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A)  

100

Poziom ciśnienia akustycznego mierzonego LpA w dB(A)

86

Pojemność zbiornika paliwa w l

4

Pojemność skokowa w cm3

252

Ciężar w kg

124
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność