• Kategorie
  • Wertykulator elektryczny STIHL RLE 540

Symbol: 62900115610

Wydajny wertykulator elektryczny.

Moc znamionowa silnika
1600 W
Pojemność kosza
50 l
Obszar roboczy
Do 800 m²
Liczba noży
14
Szerokość robocza
38 cm
Głębokość robocza
25 mm
2349.00 -15% 1989.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2349
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Wertykulator elektryczny STIHL RLE 540

Wertykulator elektryczny STIHL RLE 540 jest idealnym wyborem do pielęgnacji średnich trawników. Łączy w sobie mocny i cichy silnik elektryczny z efektywnym agregatem do spulchniania o szerokości roboczej 38 cm. Głębokość roboczą można wygodnie regulować, za pomocą ergonomicznego pokrętła znajdującego się na uchwycie. Koła o niskim współczynniku tarcia z antypoślizgowym profilem i stabilnością kierunkową zwiększają poziomu komfort podczas wertykulowania trawy. Dzięki ergonomicznemu i wygodnemu uchwytowi, urządzeniem można z łatwością manewrować. Wertykulator wyposażony jest w wytrzymałą obudowę z tworzyw sztucznych, wytrzymującą długotrwałe i intensywne użytkowanie. Zintegrowany zaczep kabla elektrycznego umożliwia bezpieczne podłączenie wtyczki do zasilania. Dla maksymalnego ułatwienia transportu, wertykulator wyposażony jest w składany uchwyt do przenoszenia, transportu i magazynowania.


✅ ZESPÓŁ ROBOCZY: Jednostka wertykulacyjna STIHL wyposażona jest w wytrzymałe, stałe noże umożliwiające odpowiednie napowietrzenie trawnika.
✅ PODWÓJNIE ŁOŻYSKOWANE KOŁA: Koła jezdne wyposażone w podwójne łożyska kulkowe zapewniają długie i bezawaryjne użytkowanie. Koła zostały wyposażone w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.
✅ 6-STOPNIOWA REGULACJA GŁĘBOKOŚCI WERTYKULACJI: Korzystając z ergonomicznie ukształtowanego uchwytu na obudowie, można w sześciu etapach regulować głębokość roboczą noży. Za pomocą przełącznika obrotowego, zarówno jednostka spulchniająca, jak i rolka aeracyjna, mogą zostać dostosowane do podłoża i mogą być wygodnie obniżone lub podniesione.
✅ ZINTEGROWANY ZACZEP PRZEWODU ELEKTRYCZNEGO: Dzięki zintegrowanemu zaczepowi przewód elektryczny spoczywa bezpiecznie na zespole włącznika i gniazdka elektrycznego.
✅ UCHWYT TRANSPORTOWY: Zintegrowany z obudową uchwyt transportowy ułatwiający transport wertykulatora STIHL. Umożliwia też łatwe przechylenie czy załadowanie urządzenia. Jednocześnie uchwyt do przenoszenia służy jako ochrona urządzenia przed uderzeniem i chroni obudowę wertykulatora przed przeszkodami na trawniku.
✅ OBUDOWA Z WYTRZYMAŁYCH TWORZYW SZTUCZNYCH: Polimerowa obudowa wertykulatora STIHL. Wykonana z wyjątkowo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Materiał odporny na ciepło, uderzenia oraz promienie UV.
✅ SKŁADANY UCHWYT: Składany uchwyt ułatwia czyszczenie, przechowywanie wertykulatora i jego transport.


  Szerokość robocza w cm  

   38   

Głębokość robocza w mm

25

Moc w W

1600

  Moc znam. przy znam. prędk. obr. w U/Min  

   2800   

Ciężar w kg

28

Powierzchnia trawnika w m2

Do 800

  Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A)  

89

Niepewność pomiarowa K w m/s2

    0,98     
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność