• Kategorie
  • Wertykulator elektryczny STIHL RLE 240

Symbol: 62910115610

Kompaktowy wertykulator elektryczny.

Moc znamionowa silnika
1500 W
Pojemność kosza
50 l
Obszar roboczy
Do 500 m²
Liczba noży
20
Szerokość robocza
34 cm
Głębokość robocza
15 mm
799.00 -14% 689.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
799
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Wertykulator elektryczny STIHL RLE 240

Elektryczny wertykulator STIHL RLE 240 umożliwia wertykulację trawy i usuwanie filcu z mniejszych trawników. Dzięki silnikowi elektrycznemu, można usuwać nadmiar mchu i trawy w szczególnie cichy i przyjazny dla środowiska sposób. Ostry, frezujący nóż przecina darń, powodując dopływ powietrza, wody i składników odżywczych do korzeni. Zęby sprężynowe rolki aeracyjnej usuwają mech i sfilcowaną trawę, nie nacinając przy tym darni. Obie rolki można łatwo wymienić w kilku prostych krokach. Wertykulator ten jest doskonałym rozwiązaniem, łączącym szeroki zakres roboczy, wynoszący 34 cm z łatwym manewrowaniem i nieskomplikowaną obsługą. Ponadto obudowa wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego łączy lekkość z dużą odpornością i trwałością. Dla maksymalnego ułatwienia transportu i przenoszenia, wertykulator wyposażony jest w ergonomiczny, składany uchwyt, ułatwiający również przechowywanie. Posiada także składany uchwyt, co oszczędza miejsce zajmowane przez wertykulator podczas przechowywania. Możliwość zastosowania kosza na odpady.

✅ ZESPÓŁ ROBOCZY: Jednostka wertykulacyjna STIHL wyposażona jest w wytrzymałe, stałe noże umożliwiające odpowiednie napowietrzenie trawnika.
✅ PODWÓJNIE ŁOŻYSKOWANE KOŁA: Koła jezdne wyposażone w podwójne łożyska kulkowe zapewniają długie i bezawaryjne użytkowanie. Koła zostały wyposażone w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.
✅ 6-STOPNIOWA REGULACJA GŁĘBOKOŚCI WERTYKULACJI: Korzystając z ergonomicznie ukształtowanego uchwytu na obudowie, można w sześciu etapach regulować głębokość roboczą noży. Za pomocą przełącznika obrotowego, zarówno jednostka spulchniająca, jak i rolka aeracyjna, mogą zostać dostosowane do podłoża i mogą być wygodnie obniżone lub podniesione.
✅ ZINTEGROWANY ZACZEP PRZEWODU ELEKTRYCZNEGO: Dzięki zintegrowanemu zaczepowi przewód elektryczny spoczywa bezpiecznie na zespole włącznika i gniazdka elektrycznego.
✅ UCHWYT TRANSPORTOWY: Zintegrowany z obudową uchwyt transportowy ułatwiający transport wertykulatora STIHL. Umożliwia też łatwe przechylenie czy załadowanie urządzenia. Jednocześnie uchwyt do przenoszenia służy jako ochrona urządzenia przed uderzeniem i chroni obudowę wertykulatora przed przeszkodami na trawniku.
✅ OBUDOWA Z WYTRZYMAŁYCH TWORZYW SZTUCZNYCH: Polimerowa obudowa wertykulatora STIHL. Wykonana z wyjątkowo wytrzymałego tworzywa sztucznego. Materiał odporny na ciepło, uderzenia oraz promienie UV.
✅ SKŁADANY UCHWYT: Składany uchwyt ułatwia czyszczenie, przechowywanie wertykulatora i jego transport.
✅ ROLKA WYCZESUJĄCA: Sprężyny rolki wyczesującej usuwają mech i sfilcowaną trawę, nie nacinając przy tym darni. Rolkę, podobnie jak noże, można zamontować i wymontować w bardzo krótkim czasie, za pomocą standardowych narzędzi.


  Szerokość robocza w cm  

   34   

Głębokość robocza w mm

15

Moc w W

1500

  Moc znam. przy znam. prędk. obr. w U/Min  

   4100   

Ciężar w kg

16

Powierzchnia trawnika w m2

Do 500

  Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A)  

95

Niepewność pomiarowa K w m/s2

    2,32     
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność