• Kategorie
  • Plecakowa kosa spalinowa STIHL FR 410 C-E

Symbol: 41472000363

Kosa plecakowa o mocy 2,0 kW / 2,7 KM, z systemem nośnym i systemem STIHL ErgoStart.

Pojemność silnika
41,6 cm³
Moc silnika
2,0 kW / 2,7 KM
Średnica cięcia
42 cm
Narzędzie tnące
Głowica żyłkowa AutoCut 36-2
4699.00 -17% 3900.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
4699
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Plecakowa kosa spalinowa STIHL FR 410 C-E

Plecakowa kosa spalinowa, przeznaczona do prac związanych z koszeniem w trudno dostępnym terenie, takim jak strome zbocza i skarpy. Idealna do zastosowań przy plantacjach owoców i na górskich łąkach.


✅ STIHL ERGOSTART (E): Jeszcze łatwiejsze uruchamianie, dzięki dodatkowej sprężynie umieszczonej pomiędzy rolką linki rozruchowej, a wałem korbowym. Użytkownik uruchamia urządzenie wygodnie, bez szarpnięć. W wyposażeniu seryjnym wszystkich modeli oznaczonych symbolem C-E.
✅ SILNIK STIHL 2-MIX: Podczas procesu przepłukiwania, warstwa powietrza niezawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami, a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa, występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra - chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.
✅ KOMPENSATOR: Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo zanieczyszczenia filtra powietrza, nie następuje nadmierne wzbogacenie mieszanki. Moc silnika przez dłuższy czas pozostaje stała. Wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy zanieczyszczone jest 80% jego powierzchni. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca, bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.
✅ PAS NOŚNY / SYSTEM NOŚNY: Pasy nośne STIHL z miękką wyściółką znacznie ułatwiają pracę, szczególnie podczas długotrwałych zastosowań. Pasy zapewniają dużą swobodę ruchów oraz gwarantują komfortową i bezpieczną pracę.
✅ RĘCZNA POMPA PALIWOWA: Ręczna pompa paliwowa umożliwia doprowadzenie paliwa do gaźnika poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika, potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.
✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY: System antywibracyjny jest stosowany w urządzeniach mechanicznych do pielęgnacji zieleni. Dokładnie wyliczone strefy uchwytów redukują przenoszenie uciążliwych wibracji, wytwarzanych przez silnik i obracające się narzędzie tnące. Znaczne zredukowanie liczby drgań przenoszonych na uchwyty pozwala oszczędzać siły i zwiększa komfort pracy.
✅ UCHWYT OBWIEDNIOWY: Uchwyt obwiedniowy kos mechanicznych sprawdza się idealnie podczas pracy na ograniczonej przestrzeni, np. podczas prac wykończeniowych pomiędzy krzewami. To najlepszy wybór w przypadku konieczności zastosowania przystawek, takich jak np. nożyce do żywopłotów na wysięgniku.
✅ UCHWYT WIELOFUNKCYJNY: Wszystkie elementy obsługi silnika zostały zintegrowane w uchwycie wielofunkcyjnym. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie.
✅ PRZYCISK STOP: Po naciśnięciu przycisku STOP silnik zostanie wyłączony. Po zatrzymaniu silnika, nie ma potrzeby ponownego naciskania przycisku, gdyż układ zapłonowy automatycznie powróci do pozycji wyjściowej.
✅ KIESZEŃ NA NARZĘDZIA: Zintegrowana kieszeń na narzędzia, dająca dodatkowe miejsce na osprzęt i wyposażenie.
✅ OKULARY OCHRONNE: Okulary ochronne w wyposażeniu seryjnym dbają o Państwa bezpieczeństwo. Wentylowane, z szeroką osłoną boczną.
✅ TRWAŁY FILTR POWIETRZA: Łatwo dostępny, trwały filtr papierowy wydłuża okres konieczny do następnej wymiany filtra.


 Narzędzie tnące 

 Głowica żyłk. AC 36-2

Moc w kW/KM

2/2,7

Poj. skok. w cm³

41,6

Ciężar w kg 1)

10,7

 Średnica cięcia w mm 

420

 Długość całkowita w cm 2) 

280

Zawartość zbiornika w l

0,75

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 3) 

100

Wartość drgań z narzędz. z tworzywa lewa/prawa w m/s2 4)

3,7/3,7

1) Bez paliwa, narzędzia tnącego i osłony
2) Bez narzędzia tnącego
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
4) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność