• Kategorie
  • Kosa spalinowa STIHL FS 361 C-EM

Symbol: 41472000397

Kosa spalinowa o mocy 1,7 kW / 2,3 KM, z systemem ErgoStart, systemem STIHL M-Tronic i silnikiem 2-MIX.

Pojemność silnika
36,3 cm³
Moc silnika
1,7 kW / 2,3 KM
Średnica cięcia
52 cm
Narzędzie tnące
Głowica żyłkowa AutoCut 46-2
3999.00 -16% 3359.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
3999
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosa spalinowa STIHL FS 361 C-EM

Doskonała do wykaszania tzw. twardej trawy i pielęgnacji młodników. Idealna dla użytkowników profesjonalnych przy pielęgnacji krajobrazu, w rolnictwie i usługach komunalnych. Średnica robocza koszenia 520 mm.
✅ DUŻE OTWORY WLEWOWE: Przejrzysty kanister o pojemności 0,75 l gwarantuje płynne uzupełnianie paliwa, gdyż jego stan jest bardzo dobrze widoczny z zewnątrz. Szybkie i łatwe tankowanie, dzięki dużym otworom wlewowym.
✅ ERGONOMICZNY UCHWYT OBURĘCZNY: Ergonomiczny uchwyt oburęczny zapewnia swobodę ruchów i komfort pracy podczas wykaszania dużych powierzchni. Uchwyt oburęczny jest również nazywany ergonomicznym uchwytem oburęcznym.
✅ STIHL M-TRONIC: W pełni elektroniczna regulacja ustawienia czasu zapłonu i dozowania paliwa. Moduł sterujący pracą silnika STIHL M-Tronic (M) zapewnia nieustannie optymalną moc i wydajność, stały, wysoki zakres obrotów i bardzo dobre przyspieszenie. System M-Tronic całkowicie eliminuje konieczność ręcznej regulacji gaźnika.
✅ STIHL ERGOSTART (E): Jeszcze łatwiejsze uruchamianie, dzięki dodatkowej sprężynie umieszczonej pomiędzy rolką linki rozruchowej, a wałem korbowym. Użytkownik uruchamia urządzenie wygodnie, bez szarpnięć. W wyposażeniu seryjnym wszystkich modeli oznaczonych symbolem C-E.
✅ 4-PUNKTOWY SYSTEM ANTYWIBRACYJNY STIHL: W kosach mechanicznych STIHL, jako elementy systemu antywibracyjnego, zastosowano metalowe sprężyny, które redukują przenoszenie drgań, wytwarzanych przez silnik i narzędzie tnące. Dzięki temu, na uchwytach niemalże nie wyczuwa się wibracji, co przekłada się na dobre prowadzenie urządzeń.
✅ SZELKI UNIWERSALNE ADVANCE: Do komfortowego koszenia i rozdrabniania. Ergonomiczne, komfortowe, lekkie. Możliwość montażu pasa piersiowego i plecaka na narzędzia.
✅ PRACA W TRYBIE ZIMA: Przestawienie letniego trybu pracy na tryb zimowy odbywa się szybko, za pomocą przesuwnicy. W okresie zimowym zapobiega to oblodzeniu filtra powietrza i gaźnika.
✅ SILNIK STIHL 2-MIX: Podczas procesu przepłukiwania, warstwa powietrza niezawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami, a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa, występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra - chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.
✅ PRZYCISK STOP: Po naciśnięciu przycisku STOP, silnik zostanie wyłączony. Po zatrzymaniu silnika nie ma potrzeby ponownego naciskania przycisku, gdyż układ zapłonowy automatycznie powróci do pozycji wyjściowej (przycisk STOP znajdować się będzie w pozycji PRACA).
✅ PRAKTYCZNA REGULACJA UCHWYTU: Ergonomiczny uchwyt oburęczny można indywidualnie dostosować do każdego użytkownika za pomocą śruby dociskowej, bez użycia dodatkowych narzędzi.
✅ UCHWYT WIELOFUNKCYJNY: Wszystkie elementy sterowania silnikiem znajdują się w zasięgu dłoni. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie.
✅ RĘCZNA POMPA PALIWOWA: Ręczna pompa paliwowa umożliwia doprowadzenie paliwa do gaźnika poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika, potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.


 

✅ TRWAŁY FILTR POWIETRZA: Łatwo dostępny, trwały filtr papierowy zapewnia długie przerwy pomiędzy kolejnymi przeglądami serwisowymi.


 

✅ OKULARY OCHRONNE: Okulary ochronne w wyposażeniu seryjnym dbają o Państwa bezpieczeństwo. Wentylowane, z szeroką osłoną boczną.


 Narzędzie tnące 

 Głowica żyłk. AC 46-2

Moc w kW/KM

1,7/2,3

Poj. skok. w cm³

36,3

Ciężar w kg 1)

8,6

 Średnica cięcia w mm 

520

 Długość całkowita w cm 2) 

179

Zawartość zbiornika w l

0,75

 Poziom ciśnienia akustycznego z narzędz. z tworzywa w dB(A) 3) 

100

Wartość drgań z narzędz. z tworzywa lewa/prawa w m/s2 4)

2,6/2,3

1) Bez paliwa, narzędzia tnącego i osłony
2) Bez narzędzia tnącego
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
4) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność