• Kategorie
  • Kosa spalinowa STIHL FS 120

Symbol: 41342000465

Mocna kosa mechaniczna o mocy 1,8 KM, z wielofunkcyjnym uchwytem oburęcznym.

Pojemność silnika
30,8 cm³
Moc silnika
1,3 kW / 1,8 KM
Średnica cięcia
42 cm
Narzędzie tnące
Głowica żyłkowa AutoCut C 26-2
2199.00 -15% 1879.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2199
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Mało
Zostaw telefon

Kosa spalinowa STIHL FS 120

Trwała kosa mechaniczna o dużej mocy. Uchwyt oburęczny do ergonomicznego wykaszania dużych powierzchni. Zaprojektowana do częstego stosowania i pracy w ciężkich warunkach. Pozwala szybko, wygodnie i ekonomicznie wykaszać trawę i twarde zarośla na dużych terenach zielonych. Wyposażona w odpowiednie narzędzie tnące, poradzi sobie również z krzewami i cienkimi drzewkami. Posiada system antywibracyjny STIHL, STIHL ElastoStart, przełącznik wielofunkcyjny oraz szelki.
✅ ERGONOMICZNY UCHWYT OBURĘCZNY: Ergonomiczny uchwyt oburęczny zapewnia swobodę ruchów i komfort pracy podczas wykaszania dużych powierzchni. Uchwyt oburęczny jest również nazywany ergonomicznym uchwytem oburęcznym.
✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY STIHL: System antywibracyjny znajduje zastosowanie w urządzeniach mechanicznych, przeznaczonych do pielęgnacji zieleni. Dokładnie wyliczone strefy uchwytów redukują przenoszenie uciążliwych wibracji, wytwarzanych przez silnik i obracające się narzędzie tnące. Znaczna redukcja liczby drgań przenoszonych na uchwyty pozwala oszczędzać siły i zwiększa komfort pracy.
✅ KOMPENSATOR: Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo zanieczyszczenia filtra powietrza, nie następuje nadmierne wzbogacenie mieszanki. Moc silnika przez dłuższy czas pozostaje stała. Wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy zanieczyszczone jest 80% jego powierzchni. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca, bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.
✅ UCHWYT WIELOFUNKCYJNY: Wszystkie elementy sterowania silnikiem znajdują się w zasięgu dłoni. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie.
✅ STIHL ELASTOSTART: Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart, specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.
✅ RĘCZNA POMPA PALIWOWA: Ręczna pompa paliwowa umożliwia doprowadzenie paliwa do gaźnika poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika, potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.
✅ OKULARY OCHRONNE: Okulary ochronne w wyposażeniu seryjnym dbają o Państwa bezpieczeństwo. Wentylowane, z szeroką osłoną boczną.


 Narzędzie tnące 

 Głowica żyłk. AC C26-2

Moc w kW/KM

1,3/1,8

Poj. skok. w cm³

30,8

Ciężar w kg 1)

6,3

 Średnica cięcia w mm 

420

 Długość całkowita w cm 2) 

176

Zawartość zbiornika w l

0,64

 Poziom mocy akustycznej z narzędz. z tworzywa w dB(A) 3) 

110

 Poziom ciśnienia akustycznego z narzędz. z tworzywa w dB(A) 3) 

98

Wartość drgań z narzędz. z tworzywa lewa/prawa w m/s2 4)

6,3/5

1) Bez paliwa, narzędzia tnącego i osłony
2) Bez narzędzia tnącego
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
4) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność