• Kategorie
  • Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 430

Symbol: 42440112600

Mocny opryskiwacz STIHL.

3499.00 -15% 2989.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
3499
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 430

Mocny opryskiwacz o dużym zasięgu opryskiwania. System łatwego uruchamiania, komfortowe szelki i przełącznik wielofunkcyjny. W komplecie 3 rodzaje kratek do zmiany formy strumienia i kierunku wylotu cieczy.

✅ PROSTE URUCHAMIANIE: Proste i szybkie uruchamianie, poprzez automatyczny regulator gazu, funkcja ssania i odpowietrzania.


 

✅ KRATKI KIERUNKOWE: W komplecie 3 rodzaje wymiennych kratek do zmiany formy strumienia i kierunku wylotu cieczy.
✅ SILNIK STIHL 2-MIX: Podczas procesu przepłukiwania, warstwa powietrza niezawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami, a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Efekt: obniżenie strat paliwa podczas procesu przepłukiwania, ochrona zdrowia operatora i środowiska naturalnego oraz do 20% mniejsze zużycie paliwa w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy technologii 2-MIX.
✅ JEDNORĘCZNY UCHWYT WIELOFUNKCYJNY: Funkcje obsługi silnika zintegrowano w uchwycie. W tym miejscu znajduje się również zawór do dozowania rozpylanej substancji, który można komfortowo i ergonomicznie włączać i wyłączać.
✅ STIHL ELASTOSTART: Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.
✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY STIHL: System antywibracyjny skutecznie odciąża organizm operatora od uciążliwych drgań. Gumowe elementy amortyzujące redukują przenoszenie drgań, generowanych przez pracujący silnik. Uchwyt opryskiwacza przenosi wyjątkowo niewielką ilość wibracji. Zapewnia to komfort i oszczędność sił podczas pracy.
✅ SYSTEM NOŚNY: Opryskiwacze zostały wyposażone w komfortowy system nośny. Podczas pracy odczuwa się bardzo korzystny rozkład ciężaru.
✅ 14-LITROWY ZBIORNIK Z DUŻYM OTWOREM WLEWOWYM: 14-litrowy zbiornik posiada duży otwór wlewowy i zapewnia długotrwałą pracę, bez konieczności ponownego napełniania. Dzięki dużemu otworowi, zbiornik można łatwo oczyścić.


 Pojemność skokowa w cm3 

   63,3   

Ciężar w kg 1)

12,2

 Zawartość zbiornika paliwa w l 

 1,70 

Poj. zbiornika w l

14

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2) 

97

Wartość drgań w m/s2 3)

1,9

 Maksymalna wydajność turbiny w m3/h 4) 

1300

 Maks. zasięg opryskiwania w poziomie w m 

14,5

1) Bez paliwa, komplet
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²
4) Bez układu dmuchającego

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność