• Kategorie
  • Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 200

Symbol: 42410112601

Bardzo lekki opryskiwacz.

2899.00 -13% 2529.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2899
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Opryskiwacz spalinowy STIHL SR 200

Lekki opryskiwacz, wyjątkowo wysoki komfort użytkowania, dzięki kompaktowej budowie i umiejscowieniu środka ciężkości blisko ciała operatora. Idealny do roślinności o wysokości do 2,5 m. System łatwego uruchamiania, przełącznik wielofunkcyjny i kołnierz ochronny, zabezpieczający przed rozlaniem substancji. W komplecie z kratkami do zmiany formy strumienia i kierunku wylotu cieczy.


✅ PRAKTYCZNA POKRYWKA ZBIORNIKA: Otwieranie i zdejmowanie praktycznej pokrywki nawet jedną ręką. Duży otwór wlewowy umożliwia szybkie i czyste napełnienie. Ulewy zostają zminimalizowane, a zbiornik łatwo się czyści.
✅ PROSTE URUCHAMIANIE: Proste i szybkie uruchamianie, poprzez automatyczny regulator gazu, funkcja ssania i odpowietrzania.


✅ KRATKI KIERUNKOWE: W komplecie 3 rodzaje wymiennych kratek do zmiany formy strumienia i kierunku wylotu cieczy.
✅ SILNIK STIHL 2-MIX: Podczas procesu przepłukiwania, warstwa powietrza niezawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami, a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Efekt: obniżenie strat paliwa podczas procesu przepłukiwania, ochrona zdrowia operatora i środowiska naturalnego oraz do 20% mniejsze zużycie paliwa w porównaniu do dwusuwowych modeli o tej samej mocy technologii 2-MIX.
✅ JEDNORĘCZNY UCHWYT WIELOFUNKCYJNY: Funkcje obsługi silnika zintegrowano w uchwycie. W tym miejscu znajduje się również zawór do dozowania rozpylanej substancji, który można komfortowo i ergonomicznie włączać i wyłączać.
✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY: System antywibracyjny skutecznie odciąża organizm operatora od uciążliwych drgań. Gumowe elementy amortyzujące redukują przenoszenie drgań, generowanych przez pracujący silnik. Uchwyt opryskiwacza przenosi wyjątkowo niewielką ilość wibracji. Zapewnia to komfort i oszczędność sił podczas pracy.
✅ KOMPAKTOWA OBUDOWA: Wyjątkowy komfort noszenia, dzięki zwartej budowie i bliskiemu ciału środkowi ciężkości.
✅ KOŁNIERZ OCHRONNY: Kołnierz ochronny zatrzymujący ewentualne wylewki powstające przy napełnianiu środkiem opryskowym. Zabezpiecza w ten sposób poduszkę pod plecami i dzięki temu mają Państwo cały czas suche plecy.


 Pojemność skokowa w cm3 

   27,2   

Ciężar w kg 1)

7,8

 Zawartość zbiornika paliwa w l 

 1,05 

Poj. zbiornika w l

10

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2) 

94

Wartość drgań w m/s2 3)

1,5

 Maksymalna wydajność turbiny w m3/h 4) 

780

 Maks. zasięg opryskiwania w poziomie w m 

9

1) Bez paliwa, komplet
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²
4) Bez układu dmuchającego

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność