• Kategorie
  • Opryskiwacz akumulatorowy STIHL SGA 85

Symbol: 48540117004

Plecakowy opryskiwacz akumulatorowy SGA 85: Wydajny, komfortowy do sadów i winnic.

2699.00 -15% 2289.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2699
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Opryskiwacz akumulatorowy STIHL SGA 85

Wydajny, akumulatorowy opryskiwacz ogrodowy STIHL SGA 85 to pierwszy akumulatorowy opryskiwacz STIHL. Został stworzony z myślą o użytkownikach profesjonalnych, rozpylających płynne środki ochrony roślin lub nawozy. Wysokie ciśnienie robocze i duży przezroczysty pojemnik ze wskaźnikiem poziomu sprawiają, że przenośny opryskiwacz STIHL SGA 85 jest idealnym narzędziem do pielęgnacji krajobrazu, dla rolników do trudnych zadań w uprawach wielkopowierzchniowych, takich jak sady czy winnice. Zakładając ten 6,2 kilogramowy opryskiwacz na plecy, możesz płynnie regulować ciśnienie za pomocą pokrętła w zakresie od 1 do 6 barów. Dzięki bardzo komfortowemu systemowi nośnemu, z indywidualnie regulowanymi ramionami plecaka oraz regulowanym pasem piersiowym , nawet dłuższa praca staje się bardzo komfortowa. Mosiężna, stożkowa dysza opryskiwacza akumulatorowego STIHL SGA 85 pozwala precyzyjnie nanieść odpowiednią ilość preparatu. Zintegrowany filtr zapobiega przedostawaniu się brudu ze zbiornika do lancy opryskiwacza, dodatkowo można go łatwo wyczyścić podczas wymiany dyszy. Uchwyt na pasie biodrowym (wyposażenie dodatkowe) służy do bezpiecznego przechowywania lancy podczas pracy.

 

Wszystkie narzędzia bezprzewodowe systemu akumulatorowego STIHL AP są przeznaczone dla profesjonalnych użytkowników, do codziennego użytku, nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Dlatego posiadają sprawdzoną ochronę przed zachlapaniem. Skuteczność potwierdziły wymagające testy wewnętrzne. Test rozbryzgów wody opiera się między innymi na standardzie IPX4.

✅ BEZSTOPNIOWA REGULACJA CIŚNIENIA: Ciśnienie robocze można regulować bezstopniowo za pomocą pokrętła w zakresie od 1 do 6 barów. Umożliwia to płynną i wszechstronną pracę.


 

✅ WYGODNA OBSŁUGA PODCZAS PRACY: Pokrętło do regulacji ciśnienia można swobodnie obsługiwać podczas pracy, dostosowując do wykonywanej czynności.


 

✅ DUŻY OTWÓR DO NAPEŁNIANIA Z SITKIEM: Dzięki otworowi o dużej średnicy, urządzenie jest łatwe do napełnienia. Sitko zapobiega przedostawaniu się do zbiornika większych cząstek.


 

✅ KLAPKA CHRONIĄCA AKUMULATOR: Akumulator jest chroniony w trybie pracy zamykaną klapką.


 

✅ KOMFORTOWY SYSTEM NOŚNY Z PASEM PIERSIOWYM: Komfortowy system nośny z pasem na klatkę piersiową zapewnia stabilność i wysoki komfort pracy. System posiada dodatkowo uchwyt ułatwiający transport.


 

✅ UCHWYT NA LANCĘ: Bezpieczne miejsce do przechowywania lancy podczas transportu lub napełniania pojemnika.


 

✅ FILTR W ZBIORNIKU: Filtr w zbiorniku zapobiega przedostawaniu się do pompy zanieczyszczeń, które mogą znajdować się w zbiorniku. Zapewnia to ciągłą, niezawodną pracę.


 

✅ KOMPATYBILNOŚĆ ZE SMART CONNECTOR: Urządzenie jest kompatybilne ze Smart Connector i można je łatwo zintegrować ze STIHL connected.


 Napięcie w V 

 36 

 Ciężar w kg 1) 

6,2

 Min. przepływ wody w l/min 

1,5

Max. przepływ wody w l/min

3,1

Max. ciśnienie w barach

6

Pojemnik w dm3

17

Wysokość w mm

606

Szerokość w mm

406

 Czas pracy z AP 100 w min 2) 

 Do 510 

Czas pracy z AP 200 w min 2)

   Do 1000   

 Wartość drgań strona prawa w m/s2 3) 

0,9

Poziom mocy akustycznej w dB(A) 4)

77

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 5) 

66

1) Bez akumulatora
2) Wartość orientacyjna, może się różnić w zależności od warunków eksploatacji.
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/EG = 2 m/s²
4) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/EG = 2,0 dB(A)
5) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/EG = 2,0 dB(A)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność