• Kategorie
  • Nożyce spalinowe STIHL HS 56 CE, 60 cm

Symbol: 42420112947

Lekkie, spalinowe nożyce do żywopłotów z dwustronnie szlifowaną listwą tnącą.

Pojemność silnika
21,4 cm³
Moc silnika
0,6 kW / 0,9 KM
Długość listwy tnącej
60 cm
2649.00 -12% 2339.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2649
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Nożyce spalinowe STIHL HS 56 CE, 60 cm

Idealne dla architektów krajobrazu i bardziej wymagających prac przy pielęgnacji żywopłotu. System antywibracyjny STIHL, STIHL ErgoStart, system filtrów powietrza o długiej żywotności, silnik 2-MIX, beznarzędziowy korek zbiornika, obustronnie szlifowana listwa tnąca, przykręcana ochrona przed przecięciem.

✅ OCHRONA KOŃCÓWKI LISTWY: Osłona chroni końcówkę listwy tnącej nożyc do żywopłotów przed zużyciem podczas prac w niewielkiej odległości od podłoża czy muru.


 

✅ DWUSTRONNIE SZLIFOWANE ZĘBY TNĄCE: Zęby tnące są dwustronnie szlifowane. Przemyślana geometria zębów dba o perfekcyjne rezultaty cięcia.


 

✅ DWUSTRONNA LISTWA TNĄCA: Nożyce do żywopłotów z dwustronną listwą tnącą, ścinają perfekcyjnie zarówno pionowo jak i poziomo. Użycie obu stron listwy tnącej umożliwia cięcie w narożnikach.


 

✅ OBSŁUGA JEDNĄ DŹWIGNIĄ: Funkcja STOP (0), pozycja robocza (I), rozruch ciepłego silnika(\) i pozycja start(-) są zintegrowane w jednej dźwigni. Po włączeniu funkcji STOP przełącznik wraca do pozycji roboczej (I). Nożyce do żywopłotu są natychmiast gotowe do ponownego uruchomienia, zapobiegając w ten sposób nieprawidłowej obsłudze.


 

✅ SILNIK STIHL 2-MIX: Nowy silnik STIHL 2-Mix został skonstruowany specjalnie z myślą o nowej generacji nożyc do żywopłotu. Łączy w sobie niską emisję spalin i niskie zużycie paliwa z niewielkim ciężarem i znakomitym przyśpieszeniem. Nawet podczas pielęgnacji dużych i gętych żywopłotów dysponujemy wystarczjącą mocą.


 

✅ STIHL ERGOSTART (FT): STIHL ErgoStart umożliwia komfortowe, pozbawione szarpnięć uruchomienie maszyny. Pomiędzy rolką linki rozruchowej a wałem korbowym umieszczono dodatkową sprężynę naprężaną proporcjonalnie do ciśnienia sprężania na tłoku. Jeśli siła naprężenia sprężyny jest większa niż ciśnienie sprężania, to wał korbowy obraca się, powodując uruchomienie silnika.


 

✅ PRAKTYCZNY KOREK ZBIORNIKA: Specjalne, opatentowane korki zbiorników paliwa i oleju. Zbiorniki urządzeń mechanicznych wyposażone w takie korki można szybko otworzyć i zamknąć - bez użycia siły i jakichkolwiek narzędzi.


 

✅ ZACZEP NA UCHWYCIE: Zintegrowany z obudową zaczep do zamocowania na ścianie. Umożliwia ekonomiczne i bezpieczne przechowywanie urządzenia.


 

✅ ELEKTRONICZNY UKŁAD ZAPŁONOWY: Całkowicie zabudowany elektroniczny układ zapłonowy gwarantuje niezawodne uruchomienie i niezakłóconą pracę silnika. Wysokie napięcie zapłonowe zapewnia stabilność i wydłużony czas trwania iskry, co prowadzi do lepszego spalania paliwa i niższej emisji spalin.


 

✅ RĘCZNA POMPA PALIWOWA: Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.


 

✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY STIHL: Gumowe i stalowe elementy amortyzujące redukują do minimum wibracje przenoszone na uchwyty i pozwalają oszczędzać siły podczas pracy.


 

✅ SYSTEM FILTRÓW POWIETRZA O DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI: Zapewnia większą skuteczność filtrowania i znacząco wydłuża żywotność filtra.


 Długość listwy tnącej w cm 

 60 

Długość całkowita w cm

 104 

Pojemność skokowa w cm3

21,4

Moc w kW/KM

  0,65/0,9  

Ciężar w kg 1)

4,5

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2) 

95

Poziom mocy akustycznej w dB(A)2)

107

 Wartość drgań uchwyt przedni/tylni w m/s2 3) 

4,7/5,5

Ilość skoków w U/Min (UM)

3600

Odstęp między zębami w mm

34

1) Bez paliwa, komplet
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność