• Kategorie
  • Nożyce spalinowe STIHL HS 45, 60 cm

Symbol: 42280112938

Lekkie nożyce do żywopłotów 60 cm - model podstawowy.

Pojemność silnika
27,2 cm³
Moc silnika
0,7 kW / 1 KM
Długość listwy tnącej
60 cm
1499.00 -12% 1319.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1499
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Nożyce spalinowe STIHL HS 45, 60 cm

Wyjątkowo lekkie nożyce do żywopłotów do pielęgnacji żywopłotów w przydomowym ogrodzie. Doskonałe do nadawania formy żywopłotom oraz krzewom do wysokości klatki piersiowej użytkownika. Specjalna geometria ostrza zapewnia czyste, precyzyjne cięcie. System antywibracyjny STIHL, system filtrów powietrza o długiej żywotności, silnik 2-MIX, zintegrowana osłona listwy tnącej.

✅ STIHL ELASTOSTART: Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawania odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.


 

✅ DWUSTRONNA LISTWA TNĄCA: Nożyce do żywopłotów z dwustronną listwą tnącą, ścinają perfekcyjnie zarówno pionowo jak i poziomo. Użycie obu stron listw tnących umożliwia cięcie w narożnikach.
✅ SILNIK STIHL 2-MIX: Nowy silnik STIHL 2-Mix został skonstruowany specjalnie z myślą o nowej generacji nożyc do żywopłotu. Łączy w sobie niską emisję spalin i niskie zużycie paliwa z niewielkim ciężarem i znakomitym przyśpieszeniem. Nawet podczas pielęgnacji dużych i gęstych żywopłotów, dysponujemy wystarczającą mocą.
✅ ZACZEP NA UCHWYCIE: Zintegrowany z obudową zaczep do zamocowania na ścianie. Umożliwia ekonomiczne i bezpieczne przechowywanie urządzenia.
✅ ELEKTRONICZNY UKŁAD ZAPŁONOWY: Całkowicie zabudowany, elektroniczny układ zapłonowy gwarantuje niezawodne uruchomienie i niezakłóconą pracę silnika. Wysokie napięcie zapłonowe zapewnia stabilność i wydłużony czas trwania iskry, co prowadzi do lepszego spalania paliwa i niższej emisji spalin.
✅ RĘCZNA POMPA PALIWOWA: Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika, potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.
✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY STIHL: Gumowe i stalowe elementy amortyzujące redukują do minimum wibracje przenoszone na uchwyty i pozwalają oszczędzać siły podczas pracy.
✅ SYSTEM FILTRÓW POWIETRZA O DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI: Zapewnia większą skuteczność filtrowania i znacząco wydłuża żywotność filtra.
✅ JEDNOSTRONNIE OSTRZONA LISTWA TNĄCA: Dwustronne ostrze jest zaostrzone jednostronnie. Ta specjalna geometria noża dba o wysoką wydajność cięcia.


 Długość listwy tnącej w cm 

 60 

Długość całkowita w cm

 110 

Pojemność skokowa w cm3

27,2

Moc w kW/KM

  0,75/1  

Ciężar w kg 1)

5

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2) 

97

Poziom mocy akustycznej w dB(A)2)

107

 Wartość drgań uchwyt przedni/tylni w m/s2 3) 

10/9

Ilość skoków w U/Min (UM)

4030

Odstęp między zębami w mm

30

1) Bez paliwa, komplet
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność