• Kategorie
  • KombiMotor STIHL KM 131 R

Symbol: 41802000588

Top-Model Kombisystemu.

2599.00 -16% 2189.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2599
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

KombiMotor STIHL KM 131 R

Do zastosowań profesjonalnych, w których potrzeba znacznej mocy. Przycisk Stop, większy zbiornik paliwa umożliwiający realizację długotrwałych zadań, papierowy filtr powietrza, uchwyt obwiedniowy szelki, silnik 4-MIX.


✅ RĘCZNA POMPA PALIWOWA: Po naciśnięciu mieszka pompy, komora regulacyjna gaźnika napełnia się paliwem. Dzięki temu przy uruchamianiu dostępna jest natychmiast wystarczająca ilość paliwa, aby utworzyć zdolną do zapłonu mieszankę powietrzno-paliwową. Efektem tego jest wyraźnie mniejszy nakład sił wkładany przez użytkownika w uruchomienie urządzenia (mniej pociągnięć za linkę rozrusznika).


 

✅ AUTOMATYCZNA DEKOMPRESJA: System dekompresyjny wydłuża czas otwarcia zaworów w momencie rozruchu. Zmniejsza to znacząco nakład sił potrzebnych do uruchomienia urządzenia.


 

✅ UCHWYT WIELOFUNKCYJNY Z PRZYCISKIEM STOP: Zostały w nim zintegrowane wszystkie elementy obsługi silnika. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia. Silnik jest zawsze w gotowości do użycia.


 

✅ TRWAŁY FILTR POWIETRZA: Łatwo dostępny, trwały filtr papierowy zapewnia długie przerwy pomiędzy kolejnymi przeglądami serwisowymi.


 

✅ SILNIK STIHL 4-MIX: Nagrodzona innowacja STIHL. Pierwszy silnik 4-suwowy STIHL smarowany mieszanką paliwowo-olejową. Łączy zalety silników 2- i 4-suwowych. Emisja spalin zredukowana aż do 80% w porównaniu do silnika 2-suwowego. Przyjemne  brzmienie. Optymalny moment obrotowy.


 

✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY: System antywibracyjny jest stosowany w urządzeniach mechanicznych do pielęgnacji zieleni. Gumowe elementy amortyzujące redukują przenoszenie uciążliwych drgań generowanych przez pracujący silnik i obracające się narzędzie tnące. Uchwyty przenoszą wyjątkowo niewielką ilość wibracji. Zapewnia to komfort i oszczędność sił podczas pracy.


 

✅ SZYBKOZŁĄCZE: Szybkozłączka umożliwia błyskawiczny, niewymagający użycia narzędzi montaż i demontaż wszystkich urządzeń KombiSystem.


 

✅ PRZYCISK STOP: Odpada konieczność kontroli włącznika przy ponownym uruchamianiu. Silnik jest zawsze gotowy do użycia.


 

✅ UCHWYT OBWIEDNIOWY(R) Z OGRANICZNIKIEM KROKU: Uchwyt obwiedniowy nadaje się idealnie do większości prac w ogrodzie i na działce. To najlepszy wybór w przypadku prac na ograniczonej przestrzeni.


  Ciężar w kg 1)  

   4,4   

Moc w kW/KM

   1,4/1,9   

  Pojemność skokowa w cm3  

36,3

Długość do złączki w cm

94

1) Bez paliwa, narzędzia

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność