• Kategorie
  • Kombimotor STIHL KM 94 R-CE

Symbol: 41492000090

Lekki Kombimotor z funkcją STIHL ECOSPEED.

2249.00 -15% 1919.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2249
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kombimotor STIHL KM 94 R-CE

Lekki kombimotor z uchwytem obwiedniowym, STIHL ErgoStart, silnikiem STIHL 2-MIX i funkcją ECOSPEED. Duży komfort uruchamiania. ECOSPEED umożliwia bezstopniowe regulowanie obrotów bezpośrednio przy uchwycie. W zależności od wykonywanej pracy można oszczędzać paliwo. Lekki w transporcie i magazynowaniu. Praktyczne szybkozłącze umożliwia błyskawiczny montaż i demontaż urządzeń KombiSystemu. Odpowiedni do wszystkich urządzeń KombiSystemu.



✅ SILNIK STIHL 2-MIX: Silnik STIHL 2-MIX emituje mniej spalin i przekonuje znakomitą mocą i wydajnością.




✅ ELEKTRONICZNY UKŁAD ZAPŁONOWY: Całkowicie zabudowany, elektroniczny układ zapłonowy gwarantuje niezawodne uruchomienie i niezakłóconą pracę silnika. Wysokie napięcie zapłonowe zapewnia stabilność i wydłużony czas trwania iskry, co prowadzi do lepszego spalania paliwa i niższej emisji spalin.




✅ STIHL ERGOSTART (E): Jeszcze łatwiejsze uruchamianie. W nowym systemie STIHL ErgoStart pomiędzy rolką linki rozruchowej, a wałem korbowym umieszczono dodatkową sprężynę naprężaną proporcjonalnie do ciśnienia sprężania na tłoku. Jeśli siła naprężenia sprężyny jest większa niż ciśnienie sprężania, to wał korbowy obraca się, powodując uruchomienie silnika. Użytkownik uruchamia urządzenie wygodnie bez szarpnięć.




✅ SZELKI STANDARDOWE: Dzięki miękkiej, wewnętrznej warstwie wyściełającej, ułatwiają dodatkową pracę.




✅ DZIELONY WYSIĘGNIK: Szybki demontaż - to istotna zaleta dzielonych wysięgników stosowanych w KombiSystemie i dwuczęściowych kosach mechanicznych. Brak konieczności wykorzystania jakichkolwiek narzędzi. Urządzenia bez problemu mieszczą się w bagażniku i nadają się do wygodnego przechowywania.




✅ PRZYCISK STOP: Nie ma konieczności kontrolowania przycisku stop przy ponownym uruchamianiu urządzenia. Silnik jest nieustannie gotowy do pracy.




✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY: System antywibracyjny jest stosowany w urządzeniach mechanicznych do pielęgnacji zieleni. Gumowe elementy amortyzujące redukują przenoszenie uciążliwych drgań, generowanych przez pracujący silnik i obracające się narzędzie tnące. Uchwyty przenoszą wyjątkowo niewielką ilość wibracji. Zapewnia to komfort i oszczędność sił podczas pracy.




✅ SZYBKOZŁĄCZE: Szybkozłączka umożliwia błyskawiczny, niewymagający użycia narzędzi montaż i demontaż wszystkich urządzeń KombiSystem.




✅ UCHWYT OBWIEDNIOWY (R) Z OGRANICZNIKIEM KROKU: Uchwyt obwiedniowy nadaje się idealnie do większości prac w ogrodzie i na działce. To najlepszy wybór w przypadku prac na ograniczonej przestrzeni.




✅ STIHL ECOSPEED: Dzięki nowatorskiej funkcji STIHL ECOSPEED, można regulować prędkość obrotową bezpośrednio przy uchwycie wielofunkcyjnym. Moc może być ustawiana stosowanie do pracy. Dzięki zredukowanemu gazowi, praca jest cicha, a silnik zużywa mniej paliwa.


  Pojemność skokowa w cm3  

   24,1   

Ciężar w kg 1)

4

Moc w kW/KM

0,9/1,2

Komfortowe uruchamianie

   ErgoStart   

Długość do złączki w cm

90

1) Bez paliwa, narzędzia

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność