• Kategorie
  • Glebogryzarka STIHL MH 600

Symbol: 62500113918

Wydajna glebogryzarka, przeznaczona do wymagających prac.

Producent silnika
STIHL
Pojemność silnika
212 cm³
Moc silnika
4,4 kW / 6,0 KM
Szerokość robocza
78 cm
Liczba biegów
2 P + 1 T
3599.00 -13% 3139.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
3599
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier RABEN Półpaleta 120
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Glebogryzarka STIHL MH 600

Bardzo wydajna glebogryzarka STIHL MH 600 jest szczególnie polecana do spulchniania zwartej i ciężkiej gleby oraz pracy na większej powierzchni. Napędzana bardzo mocnym silnikiem spalinowym o szerokości roboczej 80 cm. Kształt noży tnących umożliwia bardzo wydajne mieszanie gleby, przecinanie pozostałych korzeni i innego materiału roślinnego z jego przemieszczeniem na powierzchnię. Aby wydłużyć trwałość urządzenia, część elementów została wykonana ze wzmocnionej stali szlachetnej. Ergonomię pracy wspomagają centralna i boczna regulacja uchwytu kierującego, aby mimo dużej mocy urządzenia, prowadzenie glebogryzarki w pasie roboczym było maksymalnie łatwe. Szczególnie istotną funkcją wspomagającą kierowanie urządzeniem są dwa biegi do przodu i jeden do tyłu. Glebogryzarka posiada również pozycję z blokadą górnej części uchwytu do przechowywania urządzenia poza sezonem i do transportu . Czyszczenie lub wymiana noży jest również niezwykle proste a filtr olejowy dostosowany do prac w warunkach znacznego zapylenia.✅ MOCNY SILNIK: Ta glebogryzarka firmy STIHL wyposażona została w silnik o wysokiej mocy. Ten typ silnika pozwala na bardzo wysoką wydajność działania urządzenia i charakteryzuje się stabilnością pracy. Zaprojektowany jako silnik z napędem poziomym.


 

✅ ŁATWE PRZYSPIESZANIE: Glebogryzarkę prowadzimy za pomocą oburęcznego uchwytu, wyposażonego w prosty i bardzo intuicyjny system regulacji przyspieszenia, który może być komfortowo obsługiwany kciukiem podczas prowadzenia urządzenia. W rezultacie moc glebogryzarki można dokładnie kontrolować podczas pracy.


✅ NOŻE TNĄCE: Noże tnące glebogryzarki STIHL mają specjalnie opracowany kształt i spulchniają glebę z maksymalną efektywnością.
✅ DZIELONY ZESPÓŁ ROBOCZY: Dzielony zespół roboczy glebogryzarki STIHL umożliwia płynną regulację szerokości roboczej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, urządzenie może być stosowane również do wąsko rosnących kultur. Boczne tarcze dodatkowo chronią rośliny podczas pracy.


 

 

✅ OGRANICZNIK GŁĘBOKOŚCI: Za pomocą ogranicznika głębokości obracanego o 180 st., można ustawić głębokość zespołu roboczego. Możliwa praca w wąskich przejściach i zakrętach. 3-stopniowa regulacja wysokości.
✅ KOŁO TRANSPORTOWE: Aby umożliwić sprawny i komfortowy transport glebogryzarki, glebogryzarka STIHL wyposażona jest w dodatkowe koło transportowe. Koło można złożyć podczas pracy.✅ REGULOWANY UCHWYT: Uchwyt glebogryzarki STIHL można w prosty sposób ustawić bez potrzeby używania narzędzi. Regulowany na wysokość i na boki uchwyt zwiększa znacząco komfort i ergonomię pracy z urządzeniem. Aby zaoszczędzić miejsce podczas transportu lub przechowywania glebogryzarki, uchwyt można złożyć.


  Moc znamionowa w U/Min  

   4,4 kW/6,0 KM   

Typ silnika

EHC 600,0

Śred. zesp. rob. Ø w cm

31

Szerokość robocza w cm

78

Napęd

2V + 1R

  Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A)  

101

Poziom ciśnienia akustycznego mierzonego LpA w dB(A)

87

Pojemność zbiornika paliwa w l

3,6

Pojemność skokowa w cm3

212

Ciężar w kg

66
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność