• Kategorie
  • Rozdrabniacz elektryczny STIHL GHE 150

Symbol: 60080111130

Kompaktowy rozdrabniacz o wysokiej wydajności.

Moc znamionowa silnika
2500 W
Rodzaj systemu tnącego
Nożowy
Maksymalna średnica gałęzi
3,5 cm
1869.00 -16% 1569.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1869
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Rozdrabniacz elektryczny STIHL GHE 150

Rozdrabniacz STIHL GHE 150 przeznaczony jest dla każdego, kto regularnie dba o porządek w ogrodzie i rozdrabnia średnie ilości materiału roślinnego. Wszechstronne, wydajne i niezawodne urządzenie poradzi sobie z gałęziami o średnicy do 35 mm. Można użyć go także do rozdrobnienia np. liści, które później można wykorzystać do nawożenia. Wyposażona w wytłumiony akustycznie lej wsadowy i tarczę noża typu sandwich i opatentowany mechanizm tnący Multi-Cut 150. Rozdrabniacz ogrodowy GHE 150 może być w wyjątkowo łatwy sposób przemieszczany.
✅ ZESPÓŁ TNĄCY O BUDOWIE TYPU SANDWICH:Optymalnie rozdrabnia materiał, przy zachowaniu niskiego poziomu wibracji. Dodatkowe noże łopatkowe i rozrywające zapewniają lepsze rozdrabnianie materiału.✅ LEJ WSADOWY W KSZTAŁCIE CZTEROLISTNEJ KONICZYNY: Krótki, pochyły lejek z otworem w kształcie czterolistnej koniczyny znajduje się na ergonomicznej wysokości. Umożliwia wygodne i bezpieczne napełnianie rozdrabniacza ogrodowego STIHL materiałem.✅ ELEKTROMECHANICZNY WYŁĄCZNIK BEZPIECZEŃSTWA: Odkręcenie śrub zabezpieczających powoduje uruchomienie wyłącznika bezpieczeństwa. Chroni on przed automatycznym uruchomieniem urządzenia po przywróceniu dopływu prądu, np. po konserwacji urządzenia lub wymianie noża.


 

✅ ZESPÓŁ TNĄCY MULTI-CUT 150:Wytłumiona akustycznie tarcza typu "sandwich" z dwustronnymi nożami tnącymi Multi-Cut 150, nożami rozrywającymi i nożami wstępnego rozdrabniania.


 

✅ SZEROKI ROZSTAW KÓŁ: Szeroki rozstaw kół zapewnia stabilną pozycję rozdrabniacza podczas pracy oraz ułatwia jego przemieszczanie.


  Maks. średnica gałęzi w mm  

   Do 35   

Napięcie znamionowe w V

230

  Znam. prędkość obr. narzędzia rob. w U/Min  

2800

Ciężar urządzenia w kg

26

Moc znamionowa w W

2500

  Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd w dB(A)  

99

Niepewność pomiarowa KpA w dB(A)

2
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność