• Kategorie
  • Rozdrabniacz elektryczny STIHL GHE 250

Symbol: 60080111030

Mocny, elektryczny rozdrabniacz do gałęzi.

Moc znamionowa silnika
2500 W
Rodzaj systemu tnącego
Nożowy
Maksymalna średnica gałęzi
3 cm
2099.00 -15% 1789.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2099
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Rozdrabniacz elektryczny STIHL GHE 250

Elektryczny rozdrabniacz ogrodowy z silnikiem elektrycznym o dużej mocy do regularnego rozdrabniania gałęzi o średniej grubości i materiału miękkiego. Idealny do większej ilości materiału rozdrabnianego. Z zespołem tnącym typu sandwich. Wszechstronne, wydajne i niezawodne urządzenie poradzi sobie z gałęziami do 30 mm średnicy. Rozdrobniony materiał roślinny może służyć jako materiał do kompostowania, którego efektem jest naturalny nawóz. Rozdrobnione gałęzie mogą służyć do ściółkowania. Wyposażony we włącznik chroniony folią, wytłumiony akustycznie lej wsadowy i opatentowany mechanizm tnący Multi-Cut 250.✅ WYTŁUMIONY AKUSTYCZNIE LEJ WSADOWY: Duży lej wsadowy ułatwia wkładanie materiału do rozdrabniacza STIHL. Dzięki wytłumionemu lejowi, modele te są zalecane do pracy w miejscach, w których jest wymagana cicha praca.
✅ NOŻE TYPU SANDWICH: Specjalny zespół tnący typu sandwich optymalnie rozdrabnia materiał przy niskim poziomie wibracji.
✅ FOLIOWANY, WODOODPORNY WŁĄCZNIK: Obudowa rozdrabniacza STIHL wyposażona jest we włącznik z przyciskami chronionymi folią i kontrolką pracy, co upraszcza obsługę i zwiększa komfort pracy.
✅ ELEKTROMECHANICZNY WYŁĄCZNIK BEZPIECZEŃSTWA: Odkręcenie śrub zabezpieczających powoduje uruchomienie wyłącznika bezpieczeństwa. Chroni on przed automatycznym uruchomieniem urządzenia po przywróceniu dopływu prądu, np. po konserwacji urządzenia lub wymianie noża.


✅ SZEROKI ROZSTAW KÓŁ:Szeroki rozstaw kół zapewnia stabilną pozycję rozdrabniacza podczas pracy oraz ułatwia jego przemieszczanie.


  Maks. średnica gałęzi w mm  

   Do 30   

Napięcie znamionowe w V

230

  Znam. prędkość obr. narzędzia rob. w U/Min  

2800

Ciężar urządzenia w kg

27

Moc znamionowa w W

2500

  Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd w dB(A)  

103

Niepewność pomiarowa KpA w dB(A)

3
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność