• Kategorie
  • Plecakowa dmuchawa akumulatorowa STIHL BGA 300, bez akumulatora i ładowarki

Symbol: BA030115904

Plecakowa dmuchawa akumulatorowa BGA 300: duża moc nadmuchu i cicha praca, bez akumulatora i ładowarki.

Napięcie znamionowe
36 V
Maksymalna prędkość powietrza
86 m/s
3299.00 -12% 2889.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
3299
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Plecakowa dmuchawa akumulatorowa STIHL BGA 300

Pierwsza plecakowa i jednocześnie najmocniejsza dmuchawa akumulatorowa w ofercie STIHL. Dzięki unikalnemu systemowi redukcji hałasu STIHL Noise Reduction System jest wyjątkowo cicha i nie przeszkadza mieszkańcom oraz osobom znajdującym się w pobliżu, dlatego idealnie nadaje się do efektywnego oczyszczania dużych powierzchni w strefach wymagających zachowania ciszy. Duża prędkość powietrza dochodząca do 86 m/s w trybie Boost pozwala szybko i łatwo usuwać nawet mokre, ciężkie liście. BGA 300 przekonuje doskonałym zarządzaniem energią, wyjątkowym poziomem komfortu pracy oraz łatwą obsługą – to idealne urządzenie do profesjonalnej pielęgnacji krajobrazu oraz dla przedsiębiorstw komunalnych. Przygotowanie do instalacji STIHL Smart Connector 2 A na obudowie urządzenia. Akumulator plecakowy AR L do nabycia oddzielnie.

PRODUKT BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI!!!

✅ ZARZĄDZANIE ENERGIĄ: WŁAŚCIWA MOC DLA KAŻDEJ PRACY. W zależności od wymagań moc nadmuchu można elastycznie ustawić na 4 poziomach mocy, w tym w trybie Boost. Wybrany poziom wskazywany jest przez świecące diody LED. W trybie boost, poprzez mocne wciśnięcie dźwigni pracy, maksymalna moc dmuchawy zostaje ustawiona na stałe, niezależnie od ustawionego poziomu mocy. Warto zoptymalizować żywotność baterii, wybierając odpowiedni poziom mocy.


 

✅ BLOKADA POZYCJI ROBOCZEJ: UTRZYMANIE STAŁEJ POZYCJI ROBOCZEJ W DŁUŻSZYM CZASIE. Możesz zablokować dowolną pozycję, nawet na pośrednich etapach. Odciąża to palec wskazujący podczas dłuższych prac.


 

✅ SZYBKA REGULACJA DŁUGOŚCI DYSZY: WYGODNA PRACA W WĄSKICH MIEJSCACH I NAROŻNIKACH. Długość dyszy dmuchawy można regulować bezstopniowo, na przykład w przypadku wąskich obszarów roboczych lub narożników. Dmuchawę można następnie równie łatwo przedłużyć, obracając pierścień.


 

✅ ERGONOMICZNY SYSTEM NOŚNY: Wysokiej jakości, ergonomiczny system nośny z szerokimi ramiączkami oraz pasem biodrowym i pasem na klatkę piersiową zapewnią komfortową pracę.


 

✅ UCHWYT RURY WYLOTOWEJ: Praktyczny uchwyt rury wylotowej i optymalnie wyśrodkowany punkt ciężkości uchwytu ułatwiają transport urządzenia.


 

✅ REGULACJA UCHWYTU BEZ UŻYCIA NARZĘDZI: Położenie uchwytu można zoptymalizować odpowiednio do wzrostu użytkownika bez używania narzędzi.


 

✅ KOMPATYBILNOŚĆ ZE SMART CONNECTOR 2 A: Smart Connector 2 A można zamontować w obudowie urządzenia. Jest on podłączony do jednostki sterującej, a ważne dane z pilarki są przesyłane do smartfona, tabletu lub znajdującego się w zasięgu STIHL Connected Mobile Box. Zarejestrowane dane można przeglądać w STIHL Connected za pośrednictwem aplikacji STIHL i portalu STIHL i korzystać z dodatkowych funkcji.


Napięcie znamionowe w V

36

Ciężar w kg

7,4

System akumulatorowy

AP

Siła nadmuchu w N 1)

26

Maks. pręd. powietrza z dyszą okr. m/s 

86

Wydajność turbiny z dyszą okrągłą w m3/h 2) 

 970 

Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 3)

84

Poziom mocy akustycznej w dB(A) 3)

94

Wartość drgań w m/s2 4)

0,2

Czas pracy z AR 2000 L w min 5)

 Do 48 

Czas pracy z AR 3000 L w min 5)

 Do 61 

1) Kombinacja prędkości i objętości powietrza
2) Funkcja Boost
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
4) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²
5) Czasy pracy są wartościami poglądowymi i zależą od sposobu pracy

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność