• Kategorie
  • Dmuchawa plecakowa STIHL BR 700

Symbol: 42820111637

Dmuchawa spalinowa o niezwykłej mocy, silnik 4-MIX.

Pojemność silnika
64,8 cm³
Maksymalna prędkość powietrza
88 m/s
4149.00 -13% 3629.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
4149
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Dmuchawa plecakowa STIHL BR 700

Wyjątkowo wydajna dmuchawa o bardzo dużej mocy. Beznarzędziowa regulacja pozycji uchwytu i płynna regulacja dyszy, komfortowy uchwyt. System antywibracyjny STIHL, silnik 4-MIX®. Szerokie, ergonomiczne szelki, pas biodrowy, blokada dźwigni gazu z przyciskiem Stop, uchwyt transportowy. W przypadku długotrwałych zastosowań z wykorzystaniem dyszy kątowej zaleca się użycie uchwytu oburęcznego (wyposażenie dodatkowe).✅ KOMFORTOWY SYSTEM NOŚNY Z PASEM BIODROWYM: Wyposażony w regulację wysokości i nachylenia oraz przewiewną wyściółkę na plecach, zapewnia niemęczącą pracę nawet w przypadku długotrwałych zastosowań. Pas biodrowy dodatkowo ułatwia pracę.
✅ SILNIK STIHL 4-MIX: Nagrodzona innowacja STIHL. Pierwszy silnik 4-suwowy STIHL smarowany mieszanką paliwowo-olejową. Łączy zalety silników 2- i 4-suwowych. Emisja spalin zredukowana aż do 80% w stosunku do porównywalnego silnika 2-suwowego. Posiada przyjemne brzmienie i optymalny moment obrotowy. Zawór dekompresyjny znacznie redukuje nakład sił potrzebny do uruchomienia urządzenia.
✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY STIHL: Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań, wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.
✅ UCHWYT WIELOFUNKCYJNY: Elementy obsługi silnika zostały zintegrowane w uchwycie. Zapewnia to wyjątkowo łatwą i bezpieczną obsługę urządzenia.
✅ REGULACJA UCHWYTU BEZ UŻYCIA NARZĘDZI: Położenie uchwytu można zoptymalizować odpowiednio do wzrostu użytkownika bez używania narzędzi.
✅ REGULOWANA DŁUGOŚĆ DYSZY: Dysza jest regulowana w sposób bezstopniowy odpowiednio do wzrostu użytkownika lub wykonywanych prac.


Ciężar w kg 1) 

 10,9 

Pojemność skokowa w cm3

 64,8 

Siła nadmuchu w N 2)

35

Maks. pręd. powietrza w m/s 3)

88

Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 4) 

101

Poziom mocy akustycznej w dB(A) 4)

109

Wartość drgań w m/s2 5)

2,5

1) Bez paliwa, komplet
2) Kombinacja prędkości powietrza i wydajności turbiny
3) Z dyszą okrągłą / dyszą płaską
4) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
5) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność