• Kategorie
  • Dmuchawa akumulatorowa STIHL BGA 60, bez akumulatora i ładowarki

Symbol: BA040115904

Dmuchawa akumulatorowa BGA 60: wydajna, z komfortową regulacją długości dyszy, bez akumulatora i ładowarki.

Napięcie znamionowe
36 V
Maksymalna prędkość powietrza
69 m/s
869.00 -8% 799.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
869
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Dmuchawa akumulatorowa STIHL BGA 60, bez akumulatora i ładowarki

Dmuchawa akumulatorowa STIHL BGA 60 charakteryzuje się wysoką wydajnością, daje możliwość regulacji siły nadmuchu i optymalizacji pracy. Pomimo dużej wydajności silnika EC, dmuchawa pracuje wyjątkowo cicho, nie ma konieczności stosowania ochronników słuchu. Umożliwia to cichą pracę w pobliżu domów i w miejscach wrażliwych na hałas. Do akumulatorowej dmuchawy do liści STIHL BGA 60 można używać dowolnego akumulatora systemu STIHL AK. Do pracy zalecamy korzystanie z akumulatora STIHL AK 30. Dmuchawa jest wyposażona w rurę nadmuchową o regulowanej długości, wyposażoną w metalowy pierścień na dyszy. Urządzenie BGA 60 jest idealną propozycją dla ambitnych użytkowników prywatnych do oczyszczania ulicy, ścieżki, parkingu lub innych suchych powierzchni z liści, trawy, papieru i innych zanieczyszczeń.

PRODUKT BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI!!!

✅ UCHWYT Z OPCJĄ REGULACJI OBROTÓW: W zależności od wykonywanych zadań, maksymalny moment obrotowy jest regulowany w zakresie trzech poziomów. Oszczędza się tym energię i przedłuża czas pracy na jednym akumulatorze. Uchwyt wyposażono w funkcję "Operator Presence Control" z przyciskiem samozwalniającej blokady. Wyklucza to przypadkowe uruchomienie urządzenia.


 

✅ REGULACJA DŁUGOŚCI DYSZY: Dysza regulowana 3-stopniowo odpowiednio do wzrostu użytkownika. Unika się dzięki temu utraty mocy spowodowanej zbyt dużą odległością dyszy urządzenia do podłoża.


 

✅ FUNKCJA BOOST: Poprzez przytrzymanie włącznika otrzymujemy pełną moc nadmuchu niezależnie od poprzednio wybranego poziomu mocy. Położenie uchwytu nie musi być zmienione.


 

✅ METALOWY PIERŚCIEŃ WOKÓŁ WYLOTU DYSZY: CHRONI PRZED ZUŻYCIEM. Solidny metalowy pierścień wokół dyszy zapobiega zużyciu rury nadmuchowej, gdy zetknie się z podłożem lub przeszkodami.


 

✅ DO UŻYCIA ZE SMART CONNECTOR 1.0: Urządzenie jest kompatybilne ze Smart Connector 1.0 i łatwe do połączenia poprzez system STIHL connected.


 

✅ SILNIK ELEKTRYCZNY EC: Nowoczesny silnik elektryczny EC generuje w akumulatorze do 55% więcej mocy i ekonomicznie go eksploatuje, a żywotność akumulatora wzrasta nawet do 70%. Silnik elektryczny EC przekonuje użytkowników małym ciężarem, kompaktowymi wymiarami i niemalże brakiem zużycia mechanicznego.


 

✅ UCHWYT DO ZAWIESZANIA: WYGODNE PRZECHOWYWANIE. W uchwycie znajduje się specjalny uchwyt, za pomocą którego urządzenie można zawiesić na ścianie.


Ciężar bez akumulatora w kg

2,3

Napięcie znamionowe w V

36

Wydajność turbiny z dyszą okrągłą m3/h 3)

780

Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 4)

76

Poziom mocy akustycznej w dB(A) 4)

89

Wartość drgań w m/s2 5)

1,2

Czas pracy z AK 10 w min 6)

Do 9

Czas pracy z AK 20 w min 6)

 Do 13

Czas pracy z AK 30 w min 6)

Do 16

Waga w kg 1)

3,5

Akumulator 

 System AK  

Siła nadmuchu w N 2)

15

Maks. pręd. powietrza z dyszą okr. w m/s

69

1) Z akumulatorem
2) Kombinacja prędkości i objętości powietrza
3) Funkcja Boost
4) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
5) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²
6) Czasy pracy są wartościami poglądowymi i zależą od sposobu pracy

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność