• Kategorie
  • Nożyce spalinowe STIHL HS 82 T, 75 cm

Symbol: 42370112986

Nożyce spalinowe HS 82 T z silnikiem 2-MIX.

Pojemność silnika
22,7 cm³
Moc silnika
0,7 kW / 1 KM
Długość listwy tnącej
75 cm
3599.00 -9% 3279.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
3599
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Nożyce spalinowe STIHL HS 82 T, 75 cm

Profesjonalne nożyce tnące z silnikiem STIHL 2-MIX w wersji do trymowania. Dwustronna listwa tnąca, przeznaczona zarówno do cięcia w poziomie jak i w pionie. Niewielka waga i niski poziom drgań. Do 5100 skoków na minutę, duża prędkość ostrzy gwarantują delikatne cięcie.
✅ UCHWYT DO ZAWIESZENIA: WYGODNE PRZECHOWYWANIE. W uchwycie znajduje się specjalny uchwyt, za pomocą którego urządzenie można zawiesić na ścianie.


 

✅ DWUSTRONNA LISTWA TNĄCA: Akumulatorowe nożyce do żywopłotów STIHL z dwustronną listwą tnącą wykonują perfekcyjne cięcia zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej. Dzięki wykorzystaniu obu stron listwy tnącej uzyskać można optymalny efekt cięcia także w narożnikach.


 

✅ SILNIK STIHL 2-MIX: Nowy silnik STIHL 2-Mix został skonstruowany specjalnie z myślą o nowej generacji nożyc do żywopłotu. Łączy w sobie niską emisję spalin i niskie zużycie paliwa z niewielkim ciężarem i znakomitym przyśpieszeniem. Nawet podczas pielęgnacji dużych i gęstych żywopłotów, dysponujemy wystarczającą mocą.
✅ ZACZEP NA UCHWYCIE: Zintegrowany z obudową zaczep do zamocowania na ścianie. Umożliwia ekonomiczne i bezpieczne przechowywanie urządzenia.
✅ ELEKTRONICZNY UKŁAD ZAPŁONOWY: Całkowicie zabudowany, elektroniczny układ zapłonowy gwarantuje niezawodne uruchomienie i niezakłóconą pracę silnika. Wysokie napięcie zapłonowe zapewnia stabilność i wydłużony czas trwania iskry, co prowadzi do lepszego spalania paliwa i niższej emisji spalin.
✅ RĘCZNA POMPA PALIWOWA: Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika, potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.
✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY STIHL: Gumowe i stalowe elementy amortyzujące redukują do minimum wibracje przenoszone na uchwyty i pozwalają oszczędzać siły podczas pracy.


 Długość listwy tnącej w cm 

 75 

Długość całkowita w cm

 133 

Pojemność skokowa w cm3

22,7

Moc w kW/KM

  0,7/1  

Ciężar w kg 1)

5,3

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2) 

95

Poziom mocy akustycznej w dB(A)2)

107

 Wartość drgań uchwyt przedni/tylni w m/s2 3) 

  3,6/2,2  

Ilość skoków w U/Min (UM)

5100

Odstęp między zębami w mm

30

1) Bez paliwa, komplet
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność