• Kategorie
  • Myjka wysokociśnieniowa STIHL RE 362 PLUS

Symbol: 47800124518

Innowacyjna myjka wysokociśnieniowa.

8199.00 -12% 7179.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
8199
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier RABEN Półpaleta 120
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Myjka wysokociśnieniowa STIHL RE 362 PLUS

Solidny design i niskoobrotowy silnik wydłużający żywotność myjki. Dwa zbiorniki na środek czyszczący i przełącznik umożliwiający elastyczne czyszczenie. Innowacyjne mocowanie przewodu sieciowego. Składany uchwyt, umożliwiający łatwy transport i komfortowy, profesjonalny pistolet ze zintegrowanym systemem regulacji ciśnienia/przepływu wody. Zintegrowany bęben na wąż i wąż ciśnieniowy o długości 15 m. Druga lanca z dyszą rotacyjną.
✅ REGULACJA CIŚNIENIA I ILOŚCI ŚRODKA W PISTOLECIE: Zintegrowana regulacja ciśnienia i ilości dozowanego środka umożliwia dopasowanie jednym palcem intensywności mycia, bez konieczności przerywania pracy.
✅ DUŻE KOŁA: Szerokie koła o średnicy 300 mm i miękkie ogumienie umożliwiają łatwe i ciche przemieszczanie. Jest to niezwykle korzystne na chropowatej, nierównej powierzchni.
✅ SKŁADANY UCHWYT: Za pomocą dwóch złączek można wygodnie złożyć uchwyt. RE 362 i RE 462 dają się spakować w niemal każdym samochodzie typu kombi.
✅ MANOMETR I REGULACJA CIŚNIENIA I ILOŚCI: Do łatwego dozowania ilości wody i ciśnienia roboczego odpowiednio do wykonywanej pracy. Zamontowany w urządzeniu manometr zapewnia stałą kontrolę nad ciśnieniem pracy.
✅ POMPA Z MOSIĄDZU I CERAMICZNE TŁOKI: Pompa z mosiądzu i potężne ceramiczne tłoki zmniejszają zużycie i zwiększają trwałość urządzenia.
✅ SKRĘTNY UCHWYT PRZEWODU SIECIOWEGO: Dolny zaczep przewodu sieciowego jest skrętny. Dzięki temu kabel sieciowy może być szybko zdjęty. Odpada czasochłonne rozwijanie. Przy modelach PLUS kabel sieciowy i wąż wysokociśnieniowy mogą być zwijane i rozwijane niezależnie od siebie.
✅ PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE: Lekka praca, dzięki redukcji nakładu sił podczas trzymania i uruchamiania urządzenia. Ergonomiczny design pomaga zniwelować siłę odbicia strumienia wody. Łatwa wymiana uchwytu i akcesoriów, dzięki zamontowanemu szybkozłączu.
✅ SZYBKIE UMOCOWANIE PRZEWODU SIECIOWEGO: Dzięki innowacyjnemu uchwytowi, można przy pomocy jednego ruchu pewnie zablokować kabel sieciowy przy nawijaniu. Przy przechyleniu urządzenia, kabel nie wypadnie.
✅ SZYBKOZŁĄCZE - WYPOSAŻENIE DLA PROFESJONALISTÓW: Dzięki praktycznemu, profesjonalnemu szybkozłączu wymiana pistoletu lub akcesoriów jest wyjątkowo prosta i szybka.
✅ UCHWYT TRANSPORTOWY: Inteligentnie rozmieszczone uchwyty transportowe ułatwiają załadunek.
✅ DWA POJEMNIKI NA ŚRODEK MYJĄCY: Dwa pojemniki na środek myjący o 2,5-litrowej pojemności każdy, umożliwiają stosowanie różnych środków. Pokrętło daje możliwość łatwego przełączania między zbiornikami.


✅ DWA UCHWYTY NA LANCE W PRZEDNIEJ POKRYWIE: Dzięki dwóm uchwytom mocującym, oba pistolety można umieścić bezpośrednio przy urządzeniu np. z różną dyszą. Poprzez umieszczenie uchwytów teleskopowych w przedniej pokrywie, są one zawsze pod ręką i gotowe do użycia.


✅ DRUGA LANCA Z DYSZĄ ROTACYJNĄ: Modele PLUS oferują, poza bębnem na wąż, drugą lancę z dyszą rotacyjną. Odpada niepotrzebna strata czasu, spowodowana koniecznością zmiany dysz z płaskiej na rotacyjną lub odwrotnie.


✅ NISKOOBROTOWY SILNIK I TRWAŁA, MOSIĘŻNA POMPA: Nowy niskoobrotowy silnik i trwała mosiężna pompa wydłużają żywotność myjki. Silnik pracujący na niskich obrotach generuje mniejszy hałas.


✅ WĄŻ WYSOKOCIŚNIENIOWY Z OPLOTEM STALOWYM: Wąż wysokociśnieniowy wzmocniony oplotem stalowym jest bardzo wytrzymały i nadaje się idealnie także do zastosowań w najtrudniejszych warunkach.


✅ WSPOMAGANIE NAWIJANIA: Umożliwia prowadzenie węża wysokociśnieniowego podczas nawijania. Może być również złożona, jeśli rozwijanie odbywa się do przodu.

 Ciśnienie robocze w Barach 

  35-180  

Maks. ciśn. w Barach 1)

250

Ciężar w kg 2)

79

Min. wydaj. pompy w l/h

1000

Maks. wydaj. pompy w l/h

1080

 Maks. temp. wody zasilającej w °C 

60

 Długość węża wysokociśnieniowego w m 

15

 Przezroczysty zbiornik na środek czyszczący, zdejmowany w l 

  2,5 + 2,5  

Moc w kW

6,5

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 3) 

 76 

Poziom mocy akustycznej w dB(A) 3)

  87,5  

1) Maksymalne dopuszczalne ciśnienie w systemie
2) W trybie gotowości do pracy
3) Niepewn. pomiar. wg Dyr. 2006/42/EG = 1,5 (dB(A))

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność