• Kategorie
  • Myjka wysokociśnieniowa STIHL RE 282 PLUS

Symbol: 47880124521

Wydajna myjka wysokociśnieniowa 160 bar z bębnem na wąż.

5899.00 -17% 4889.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
5899
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Myjka ciśnieniowa STIHL RE 282 PLUS

Komfortowo wyposażona myjka wysokociśnieniowa o dużej mocy. Niskoobrotowy silnik, bęben na wąż ciśnieniowy z dodatkowym wspomaganiem nawijania, wąż ciśnieniowy w oplocie stalowym o długości 15 m, druga lanca z dyszą rotacyjną, napięcie 400 V, odporne na zużycie, powlekane warstwą ceramiczną tłoki, ergonomiczny pistolet profesjonalny STIHL, zbiornik na środek czyszczący, regulacja ciśnienia/przepływu wody, manometr, duży filtr wody.✅ ZINTEGROWANY BĘBEN NA WĄŻ: Pomaga starannie zwinąć wąż.
✅ POMPA Z MOSIĄDZU I CERAMICZNE TŁOKI: Pompa z mosiądzu i potężne, ceramiczne tłoki zmniejszają zużycie i zwiększają trwałość urządzenia.
✅ PROFESJONALNE WYPOSAŻENIE: Lekka praca, dzięki redukcji nakładu sił podczas trzymania i uruchamiania urządzenia. Ergonomiczny design pomaga zniwelować siłę odbicia strumienia wody. Łatwa wymiana uchwytu i akcesoriów, dzięki zamontowanemu szybkozłączu.
✅ SZYBKOZŁĄCZE - WYPOSAŻENIE DLA PROFESJONALISTÓW: Dzięki praktycznemu, profesjonalnemu szybkozłączu, wymiana pistoletu lub akcesoriów jest wyjątkowo prosta i szybka.
✅ DRUGA LANCA Z DYSZĄ ROTACYJNĄ: Modele PLUS oferują, poza bębnem na wąż, drugą lancę z dyszą rotacyjną. Odpada niepotrzebna strata czasu spowodowana koniecznością zmiany dysz z płaskiej na rotacyjną lub odwrotnie.
✅ WĄŻ Z OPLOTEM STALOWYM: Dzięki wzmocnieniu węża wysokociśnieniowego oplotem stalowym, staje się on bardzo wytrzymały, idealny do użycia nawet w najtrudniejszych warunkach.
✅ MANOMETR, REGULATOR CIŚNIENIA I PRZEPŁYWU WODY: Manometr, regulator ciśnienia i przepływu wody umożliwia dostosowanie ciśnienia roboczego i przepływu wody do każdego zadania związanego z czyszczeniem. Jest to nie tylko praktyczne, lecz również ekologiczne rozwiązanie, pozwalające zredukować zużycie wody.
✅ NISKOOBROTOWY SILNIK I TRWAŁA, MOSIĘŻNA POMPA: Nowy, niskoobrotowy silnik i trwała, mosiężna pompa wydłużają żywotność myjki. Silnik pracujący na niskich obrotach generuje mniejszy hałas.
✅ PRZEZROCZYSTY ZBIORNIK NA ŚRODEK CZYSZCZĄCY: W przypadku wyjątkowo uporczywych zabrudzeń, środek czyszczący może zostać doprowadzony do strumienia wody dodatkowo ze zintegrowanego zbiornika lub z zewnętrznego pojemnika. Przezroczysty zbiornik może również zostać zdemontowany, co ułatwia jego wyczyszczenie i ponowne napełnienie.
✅ SYSTEM DOZOWANIA: System dozujący umożliwia doprowadzenie środka czyszczącego ze zintegrowanego zbiornika lub pojemnika zewnętrznego.
✅ PODWÓJNY UCHWYT NA LANCE: Podwójny uchwyt na lance umożliwia bezpieczne przechowywanie dwóch różnych lanc, np. z różnymi dyszami, bezpośrednio na urządzeniu. Lance są zawsze uporządkowane i w każdej chwili łatwo dostępne.
✅ ALUMINIOWY UCHWYT TRANSPORTOWY: Stabilny uchwyt aluminiowy przy obudowie umożliwia łatwe podnoszenie, przenoszenie i załadunek myjki.
✅ OBROTOWY UCHWYT KABLA SIECIOWEGO: Dzięki skrętności dolnego przyczepu kabla sieciowego, kabel może być szybko zdjęty z urządzenia bez konieczności kłopotliwego rozwijania.


✅ WSPOMAGANIE NAWIJANIA WĘŻA: Wspomaganie podczas nawijania węża myjki na bęben.


✅ ZŁĄCZE SKRĘTNE Z SZYBKOZŁĄCZKĄ: Złącze skrętne zapobiega skręcaniu się węża. Wąż jest wykorzystywany dzięki temu na całej długości. Nowa szybkozłączka umożliwia szybki montaż węża lub przedłużacza węża.


✅ DUŻE KOŁA: Szerokie koła o średnicy 250 mm umożliwiają mobilność urządzenia i bezgłośne przemieszczanie. Duża korzyść przy chropowatej, nierównej nawierzchni.

 Ciśnienie robocze w Barach 

  60-160  

Maks. ciśn. w Barach 1)

200

Ciężar w kg 2)

42

Min. wydaj. pompy w l/h

700

Maks. wydaj. pompy w l/h

760

 Maks. temp. wody zasilającej w °C 

60

 Długość węża wysokociśnieniowego w m 

15

Długość przewodu sieciowego w m

5

Moc w kW

3,5

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 3) 

 73,4 

Poziom mocy akustycznej w dB(A) 3)

  87,6  

1) Maksymalne dopuszczalne ciśnienie w systemie
2) W trybie gotowości do pracy
3) Niepewn. pomiar. wg Dyr. 2006/42/EG = 1,5 (dB(A))

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność