• Kategorie
  • Myjka ciśnieniowa STIHL RE 110

Symbol: 49500114520

Myjka wysokociśnieniowa 110 barów.

1249.00 -14% 1079.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1249
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Myjka ciśnieniowa STIHL RE 110

Komfortowa myjka wysokociśnieniowa 110 barów z dodatkowym wyposażeniem. Długa lanca z poręcznym pistoletem zapewniająca komfortową pracę, aluminiowy uchwyt, boczny schowek ze zintegrowanym uchwytem na dysze i przewód sieciowy. Myjka posiada szybkozłącze na wyjściu wysokiego ciśnienia. Wąż wysokociśnieniowy o długości 7 metrów.
✅ PRAKTYCZNY SCHOWEK: Umieszczony z boku schowek zapewnia wygodne i dobrze chronione miejsce na dysze i przewód zasilający.
✅ MIĘKKI UCHWYT: Miękki uchwyt poprawiający komfort pracy.
✅ DYSZA ROTACYJNA: Mocna dysza rotacyjna do czyszczenia powierzchni z uporczywym brudem. Ruch obrotowy łączy w sobie skuteczność czyszczenia skoncentrowanego strumienia punktowego z dużym pokryciem powierzchni.
✅ PŁASKA DYSZA Z REGULACJĄ CIŚNIENIA: Płaska dysza z regulacją ciśnienia do skutecznego czyszczenia bardziej wrażliwych powierzchni.
✅ POZYCJA POSTOJOWA: Pozycja postojowa, czyli wbudowane miejsce do odstawiania lancy podczas przerw lub przechowywania. Dodatkowo, urządzenie posiada miejsce do przechowywania pistoletu myjki.
✅ UCHWYTY NA KABLE: Dwa uchwyty na kable ułatwiają zwijanie kabla i jego przechowywanie przy urządzeniu. Obrotowy, pomarańczowy uchwyt na kabel pozwala na zdjęcie całego kabla naraz. Długie rozwijanie jest wyeliminowane.
✅ ALUMINIOWY UCHWYT TELESKOPOWY: Dzięki wysokiej jakości wysuwanemu z tyłu uchwytowi teleskopowemu, wysokociśnieniowe myjki STIHL można wygodnie transportować i składować w celu zaoszczędzenia miejsca.
✅ ZESTAW DO ROZPYLANIA DETERGENTU: W przypadku uporczywych zabrudzeń, można użyć dołączonego zestawu natryskowego, aby dodać środek czyszczący do stali natryskowej. W tym celu zestaw natryskowy jest po prostu przymocowany do rury strumieniowej.
✅ SILNIK INDUKCYJNY: Wytrzymały, bezszczotkowy silnik indukcyjny zapewnia wysoką wydajność i trwałość.
✅ POMPA WYSOKOCIŚNIENIOWA Z ALUMINIUM: Wysokiej jakości, wytrzymała pompa wysokociśnieniowa wykonana z aluminium, o długiej żywotności.
✅ SZYBKOZŁĄCZKA: Szybkozłączka do podłączenia węża wysokociśnieniowego do urządzenia upraszcza montaż.
✅ SZYBKOZŁĄCZE: Szybkozłącze zapobiegające skręcaniu się węża podczas pracy wysokociśnieniowego podczas pracy, dzięki czemu można go używać na całej długości.
✅ UCHWYT TRANSPORTOWY: Oprócz podstawowego uchwytu, myjka posiada również dodatkowy uchwyt transportowy na spodzie urządzenia.
✅ REGULOWANY PISTOLET CIŚNIENIOWY: Dzięki regulowanemu pistoletowi ciśnieniowemu, strumień wody może być idealnie dopasowany do danej sytuacji roboczej.
✅ ZINTEGROWANY WÓZEK JEZDNY: Dzięki zintegrowanemu wózkowi jezdnemu, przemieszczanie myjki jest bardzo wygodne. Duże koła umożliwiają pokonywanie schodów i nierówności terenu.


 Ciśnienie robocze w Barach 

 110 

Ciężar w kg 1)

17,6

Maks. ciśn. w Barach 2)

150

Min. wydaj. pompy w l/h

380

Maks. wydaj. pompy w l/h

430

 Maks. temp. wody zasilającej w °C 

40

 Długość węża wysokociśnieniowego w m 

7

Moc w kW

1,7

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 3) 

73

Poziom mocy akustycznej w dB(A) 4)

85

Napięcie sieciowe w V

  220-230  

Obroty (1/min) w U/min

2850

1) W trybie gotowości do pracy
2) Maksymalne dopuszczalne ciśnienie w systemie
3) K-wartość wg dyrektywy 2006/42/EG = 2,0 dB(A)
4) K-wartość wg RL 2006/42/EG = 2,0 dB(A)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność