• Kategorie
  • Myjka ciśnieniowa STIHL RE 120

Symbol: 49500114540

Wydajna myjka ciśnieniowa 125-barów.

1549.00 -12% 1359.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1549
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Myjka ciśnieniowa STIHL RE 120

Mocna myjka wysokociśnieniowa 125-barów z wyposażeniem dodatkowym. Aluminiowa głowica pompy, bezszczotkowy silnik indukcyjny, zintegrowany wózek jezdny, zestaw do rozpylania środka czyszczącego, dysza rotacyjna, regulowana dysza płaska z regulacją ciśnienia, szybkozłącze zabezpieczające wąż przed skręcaniem, pozycja postojowa do odstawiania pistoletu podczas przerw. Wytrzymały wąż 8 m z oplotem stalowym, szczególnie długa lanca z miękkim uchwytem poprawiającym komfort pracy, aluminiowy uchwyt transportowy, boczny schowek na dysze i przewód zasilający.

✅ WĄŻ Z OPLOTEM STALOWYM: Dzięki wzmocnieniu węża wysokociśnieniowego oplotem stalowym, staje się on bardzo wytrzymały, idealny do użycia nawet w najtrudniejszych warunkach.
✅ PRAKTYCZNY SCHOWEK: Umieszczony z boku schowek zapewnia wygodne i dobrze chronione miejsce na dysze i przewód zasilający.
✅ DYSZA ROTACYJNA: Mocna dysza rotacyjna do czyszczenia powierzchni z uporczywym brudem. Ruch obrotowy łączy w sobie skuteczność czyszczenia skoncentrowanego strumienia punktowego z dużym pokryciem powierzchni.
✅ PŁASKA DYSZA Z REGULACJĄ CIŚNIENIA: Płaska dysza z regulacją ciśnienia do skutecznego czyszczenia bardziej wrażliwych powierzchni.
✅ MIĘKKI UCHWYT: Miękki uchwyt poprawiający komfort pracy.
✅ UCHWYTY NA KABLE: Dwa uchwyty na kable ułatwiają zwijanie kabla i jego przechowywanie przy urządzeniu. Obrotowy, pomarańczowy uchwyt na kabel pozwala na zdjęcie całego kabla naraz. Długie rozwijanie jest wyeliminowane.
✅ ZESTAW DO ROZPYLANIA DETERGENTU Z SYSTEMEM DOZOWANIA: W przypadku uporczywych zabrudzeń można użyć dołączonego zestawu natryskowego, aby dodać środek czyszczący do stali natryskowej. W tym celu zestaw natryskowy jest po prostu przymocowany do rury strumieniowej.
✅ ALUMINIOWY UCHWYT TELESKOPOWY: Dzięki wysokiej jakości wysuwanemu z tyłu uchwytowi teleskopowemu, wysokociśnieniowe myjki STIHL można wygodnie transportować i składować w celu zaoszczędzenia miejsca.
✅ SZYBKOZŁĄCZKA: Szybkozłączka do podłączenia węża wysokociśnieniowego do urządzenia upraszcza montaż.
✅ SILNIK INDUKCYJNY: Wytrzymały, bezszczotkowy silnik indukcyjny zapewnia wysoką wydajność i trwałość.
✅ POMPA WYSOKOCIŚNIENIOWA Z ALUMINIUM: Wysokiej jakości, wytrzymała pompa wysokociśnieniowa wykonana z aluminium, o długiej żywotności.
✅ SZYBKOZŁĄCZE: Szybkozłącze zapobiegające skręcaniu się węża podczas pracy wysokociśnieniowego podczas pracy, dzięki czemu można go używać na całej długości.
✅ UCHWYT TRANSPORTOWY: Oprócz uchwytu, myjka ma drugi, wykonany z aluminium wzmocniony uchwyt transportowy.
✅ REGULOWANY PISTOLET CIŚNIENIOWY: Dzięki regulowanemu pistoletowi ciśnieniowemu, strumień wody może być idealnie dopasowany do danej sytuacji roboczej.


✅ POZYCJA POSTOJOWA: Pozycja postojowa, czyli wbudowane miejsce do odstawiania lancy podczas przerw lub przechowywania. Dodatkowo, urządzenie posiada miejsce do przechowywania pistoletu myjki.

 Ciśnienie robocze w Barach 

 125 

Ciężar w kg 1)

20

Maks. ciśn. w Barach 2)

160

Min. wydaj. pompy w l/h

400

Maks. wydaj. pompy w l/h

480

 Maks. temp. wody zasilającej w °C 

40

 Długość węża wysokociśnieniowego w m 

8

Moc w kW

2,1

Napięcie sieciowe w V

  220-240  

Obroty (1/min) w U/min

2850

1) W trybie gotowości do pracy
2) Maksymalne dopuszczalne ciśnienie w systemie

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność