• Kategorie
  • Kosiarka spalinowa STIHL RM 756 YC

Symbol: 63780113421

Profesjonalna kosiarka spalinowa z wygodnym uchwytem.

Producent silnika
Kawasaki
Pojemność silnika
179 cm³
Moc silnika
2,9 kW / 3,9 KM
Materiał korpusu
Hybryda
Szerokość koszenia
54 cm
Regulacja wysokości koszenia
6-stopniowa
Zakres wysokości koszenia
25-90 mm
Napęd na koła
Tak
Pojemność kosza
80 l
Obszar roboczy
Do 3000 m²
Metoda koszenia Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
9999.00 -10% 8989.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
9999
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier RABEN Półpaleta 120
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosiarka spalinowa STIHL RM 756 YC

Kosiarka spalinowa STIHL RM 756 YC została opracowana specjalnie z myślą o ciągłej pracy, przy zastosowaniu profesjonalnym. Mocny, górnozaworowy silnik Kawasaki FJ 180 cm³. Obudowa hybrydowa charakteryzuje się szczególną długowiecznością. Dzięki mocnemu, cichemu silnikowi i szerokości cięcia 54 cm, kosiarka STIHL RM 756 YC to idealne rozwiązanie do dużych trawników. Dzięki napędowi hydrostatycznemu, możesz stale i płynnie regulować prędkość. Bardzo miękki uchwyt zapewnia komfortowy i stabilny uchwyt, nawet przy długim używaniu. Sprzęgło hamulca nożnego STIHL RM 756 YC minimalizuje uszkodzenia silnika, gdy nóż zetknie się z twardymi, obcymi przedmiotami podczas koszenia. Zestaw do mulczowania dostępny jako wyposażenie dodatkowe.


✅ DUŻY ZBIORNIK PALIWA: 3-litrowy zbiornik pozwala na długi okres pracy, bez konieczności tankowania. Posiada pokrywę zbiornika z zabezpieczeniem przed zgubieniem.
✅ ZDERZAK GUMOWY: Zderzak gumowy chroni urządzenie i rośliny. Osłania przed przeszkodami takimi jak kamienie. Można go także wykorzystać jako uchwyt transportowy i do mocowania.
✅ MOCNY SILNIK KAWASAKI-OHV: Mocny silnik Kawasaki z zaworem paliwowym i dużym filtrem powietrza i oleju, charakteryzujący się dużą mocą, spokojną pracą i długim czasem eksploatacji.
✅ NÓŻ ŁOPATKOWY: Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy oraz optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza, generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego, dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.
✅ PRZEKŁADNIA HYDROSTATYCZNA: Przekładnia hydrostatyczna o dużym momencie obrotowym do bezstopniowego dostosowywania prędkości.
✅ SPRZĘGŁO I HAMULEC NOŻA (BBC): Sprzęgło noża powoduje rozłączenie silnika i noża umożliwiając opróżnienie kosza, bez konieczności wyłączania silnika. Możliwy jest również transport kosiarki przy pomocy napędu, przy jednocześnie nieruchomych nożach. Jest to ważne, szczególnie w przypadku przejeżdżania po świeżo skoszonym trawniku, do kompostownika lub przez drogę pokrytą żwirem.
✅ MIĘKKI UCHWYT: Bardzo miękkie uchwyty kosiarki STIHL zapewniają wyjątkowo ergonomiczny i komfortowy chwyt podczas koszenia.
✅ HYBRYDOWA OBUDOWA: Kosiarki do trawy STIHL z mocną, hybrydową obudową charakteryzują się szczególną lekkością i długowiecznością. Zapewnia to zarówno zewnętrzna obudowa wykonana z magnezu z odporną na zarysowania powłoką proszkową, jak i wewnętrzna obudowa z odpornego na uderzenia polimeru.
✅ OPTYMALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA: Dzięki stabilnej i płynnej regulacji wysokości koszenia, każde koło kosiarki STIHL może być regulowane osobno.
✅ KOSZ NA TRAWĘ: Wytrzymały kosz na trawę o pojemności 80 litrów nadaje się szczególnie do koszenia dużych trawników. Składa się w wygodny sposób i jest wyposażony w osłonę przeciwpyłową.
✅ ELEMENTY ANTYWIBRACYJNE: Zintegrowane tłumienie drgań zapewnia bezproblemową i komfortową pracę podczas koszenia trawnika.


 

 Powierzchnia trawnika w m2 

 Do 3000 

Typ silnika

Kawasaki FJ 180 V KAI OHV

Szerokość koszenia w cm

54

 Wysokość koszenia w mm 

25-90

Pojemność kosza w l

80

 Pojemność skokowa w cm3 

179

 Rob. prędk. obr. w U/min  

2800

Ciężar w kg

61

Moc znamionowa w U/min

2,9 kW/3,9 KM

Napęd

0,5 - 6,0 km/h

Poziom ciśnienia akustycznego LpA w dB(A) 

86

 Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A) 

98

Niepewność pomiarowa K w m/s2

1,2

Niepewność pomiarowa KpA [dB(A)] w dB(A)

2

Regulacja wysokości koszenia

 6-stopniowa, osobna na każde koło 

Wartość drgań uchwyt ahw w m/s2

2,4
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność