• Kategorie
  • Kosiarka spalinowa STIHL RM 655 YS

Symbol: 63740113441

Kosiarka spalinowa z napędem hydrostatycznym.

Producent silnika
Kawasaki
Pojemność silnika
179 cm³
Moc silnika
2,6 kW / 3,5 KM
Materiał korpusu
Aluminium
Szerokość koszenia
53 cm
Regulacja wysokości koszenia
7-stopniowa
Zakres wysokości koszenia
25-85 mm
Napęd na koła
Tak
Pojemność kosza
70 l
Obszar roboczy
Do 2500 m²
Metoda koszenia Mulczowanie, Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
7999.00 -7% 7439.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
7999
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier RABEN Półpaleta 120
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosiarka spalinowa STIHL RM 655 YS

Kosiarka spalinowa STIHL RM 655 YS do pielęgnacji dużych trawników. Wyposażona w kilka funkcji zapewniających wygodę, takich jak funkcja "3 w 1": do cięcia, chwytania i mulczowania lub praktyczne sprzęgło i hamulec noża. Obudowa kosiarki spalinowej wykonana jest z wytrzymałego aluminium z wymiennymi bocznymi listwami. Ponadto kosiarkę RM 655 YS wyróżnia mocny silnik, szerokość koszenia 53 cm i centralna regulacja wysokości koszenia. Napęd hydrostatyczny modelu gwarantuje wygodną i wydajną pracę. Posiada komfortowy pojedynczy uchwyt kierujący oraz pojemny, 70 litrowy kosz na trawę ze zintegrowanym wskaźnikiem zapełnienia.
✅ FUNKCJA MULCZOWANIA: Funkcja mulczowania w kosiarce STIHL umożliwia dłuższą pracę, bez potrzeby opróżniania kosza na trawę. Ostrze do mulczowania tnie trawę na bardzo drobne kawałeczki, po czym spada ona na darń, oddając do gleby cenne substancje odżywcze oraz wilgoć.
✅ MOCNY SILNIK KAWASAKI-OHV: Mocny silnik Kawasaki z zaworem paliwowym i dużym filtrem powietrza i oleju, charakteryzujący się dużą mocą, spokojną pracą i długim czasem eksploatacji.
✅ NÓŻ WIELOFUNKCYJNY: Dzięki specjalnemu nożowi wielofunkcyjnemu, trawa jest stopniowo cięta i rozdrabniana wewnątrz obudowy. Podczas korzystania z kosza na trawę, skoszony materiał jest skutecznie transportowany do kosza. Podczas mulczowania skoszona, rozdrobniona trawa jest rozrzucana z powrotem bezpośrednio na trawnik jako nawóz, dzięki czemu dostarcza bardzo ważne składniki odżywcze i wilgoć.
✅ SKŁADANY KOSZ NA TRAWĘ ZE WSKAŹNIKIEM ZAPEŁNIENIA: Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę, można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza, wdmuchiwane są w glebę.
✅ PRZEKŁADNIA HYDROSTATYCZNA: Przekładnia hydrostatyczna o dużym momencie obrotowym do bezstopniowego dostosowywania prędkości.
✅ KOŁA Z BIEŻNIKIEM: Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem, koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.
✅ SPRZĘGŁO I HAMULEC NOŻA (BBC): Sprzęgło noża powoduje rozłączenie silnika i noża umożliwiając opróżnienie kosza, bez konieczności wyłączania silnika. Możliwy jest również transport kosiarki przy pomocy napędu, przy jednocześnie nieruchomych nożach. Jest to ważne, szczególnie w przypadku przejeżdżania po świeżo skoszonym trawniku, do kompostownika lub przez drogę pokrytą żwirem.
✅ MIĘKKI UCHWYT: Bardzo miękkie uchwyty kosiarki STIHL zapewniają wyjątkowo ergonomiczny i komfortowy chwyt podczas koszenia.
✅ OBUDOWA ALUMINIOWA: Kosiarki do trawy STIHL z aluminiową obudową charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stosunkowo niską wagą. Boczne listwy maskujące gwarantują trwałość i ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo lakierowane proszkowo powierzchnie obudowy są odporne na działanie paliwa i korozję i przez długi czas zachowują ładny wygląd.
✅ CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA: Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku, ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.
✅ POJEDYNCZY UCHWYT KIERUJĄCY: Komfortowy, składany uchwyt umożliwia ergonomiczną pracę, poprzez możliwość indywidualnego dostosowania pojedynczego uchwytu do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt ułatwia także wyjmowanie kosza na trawę.


Pow. trawn. w m2

Do 2500

Typ silnika

 Kawasaki FJ180 V KAI OHV

Szerokość koszenia w cm

53

 Wysokość koszenia w mm 

25-85

Pojemność kosza w l

70

 Pojemność skokowa w cm3 

179

 Rob. prędk. obr. w U/min  

2800

Ciężar w kg

56

Moc znamionowa w U/min

2,6 kW/3,5 KM

Napęd

2,9 - 3,9 km/h

Poziom ciśnienia akustycznego LpA w dB(A) 

84

 Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A) 

98

Niepewność pomiarowa K w m/s2

1,5

Niepewność pomiarowa KpA [dB(A)] w dB(A)

2

Regulacja wysokości koszenia

 7-stopniowa, centralna 

Wartość drgań uchwyt ahw w m/s2

3
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność