• Kategorie
  • Kosiarka spalinowa STIHL RM 650 VS

Symbol: 63640113411

Kosiarka spalinowa z hamulcem noża.

Producent silnika
Kohler
Pojemność silnika
173 cm³
Moc silnika
2,6 kW / 3,5 KM
Materiał korpusu
Aluminium
Szerokość koszenia
48 cm
Regulacja wysokości koszenia
7-stopniowa
Zakres wysokości koszenia
25-85 mm
Napęd na koła
Tak
Pojemność kosza
70 l
Obszar roboczy
Do 2000 m²
Metoda koszenia Mulczowanie, Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
4999.00 -12% 4389.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
4999
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Kurier RABEN Półpaleta 120
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosiarka spalinowa STIHL RM 650 VS

Spalinowa kosiarka STIHL RM 650 VS wyposażona w napęd Vario, znacząco ułatwiający pracę z kosiarką. Wytrzymała i lekka, aluminiowa obudowa. Dzięki szerokości roboczej wynoszącej 48 cm, model ten idealnie nadaje się do koszenia większych trawników. Koszenie jest niezwykle wygodne, dzięki pojedynczemu uchwytowi, który może być regulowany w kilku stopniach. Sprzęgło noża powoduje rozłączenie silnika i noża, chroniąc wał korbowy i umożliwiając opróżnienie kosza, bez konieczności wyłączania silnika. Składany uchwyt umożliwia wygodny transport i oszczędność miejsca podczas przechowywania.

✅ SILNIK Z SYSTEMEM ŁATWEGO ROZRUCHU (SMARTCHOKE): Dzięki technologii SmartChoke, silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze.
✅ NAPĘD VARIO: Napęd Vario umożliwia kosiarkom STIHL indywidualne dostosowywanie prędkości do warunków i osobistych preferencji. Zmiany prędkości dokonać można bezpośrednio przy użyciu dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym, bez zmiany prędkości obrotowej silnika.
✅ FUNKCJA MULCZOWANIA: Funkcja mulczowania w kosiarce STIHL umożliwia dłuższą pracę, bez potrzeby opróżniania kosza na trawę. Ostrze do mulczowania tnie trawę na bardzo drobne kawałeczki, po czym spada ona na darń, oddając do gleby cenne substancje odżywcze oraz wilgoć.
✅ NÓŻ WIELOFUNKCYJNY: Dzięki specjalnemu nożowi wielofunkcyjnemu, trawa jest stopniowo cięta i rozdrabniana wewnątrz obudowy. Podczas korzystania z kosza na trawę, skoszony materiał jest skutecznie transportowany do kosza. Podczas mulczowania skoszona, rozdrobniona trawa jest rozrzucana z powrotem bezpośrednio na trawnik jako nawóz, dzięki czemu dostarcza bardzo ważne składniki odżywcze i wilgoć.
✅ SKŁADANY KOSZ NA TRAWĘ ZE WSKAŹNIKIEM ZAPEŁNIENIA: Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę, można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza, wdmuchiwane są w glebę.
✅ KOŁA Z BIEŻNIKIEM: Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem, koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.
✅ SPRZĘGŁO I HAMULEC NOŻA (BBC): Sprzęgło noża powoduje rozłączenie silnika i noża umożliwiając opróżnienie kosza, bez konieczności wyłączania silnika. Możliwy jest również transport kosiarki przy pomocy napędu, przy jednocześnie nieruchomych nożach. Jest to ważne, szczególnie w przypadku przejeżdżania po świeżo skoszonym trawniku, do kompostownika lub przez drogę pokrytą żwirem.
✅ MIĘKKI UCHWYT: Bardzo miękkie uchwyty kosiarki STIHL zapewniają wyjątkowo ergonomiczny i komfortowy chwyt podczas koszenia.
✅ OBUDOWA ALUMINIOWA: Kosiarki do trawy STIHL z aluminiową obudową charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stosunkowo niską wagą. Boczne listwy maskujące gwarantują trwałość i ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo lakierowane proszkowo powierzchnie obudowy są odporne na działanie paliwa i korozję i przez długi czas zachowują ładny wygląd.
✅ CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA: Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku, ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.
✅ POJEDYNCZY UCHWYT KIERUJĄCY: Komfortowy, składany uchwyt umożliwia ergonomiczną pracę, poprzez możliwość indywidualnego dostosowania pojedynczego uchwytu do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt ułatwia także wyjmowanie kosza na trawę.


Pow. trawn. w m2

Do 2000

Typ silnika

 Kohler Seria XT 775 OHV SC

Szerokość koszenia w cm

48

 Wysokość koszenia w mm 

25-85

Pojemność kosza w l

70

 Pojemność skokowa w cm3 

173

 Rob. prędk. obr. w U/min  

2800

Ciężar w kg

50

Moc znamionowa w U/min

2,6 kW/3,5 KM

Napęd

2,6 - 4,6 km/h

Poziom ciśnienia akustycznego LpA w dB(A) 

81

 Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A) 

96

Niepewność pomiarowa K w m/s2

1,9

Niepewność pomiarowa KpA [dB(A)] w dB(A)

2

Regulacja wysokości koszenia

 7-stopniowa, centralna 

Wartość drgań uchwyt ahw w m/s2

3,8
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność