• Kategorie
  • Kosiarka spalinowa STIHL RM 545

Symbol: 63400113404

Mocna kosiarka spalinowa z koszem na trawę.

Producent silnika
STIHL
Pojemność silnika
166 cm³
Moc silnika
2,6 kW / 3,5 KM
Materiał korpusu
Polimer
Szerokość koszenia
43 cm
Regulacja wysokości koszenia
7-stopniowa
Zakres wysokości koszenia
25-80 mm
Napęd na koła
Nie
Pojemność kosza
60 l
Obszar roboczy
Do 1200 m²
Metoda koszenia Mulczowanie, Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
2799.00 -17% 2319.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2799
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosiarka spalinowa STIHL RM 545

Dzięki solidnej, polimerowej obudowie, kosiarka spalinowa STIHL RM 545 jest chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi, zachowując przy tym dużą moc, wydajność i zwrotność. Centralna, 7-stopniowa regulacja wysokości koszenia pozwala na cięcie trawy na oczekiwaną długość. Szerokość cięcia wynosząca 43 cm i kosz na trawę o pojemności 60 litrów ze zintegrowanym znacznikiem zapełnienia, skutecznie minimalizują czas potrzebny na skoszenie trawnika. A jeśli chcesz wykorzystać ściętą trawę jako nawóz bogaty w składniki odżywcze i wilgoć, kosiarkę STIHL RM 545 można w łatwy sposób przekształcić w urządzenie mulczujące - dzięki wyposażeniu dodatkowemu. Składany uchwyt i kosz na trawę minimalizuje miejsce potrzebne podczas transportu, czy przechowywania urządzenia.✅ NÓŻ ŁOPATKOWY: Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


 

✅ SKŁADANY UCHWYT: Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i wygodnie transportować. Oszczędza się w ten sposób cenne miejsce.


 

✅ SILNIK Z SYSTEMEM ŁATWEGO ROZRUCHU: Dzięki technologii SmartChoke możliwe jest uruchomienie silnika w każdej temperaturze.


 

✅ TRWAŁE KÓŁKA: Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


 

✅ OBUDOWA Z POLIMERU: Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


 

✅ CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA: Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


 

✅ REGULOWANY UCHWYT: Uchwyt glebogryzarki STIHL można w prosty sposób ustawić bez potrzeby używania narzędzi. Regulowany na wysokość i na boki uchwyt zwiększa znacząco komfort i ergonomię pracy z urządzeniem. Aby zaoszczędzić miejsce podczas transportu lub przechowywania glebogryzarki, uchwyt można złożyć.


 

✅ INNOWACYJNY KOSZ NA TRAWĘ: Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


 

✅ FUNKCJA MULCZOWANIA: Jeśli zdemontowany zostanie kosz na trawę, a zamontowana przysłona do mulczowania, to kosiarka może pracować w trybie mulczowania. Skoszona trawa jest w tym przypadku dokładnie rozdrabniana i równomiernie rozrzucana po trawniku, co likwiduje konieczność opróżniania kosza. Takie rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu, a trawnik odzyskuje substancje odżywcze i wilgoć.


 Powierzchnia trawnika w m2 

 Do 1200 

Typ silnika

EVC 300

Szerokość koszenia w cm

43

 Wysokość koszenia w mm 

25-80

Pojemność kosza w l

60

 Pojemność skokowa w cm3 

166

 Rob. prędk. obr. w U/min  

2800

Ciężar w kg

28

Moc znamionowa w U/min

2,6 kW/3,5 KM

Poziom ciśnienia akustycznego LpA w dB(A) 

80

 Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A) 

94

Niepewność pomiarowa K w m/s2

2,12

Niepewność pomiarowa KpA [dB(A)] w dB(A)

2

Regulacja wysokości koszenia

 7-stopniowa, centralna 

Wartość drgań uchwyt ahw w m/s2

5,3
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność