• Kategorie
  • Kosiarka spalinowa STIHL RM 2 RC

Symbol: 63570113425

Kosiarka spalinowa do mulczowania.

Producent silnika
Kohler
Pojemność silnika
149 cm³
Moc silnika
2,2 kW / 3,0 KM
Materiał korpusu
Stal
Szerokość koszenia
46 cm
Regulacja wysokości koszenia
4-stopniowa
Zakres wysokości koszenia
28-85 mm
Napęd na koła
Nie
Obszar roboczy
Do 1500 m²
Metoda koszenia Mulczowanie
1899.00 -14% 1639.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1899
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosiarka spalinowa STIHL RM 2 RC

Dzięki kosiarce spalinowej STIHL RM 2 RC, kosząc trawnik możesz jednocześnie dostarczyć trawnikowi cennych składników odżywczych wspomagających jej wzrost. Drobno pocięta trawa, która powstaje podczas koszenia, wraca do murawy jako nawóz bogaty w składniki odżywcze i wilgoć. Przy szerokości cięcia 46 cm, kosiarka STIHL RM 2 RC jest idealna do średnich trawników. Bardzo miękki uchwyt kosiarki STIHL zapewnia wyjątkowo ergonomiczny i komfortowy uchwyt.


✅ SILNIK Z SYSTEMEM ŁATWEGO ROZRUCHU (SMARTCHOKE): Dzięki technologii SmartChoke, silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze.
✅ NÓŻ DO MULCZOWANIA: Dzięki specjalnie ukształtowanemu nożowi do mulczowania trawa, jest rozdrabniana na bardzo drobne cząstki. Tak więc delikatny, zmielony materiał bogaty w składniki odżywcze i wilgoć, może spaść z powrotem do murawy jako nawóz.
✅ FUNKCJA MULCZOWANIA: Funkcja mulczowania w kosiarce STIHL umożliwia dłuższą pracę, bez potrzeby opróżniania kosza na trawę. Ostrze do mulczowania tnie trawę na bardzo drobne kawałeczki, po czym spada ona na darń, oddając do gleby cenne substancje odżywcze oraz wilgoć.
✅ KOŁA Z BIEŻNIKIEM: Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem, koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.
✅ UCHWYT TRANSPORTOWY: Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki, za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia.
✅ MIĘKKI UCHWYT: Bardzo miękkie uchwyty kosiarki STIHL zapewniają wyjątkowo ergonomiczny i komfortowy chwyt podczas koszenia.
✅ ZATRZASK QUICK FIX: Zatrzaski Quick Fix umożliwiają łatwe i szybkie złożenie uchwytu. W ten sposób można bez użycia narzędzi kompaktowo złożyć uchwyt lub przygotować go do użytku.
✅ METALOWA OBUDOWA: Dzięki odpornej na uszkodzenia mechaniczne konstrukcji z blachy stalowej, obudowa jest wyjątkowo wytrzymała i bardzo dobrze chroni urządzenie. Wysoka trwałość urządzenia pozwala na pracę w trudnych warunkach.
✅ REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA DLA KAŻDEJ OSI: Dzięki osiowej regulacji wysokości koszenia, można ustawić cztery różne wysokości cięcia, w celu uzyskania idealnych efektów koszenia. Przednia oś i tylna oś kosiarki STIHL możne być regulowana indywidualnie.


Pow. trawn. w m2

Do 1500

Typ silnika

 Kohler Seria XT 675 OHV  SC

Szerokość koszenia w cm

46

 Wysokość koszenia w mm 

28-85

 Pojemność skokowa w cm3 

149

 Rob. prędk. obr. w U/min  

2800

Ciężar w kg

27

Moc znamionowa w U/min

2,2 kW/3,0 KM

Poziom ciśnienia akustycznego LpA w dB(A) 

79

 Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A) 

93

Niepewność pomiarowa K w m/s2

2,2

Niepewność pomiarowa KpA [dB(A)] w dB(A)

2

Regulacja wysokości koszenia

 4-stopniowa, osiowa 

Wartość drgań uchwyt ahw w m/s2

4,4
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność