• Kategorie
  • Kosiarka elektryczna STIHL RME 339

Symbol: 63200112405

Kompaktowa kosiarka elektryczna do trawników o powierzchni do 500 m².

Moc znamionowa silnika
1200 W
Materiał korpusu
Tworzywo sztuczne
Szerokość koszenia
37 cm
Regulacja wysokości koszenia
5-stopniowa
Zakres wysokości koszenia
30-70 mm
Napęd na koła
Nie
Pojemność kosza
40 l
Obszar roboczy
Do 500 m²
Metoda koszenia Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
1149.00 -10% 1029.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1149
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosiarka elektryczna STIHL RME 339

Kosiarka elektryczna STIHL RME 339 jest przeznaczona do pracy na trawnikach do 500 m². Szerokość koszenia wynosząca 37 cm, czyni z urządzenia bardzo praktyczne i idealnie spisujące się na mniejszych obszarach. Zintegrowany zaczep kabla elektrycznego zapewnia, że przedłużacz jest solidnie zamocowany do włącznika i gniazdka elektrycznego. Centralna regulacja wysokości koszenia może być regulowana w pięciu stopniach w zakresie od 25 do 80 mm i umożliwia dokładne cięcie trawnika. Pracę ułatwia także zintegrowany kosz na trawę o pojemności 40 litrów, ze zintegrowanym wskaźnikiem poziomu zapełnienia. Składany uchwyt pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania. Wytrzymała obudowa z tworzyw sztucznych chroni urządzenie między innymi przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli chcesz dodatkowo zadbać o swój trawnik dostarczając mu dodatkowych składników odżywczych i wilgoci, możesz w łatwy sposób za pomocą dodatkowego wyposażenia przekształcić urządzenie w kosiarkę mulczującą.
✅ NÓŻ ŁOPATKOWY: Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy oraz optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza, generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego, dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.
✅ ZINTEGROWANY ZACZEP PRZEWODU ELEKTRYCZNEGO: Zintegrowane zabezpieczenie kosiarek elektrycznych STIHL zapewnia, że przedłużacz jest solidnie zamocowany do zespołu włącznika i gniazdka elektrycznego.
✅ SKŁADANY KOSZ NA TRAWĘ ZE WSKAŹNIKIEM ZAPEŁNIENIA: Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę, można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza, wdmuchiwane są w glebę.
✅ KOŁA Z BIEŻNIKIEM: Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem, koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.
✅ UCHWYT TRANSPORTOWY: Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki, za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia.
✅ SKŁADANY UCHWYT: Dzięki składanemu uchwytowi, kosiarki STIHL można z łatwością transportować i oszczędzać miejsce podczas przechowywania kosiarki.
✅ UCHWYT Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI: Regulowana wysokość uchwytu kosiarki STIHL znacznie poprawia komfort pracy dostosowując wysokość tak, by można było obsługiwać ją w wygodnej pozycji. Wysokość może być ustawiona na kilku poziomach, zapewniając ergonomiczne koszenie przy zachowaniu stabilności kosiarki.
✅ OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO: Lekka obudowa z tworzywa sztucznego łączy w sobie wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę i promieniowanie UV.
✅ CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA: Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku, ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


 Powierzchnia trawnika w m

 Do 500 

Moc znamionowa w W

1200

Szerokość koszenia w cm

37

Wysokość koszenia w mm

30-70

 Pojemność kosza na trawę w l 

40

Ciężar w kg

14

Rob. prędk. obr. w U/min

3200

Regulacja wysokości koszenia

 5-stopniowa, centralna 

 Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A) 

93
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność