• Kategorie
  • Kosiarka elektryczna STIHL RME 235

Symbol: 63110112410

Lekka kosiarka elektryczna do małych trawników.

Moc znamionowa silnika
1200 W
Materiał korpusu
Tworzywo sztuczne
Szerokość koszenia
33 cm
Regulacja wysokości koszenia
5-stopniowa
Zakres wysokości koszenia
25-65 mm
Napęd na koła
Nie
Pojemność kosza
30 l
Obszar roboczy
Do 300 m²
Metoda koszenia Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
689.00 -13% 599.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
689
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosiarka elektryczna STIHL RME 235

Jeśli potrzebujesz zwrotnego i lekkiego urządzenia, które jest stworzone do dbania o trawę na małych powierzchniach, to kosiarka elektryczna STIHL RME 235 jest idealnym wyborem. Dzięki prostej, ale solidnej konstrukcji, pielęgnacja trawników o powierzchni do 300 m² staje się niezwykle prosta. Optymalną długość trawy można uzyskać dzięki centralnej regulacji wysokości koszenia, którą możemy ustawić w 5 stopniach w zakresie od 25 do 65 mm. Pojemny, 30 litrowy kosz na trawę posiada zintegrowany wskaźnik poziomu zapełnienia. Dzięki kompaktowym wymiarom, wąskiej szerokości koszenia (33 cm) oraz ciężarowi wynoszącemu zaledwie 13 kg, jest ona wyjątkowo zwrotna i łatwo nią manewrować wokół krzewów i grządek. Dzięki składanemu uchwytowi, możemy zaoszczędzić miejsce podczas transportu, czy przechowywania urządzenia.
✅ NÓŻ ŁOPATKOWY: Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy oraz optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza, generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego, dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.
✅ ZINTEGROWANY ZACZEP PRZEWODU ELEKTRYCZNEGO: Zintegrowane zabezpieczenie kosiarek elektrycznych STIHL zapewnia, że przedłużacz jest solidnie zamocowany do zespołu włącznika i gniazdka elektrycznego.
✅ SKŁADANY KOSZ NA TRAWĘ ZE WSKAŹNIKIEM ZAPEŁNIENIA: Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę, można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza, wdmuchiwane są w glebę.
✅ KOŁA Z BIEŻNIKIEM: Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem, koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.
✅ UCHWYT TRANSPORTOWY: Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki, za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia.
✅ SKŁADANY UCHWYT: Dzięki składanemu uchwytowi, kosiarki STIHL można z łatwością transportować i oszczędzać miejsce podczas przechowywania kosiarki.
✅ UCHWYT Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI: Regulowana wysokość uchwytu kosiarki STIHL znacznie poprawia komfort pracy dostosowując wysokość tak, by można było obsługiwać ją w wygodnej pozycji. Wysokość może być ustawiona na kilku poziomach, zapewniając ergonomiczne koszenie przy zachowaniu stabilności kosiarki.
✅ OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO: Lekka obudowa z tworzywa sztucznego łączy w sobie wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę i promieniowanie UV.
✅ CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA: Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku, ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.

 Powierzchnia trawnika w m

 Do 300 

Moc znamionowa w W

1200

Szerokość koszenia w cm

33

Wysokość koszenia w mm

25-65

 Pojemność kosza na trawę w l 

30

Ciężar w kg

13

Rob. prędk. obr. w U/min

3200

Regulacja wysokości koszenia

 5-stopniowa, centralna 

 Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A) 

93
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność