• Kategorie
  • Kosiarka elektryczna STIHL RME 339 C

Symbol: 63200112415

Kompaktowa kosiarka elektryczna z wygodnym, pojedynczym uchwytem.

Moc znamionowa silnika
1200 W
Materiał korpusu
Tworzywo sztuczne
Szerokość koszenia
37 cm
Regulacja wysokości koszenia
5-stopniowa
Zakres wysokości koszenia
30-70 mm
Napęd na koła
Nie
Pojemność kosza
40 l
Obszar roboczy
Do 500 m²
Metoda koszenia Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
1399.00 -15% 1189.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1399
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosiarka elektryczna STIHL RME 339 C

Kosiarka STIHL RME 339 C o szerokości koszenia 37 cm jest idealna do małych trawników. Urządzenie charakteryzuje się regulowanym, pojedynczym uchwytem kierującym. Można go łatwo złożyć, aby zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania lub transportu. Składany uchwyt ułatwia także dostęp do 40-litrowego kosza na trawę. Zintegrowane uchwyty transportowe, zintegrowany zaczep przewodu elektrycznego zabezpiecza przed zerwaniem kabla zasilania. Centralna regulacja wysokości koszenia gwarantuje, że zawsze możesz cieszyć się idealną wysokością trawnika. A jeśli chcesz dodatkowo zadbać o swój trawnik dostarczając mu dodatkowych składników odżywczych i wilgoci, możesz w łatwy sposób za pomocą dodatkowego wyposażenia przekształcić urządzenie w kosiarkę mulczującą.✅ NÓŻ ŁOPATKOWY: Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy oraz optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza, generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego, dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.
✅ ZINTEGROWANY ZACZEP PRZEWODU ELEKTRYCZNEGO: Zintegrowane zabezpieczenie kosiarek elektrycznych STIHL zapewnia, że przedłużacz jest solidnie zamocowany do zespołu włącznika i gniazdka elektrycznego.
✅ SKŁADANY KOSZ NA TRAWĘ ZE WSKAŹNIKIEM ZAPEŁNIENIA: Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę, można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza, wdmuchiwane są w glebę.
✅ KOŁA Z BIEŻNIKIEM: Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem, koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.
✅ UCHWYT TRANSPORTOWY: Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki, za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia.
✅ OBUDOWA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO: Lekka obudowa z tworzywa sztucznego łączy w sobie wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę i promieniowanie UV.
✅ CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA: Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku, ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.
✅ POJEDYNCZY UCHWYT KIERUJĄCY: Komfortowy, składany uchwyt umożliwia ergonomiczną pracę, poprzez możliwość indywidualnego dostosowania pojedynczego uchwytu do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt ułatwia także wyjmowanie kosza na trawę.


 Powierzchnia trawnika w m

 Do 500 

Moc znamionowa w W

1200

Szerokość koszenia w cm

37

Wysokość koszenia w mm

30-70

 Pojemność kosza na trawę w l 

40

Ciężar w kg

15

Rob. prędk. obr. w U/min

3200

Regulacja wysokości koszenia

 5-stopniowa, centralna 

 Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A) 

93
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność