• Kategorie
  • Zamiatarka akumulatorowa STIHL KGA 770, bez akumulatora i ładowarki

Symbol: 48600114705

Zamiatarka STIHL KGA 770 - technologia akumulatorowa, bez akumulatora i ładowarki.

3799.00 -11% 3379.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
3799
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Zamiatarka akumulatorowa STIHL KGA 770

Zamiatarka akumulatorowa do oczyszczania dużych powierzchni w budynkach i poza nimi. System zamiatania STIHL MultiClean PLUS, 8-stopniowa centralna regulacja wysokości, boczna rolka prowadząca, uchwyt transportowy, możliwość przechowywania w pozycji pionowej, uchwyt z dwustopniową regulacją wysokości. Bardzo łatwe przemieszczanie dzięki akumulatorowemu napędowi szczotek talerzowych i walca zamiatającego. Wyjątkowo skuteczne oczyszczanie obrzeży i narożników, nawet podczas postoju urządzenia. Pojemność zbiornika 50 l, szerokość robocza 77 cm.

PRODUKT BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI!!!

✅ STIHL MULTICLEAN PLUS: System zamiatania STIHL MultiClean PLUS jest stosowany w zamiatarkach STIHL KG 770 i KGA 770, dzięki dodatkowemu walcowi zamiatającemu pozwala usunąć nawet najdrobniejszy kurz. Dwie szczotki talerzowe zbierają odpady i kierują je bezpośrednio do pojemnego zbiornika. Boczne szczotki i uchwyty gwarantują bezproblemowe usunięcie brudu zalegającego przy ścianach czy krawężnikach.


 

✅ SZEROKI ZAKRES ZASTOSOWAŃ ZAMIATARKI: Centralna regulacja wysokości zapewnia dopasowanie zamiatarek do różnych podłoży. Boczne szczotki i uchwyty gwarantują bezproblemowe usunięcie brudu zalegającego przy ścianach czy krawędziach.


 

✅ TRWAŁE MATERIAŁY: Zamiatarki STIHL wytwarzane są z trwałych i wytrzymałych materiałów, aby spełnić najwyższe normy jakości firmy STIHL. Przekładnia nie wymaga częstych zabiegów konserwacyjnych, a w modelach STIHL KG 770 i KGA 770 chroni ją dodatkowa osłona.


 

✅ DUŻY POJEMNIK: Pojemnik o pokaźnych rozmiarach jest w stanie pomieścić sporo zebranych odpadów, ale zajmuje niewiele miejsca.


 

✅ ZAMIATANIE BEZPYŁOWE: Podczas pracy nie kurzy się! Listwa uszczelniająca i dwa piankowe filtry powietrza w modelach STIHL KG 770 i KGA 770 zatrzymują nawet najdrobniejsze zabrudzenia.


 

✅ FILTRY POWIETRZA: W porównaniu do innych systemów filtrów, filtry powietrza stosowane w zamiatarkach zatrzymują nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia. Podwójny filtr można łatwo wyciągnąć i wyczyścić.


 

✅ BOCZNE SZCZOTKI I UCHWYTY: Pozwalają na zbieranie odpadów przy ścianach czy krawężnikach. Ułatwia to dotarcie do trudno dostępnych miejsc.


 

✅ ERGONOMICZNY UCHWYT: Dzięki odpowiednio wyprofilowanemu uchwytowi praca zamiatarką jest bardzo komfortowa i ergonomiczna. Możliwość zmiany położenia uchwytu pozwala na optymalne dopasowanie zamiatarki do użytkownika. Możliwość przechowywania w pionie ułatwia przechowywanie i transport.


 Szerokość robocza w cm 

   77   

 Wydajność zamiatania w m2/h 

    3250    

Pojemność zbiornika w l

50

Ciężar bez akumulatora w kg

16

Powierzchnia w m2

Do 2000

Poziom mocy akustycznej w dB(A) 1)

80

Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2)

64

Czas pracy z AP 100 w min 3)

Do 84

Czas pracy z AP 200 w min 3)

Do 168

Czas pracy z AP 300 w min 3)

Do 210

1) K-Wert nach RL 2006/42/EG = 2,0 dB(A)
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Czasy pracy są wartościami poglądowymi i zależą od warunków eksploatacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność