• Kategorie
  • Spalinowa pompa wodna STIHL WP 600

Symbol: VB040112000

Wydajna pompa z dużą wydajnością tłoczenia wody.

1799.00 -11% 1609.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
1799
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Spalinowa pompa wodna STIHL WP 600

Pompa wodna STIHL WP 600 to uniwersalne, wytrzymałe urządzenie pomocne przy przepompowywaniu większych ilości wody. W rolnictwie można za jej pomocą pobrać wodę z wód powierzchniowych takich jak jeziora, rzeki, rowy lub stawy do nawadniania upraw. Można również usunąć niepożądane nagromadzenia wody. STIHL WP 600 pracuje z maksymalną wydajnością 1.050 l/min przy maksymalnej wysokości zasysania do 7 m i maksymalnej wysokości tłoczenia 31 m. Wytrzymała pompa wodna STIHL WP 600 jest napędzana mocnym 4-suwowym silnikiem benzynowym. Gdy jest zimna, możesz ułatwić start, uruchamiając ssanie. Ta samozasysająca pompa wodna ma stabilną ramę, dzięki czemu może pracować stabilnie na różnych powierzchniach, a silnik jest chroniony przed uszkodzeniem. Podłączenie węży do otworów wlewowych i wylotowych odbywa się za pomocą 3-calowych przyłączy. Podczas zasysania wody, pompa STIHL WP 600 jest chroniona przed cząstkami zanieczyszczeń znajdującymi się w wodzie za pomocą filtra. Zasysane cząstki mogą mieć maksymalną wielkość ziarna do 6 mm, wtedy ryzyko zatkania pompy jest bardzo niskie. Gdy woda jest pobierana z wód powierzchniowych, należy przestrzegać lokalnych przepisów w tej kwestii. Zestaw nie zawiera węża ssącego i ciśnieniowego.

✅ CZUJNIK POZIOMU OLEJU: ZABEZPIECZENIE SILNIKA PRZED USZKODZENIEM. Gdy tylko poziom oleju spadnie poniżej poziomu wymaganego do bezpiecznej pracy, silnik wyłącza się automatycznie.


 

✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY: DOSKONAŁE TŁUMIENIE DRGAŃ. Amortyzatory drgań zamontowane liniowo na silniku oraz na kołnierzu obudowy pompy zmniejszają naprężenia mechaniczne całego urządzenia i zapewniają płynną pracę nawet przy dużych prędkościach obrotowych silnika.


 

✅ SILNIK STIHL EHC: MOCNY I NIEZAWODNY. Pompy wody STIHL są wyposażone w mocne i niezawodne 4-suwowe silniki benzynowe STIHL EHC.


 

✅ MOCNA RAMA: DLA DOBREJ STABILNOŚCI. Solidna rama zapewnia dobrą stabilność pomp wodnych STIHL na różnych powierzchniach i jednocześnie chroni silnik przed uszkodzeniem.


 Typ silnika 

 EHC 605,0 

 Moc znamionowa w kW/KM 

4,4/6

Pojemność skokowa w cm3

212

 Max. robocza prędkość obrotowa w U/min 

3600

Pojemność zbiornika paliwa l

3,6

Ciężar w kg

29

Przyłącze węża w "

3

Max. natężenie przepływu w m3/h

63

Max. strumień objętości w l/min

1050

Max. wysokość tłoczenia w m

31

Max. wysokość zasysania w m

7

Max. ciśnienie tłoczenia w barach

3

 Gwarantowany poziom mocy akustycznej LWA w dB(A) 1) 

103

Zmierzony poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2)

87

 Niepewność pomiaru poziomu ciśnienia akustycznego KpA w dB(A) 

3

1) K-Wartość wg RL 2000/14/EG = 2,4 dB(A)
2) K-Wartość wg RL 2000/14/EG = 2 dB(A)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność