• Kategorie
  • Pilarka spalinowa STIHL MS 151 C-E

Symbol: 11462000055

Pilarka spalinowa | niesamowicie lekka 2,8kg, moc 1,1kW 1,5KM, silnik 2-MIX, ErgoStart.

Skok łańcucha
1/4"P
Długość prowadnicy
30 cm / 12"
Pojemność silnika
23,6 cm³
Moc silnika
1,1 kW / 1,5 KM
2699.00 -13% 2339.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2699
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Pilarka spalinowa STIHL MS 151 C-E

Najlżejsza, spalinowa pilarka łańcuchowa STIHL, do przygotowywania drewna opałowego oraz do pielęgnacji drzew i niewielkich trzebieży. Ergonomiczna i łatwa obsługa. Komfortowe uruchamianie, dzięki ręcznej pompie paliwowej i systemowi STIHL ErgoStart. Wąski rzaz i łatwe prowadzenie, dzięki zastosowaniu piły łańcuchowej PM3 1/4". Z oszczędnym silnikiem 2-MIX.

✅ SILNIK STIHL 2-MIX: Dwusuwowy silnik STIHL w technologii 2-MIX zapewnia dużą moc, a przy tym oszczędność zużycia paliwa do 20% w porównaniu do dwusuwowych silników STIHL o podobnej mocy, bez technologii 2-MIX. Emisja spalin spada o ok. 50%.
✅ RĘCZNA POMPA PALIWOWA: Ręczna pompa paliwowa umożliwia doprowadzenie paliwa do gaźnika, poprzez naciśnięcie przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika, potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.
✅ ŁATWY W OBSŁUDZE SYSTEM FILTRÓW: Beznarzędziowy demontaż pokrywy gaźnika umożliwia czyszczenie filtra jednym chwytem.
✅ STIHL ERGOSTART (E): Sprężyna umieszczona pomiędzy rolką linki rozrusznika, a wałem korbowym kompensuje skoki obciążenia na lince rozruchowej sprawiając, że są one prawie niewyczuwalne dla operatora. Wynik: W porównaniu do zwykłych systemów rozruchowych, system STIHL ErgoStart o połowę redukuje siłę wymaganą do uruchomienia urządzenia i umożliwia zmniejszenie prędkości rozruchowej o około dwie trzecie.
✅ CZTEROKANAŁOWA TECHNIKA STIHL: W czterech kanałach przelotowych następuje zawirowanie mieszanki paliwowo-powietrznej przed zapłonem. Zapewnia to lepsze spalanie paliwa i znacznie podnosi sprawność silnika. Skutek: mniejsze zużycie paliwa i wysoki moment obrotowy w szerokim przedziale obrotów.
✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY: Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań, wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.
✅ KOMPENSATOR: Wyczyszczenie filtra staje się konieczne dopiero wtedy, gdy moc silnika wyraźnie spadnie. Umieszczony w gaźniku kompensator STIHL sprawia, że pomimo wzrostu zanieczyszczenia filtra powietrza moc silnika, zawartość substancji szkodliwych w spalinach oraz zużycie paliwa, przez dłuższy czas pozostają stałe. W ten sposób możliwa jest dłuższa praca, bez konieczności przeprowadzania czynności serwisowych.
✅ BOCZNY NAPINACZ PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ: Śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem, przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i ostrymi zębami zderzaka oporowego.
✅ STIHL EMATIC-SYSTEM: System STIHL Ematic składa się z prowadnicy Ematic, piły łańcuchowej Oilomatic oraz pompy olejowej z regulacją wydajności wzgl. redukcją ilości tłoczonego oleju. Specjalna konstrukcja prowadnicy i piły łańcuchowej sprawia, że każda kropla oleju dociera dokładnie w te miejsca piły łańcuchowej, gdzie jest najbardziej potrzebna. Umożliwia to redukcję zużycia oleju smarującego piłę łańcuchową do 50%.
✅ PRAKTYCZNY KOREK ZBIORNIKA: Specjalne, opatentowane korki zbiorników paliwa i oleju. Zbiorniki urządzeń mechanicznych wyposażone w takie korki można szybko otworzyć i zamknąć - bez użycia siły i jakichkolwiek narzędzi.


Moc w kW/KM

   1,1/1,5   

Pojemność skokowa w cm3

23,6

Długość prowadnicy w cm

30

Ciężar w kg 1)

2,8

Ciężar zestawu w kg 2)

3,17

Stosunek ciężaru do mocy w kg/kW

2,5

Podziałka piły łańcuchowej

1/4 " P

 Wartość drgań strona lewa/prawa w m/s2 3

4,9/4,9 

Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 4)

96

Poziom mocy akustycznej w dB(A) 4)

110

1) Bez paliwa, prowadnicy i piły łańcuchowej
2) Bez paliwa, z prowadnicą i piłą łańcuchową
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²
4) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność