• Kategorie
  • Pilarka akumulatorowa STIHL MSA 220 TC-O, bez akumulatora i ładowarki

Symbol: MA012000006

Wydajna, profesjonalna, akumulatorowa pilarka do pielęgnacji drzew, bez akumulatora i ładowarki.

Skok łańcucha
3/8"P
Długość prowadnicy
35 cm / 14"
3699.00 -20% 2969.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
3699
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Pilarka akumulatorowa STIHL MSA 220 TC-O, bez akumulatora i ładowarki

Wydajna, profesjonalna, akumulatorowa pilarka do pielęgnacji drzew, do usuwania pni, korygowania koron drzew i usuwania martwego drewna. Wyjątkowo komfortowa obsługa dzięki elektronicznemu systemowi sterowania z przyciskiem odblokowującym do łatwego uruchamiania pilarki. Panel obsługowy z wyświetlaczem LED 180° informujący o stanie pracy pilarki i włączonym hamulcu piły łańcuchowej. W wyposażeniu seryjnym czujnik oleju i wyświetlacz LED do aktywnego informowania użytkownika o zbyt niskim poziomie oleju. Łatwy do czyszczenia filtr powietrza zapewnia długą żywotność i optymalne chłodzenie silnika. Piła łańcuchowa PS3 3/8" gwarantuje bardzo dużą wydajność cięcia. Wyposażona w boczny napinacz piły łańcuchowej, praktyczny korek zbiornika oleju oraz nakrętkę pokrywy koła napędowego z zabezpieczeniem przed zgubieniem.

PRODUKT BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI!!!

✅ WYJMOWANA KOMORA AKUMULATORA: ŁATWE CZYSZCZENIE. Aby wyczyścić urządzenie, możesz łatwo wyjąć komorę akumulatora.


 

✅ SKŁADANY HAK: Składany hak służy jako zamocowanie liny nośnej do opuszczania pilarki do pielęgnacji drzew i dla zachowania bezpieczeństwa pracy.


 

✅ BEZNARZĘDZIOWA OBSŁUGA KORKA WLEWU PALIWA: SZYBKO I ŁATWO. Dzięki blokadzie możesz otwierać i zamykać korek zbiornika bez użycia narzędzi, w kilku prostych krokach.


 

✅ FILTR POWIETRZA Z WŁÓKNINY: DO SKUTECZNEJ OCHRONY ELEKTRONIKI I CZĘŚCI SILNIKA. Filtr powietrza z włókniny filtruje trociny, drobny pył i brud ze strumienia powietrza chłodzącego. W ten sposób radiatory elektroniki i silnika są długo utrzymywane w czystości. Zdemontowany włókninowy filtr powietrza można łatwo wyczyścić za pomocą STIHL Varioclean i użyć go ponownie. Należy go czyścić regularnie.


 

✅ ELEKTRONICZNA KONTROLA MOCY: EFEKTYWNA KONTROLA WYDAJNOŚCI. Funkcja obniżania wartości znamionowych oferuje 2 korzyści w pracy: Z jednej strony ta funkcja chroni pilarkę łańcuchową przed możliwym przegrzaniem poprzez zmniejszenie dopływu prądu. Z drugiej strony informuje użytkownika poprzez redukcję mocy, że stopień naładowania akumulatora jest bardzo niski. W obu przypadkach można dokończyć rozpoczęte cięcia.


 

✅ PANEL INFORMACYJNO-KONTROLNY: PRZEGLĄD NAJWAŻNIEJSZYCH INFORMACJI. Duży wyświetlacz LED na bieżąco pokazuje ważne informacje o aktualnym stanie pilarki. Wyświetla wybrany tryb pracy, podaje informacje o hamulcu łańcucha i zapasie oleju do łańcucha.


 

✅ LINIA WCINANIA: Dla ułatwienia cięcia wcinającego na kratce wentylatora naniesiono marker (linię). Umożliwia to lepszą kontrolę kierunku i pewniejsze prowadzenie pilarki przy wcinaniu.


 

✅ BOCZNY NAPINACZ PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ: Śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i zębami zderzaka oporowego.


 

✅ NAKRĘTKA Z ZABEZPIECZENIEM PRZED ZGUBIENIEM: Przy wymianie zestawu tnącego zastosowano praktyczną nakrętkę pokrywy koła napędowego z zabezpieczeniem przed zgubieniem.


 

✅ CZUJNIK OLEJU: DO KONTROLI I MONITOROWANIA ZAPASU OLEJU DO SMAROWANIA PIŁY. Wyświetlacz LED czujnika oleju informuje o zapasie oleju do smarowania piły łańcuchowej. Jeśli dioda LED świeci na czerwono oznacza to, że w zbiorniku nie ma wystarczającej ilości oleju do smarowania łańcucha pilarki. Jeśli ilość oleju jest wystarczająca, dioda LED nie świeci.


System

AP

Akumulator 

   Litowo-jonowy System AP   

Ciężar bez akumulatora w kg 1)

3,3

Długość prowadnicy w cm

35

Podziałka piły łańcuchowej

3/8 " P

Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2)

94

Poziom mocy akustycznej w dB(A) 2)

104

Wartość drgań uchwyt lewy/prawy w m/s2 3)

3/3,4

Czas pracy z AP 100 w min 4)

Do 8

Czas pracy z AP 300 w min 4)

Do 25

Czas pracy z AP 300 S w min 4)

Do 29

Czas pracy z AR 1000 w min 4)

Do 79

Czas pracy z AR 2000 w min 4)

Do 112

Czas pracy z AR 2000 L w min 4)

Do 109

Czas pracy z AR 3000 w min 4)

Do 140

Czas pracy z AR 3000 L w min 4)

Do 174

1) Bez akumulatora i oleju do smarowania, z prowadnicą i piłą łańcuchową
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²
4) Czasy pracy są wartościami poglądowymi i zależą od warunków eksploatacji.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność