• Kategorie
  • Nożyce akumulatorowe STIHL HSA 50, bez akumulatora i ładowarki

Symbol: 45210113534

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu STIHL HSA 50, bez akumulatora i ładowarki.

Napięcie znamionowe
36 V
Długość listwy tnącej
50 cm
799.00 -11% 709.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
799
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Nożyce akumulatorowe STIHL HSA 50, bez akumulatora i ładowarki

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu STIHL HSA 50 to prawdziwie wszechstronne urządzenie do utrzymania posesji i ogrodu w pięknym stanie. Możesz ich używać w obszarach wrażliwych na hałas, do efektywnego cięcia żywopłotu. STIHL HSA 50 nadaje się również do przycinania krzewów lub pielęgnacji bukszpanów. Te lekkie akumulatorowe nożyce do żywopłotu współpracują z akumulatorami litowo-jonowymi systemu STIHL AK i cechują się optymalnym wyważeniem. Uchwyt z wewnętrznym panelem sterującym umożliwia komfortowe cięcie. Nożyce nadają się do obsługi zarówno prawą, jak i lewą ręką. Za pomocą wycinanego laserowo, szlifowanego diamentem i hartowanego ostrza tnącego, możesz precyzyjnie i szybko ciąć i przycinać średniej wielkości żywopłoty, krzewy lub inne rośliny. Dzięki geometrii ostrza w kształcie kropli, z odstępem między zębami 30 mm, gałązki utrzymywane w ostrzu tnącym są cięte czysto i z bardzo dobrą wydajnością. Zestaw tnący podczas pracy blisko ziemi jest chroniony przez przykręcaną osłonę prowadnicy. Akumulatorowe nożyce do żywopłotu HSA 50 są wyposażone w listwę o długość cięcia 50 cm. Zestaw bez akumulatora i ładowarki.

PRODUKT BEZ AKUMULATORA I ŁADOWARKI!!!

✅ OPTYMALNY KĄT OSTRZENIA: Zoptymalizowany kąt ostrzenia 34° dba o dobrą wydajność cięcia i agresywniejsze cięcie.


 

✅ UCHWYT DO ZAWIESZENIA: WYGODNE PRZECHOWYWANIE. W uchwycie znajduje się specjalny uchwyt, za pomocą którego urządzenie można zawiesić na ścianie.


 

✅ SYSTEM TNĄCY: Jednostronnie szlifowana, dwustronna listwa tnąca pozwala uzyskać dobre efekty cięcia. Zoptymalizowany kąt ostrzenia 32° dba o dobrą wydajność. Kształt zębów tnących umożliwia cięcie gałęzi do 8 mm.


 

✅ OCHRONA KOŃCÓWKI LISTWY: Osłona chroni końcówkę listwy tnącej nożyc do żywopłotów przed zużyciem podczas prac w niewielkiej odległości od podłoża czy muru.


 

✅ FUTERAŁ LISTWY TNĄCEJ: W celu zabezpieczenia listwy tnącej, także podczas transportu, obydwa modele nożyc akumulatorowych wyposażono w futerał z tworzywa sztucznego.


 

✅ SYSTEM WŁĄCZNIKÓW: Poprzez jednoczesne naciśnięcie obydwu przełączników na uchwycie kabłąkowym i uchwycie tylnym następuje łatwe uruchomienie urządzenia. Naciśnięcie tylnej dźwigni umożliwia bezstopniową regulację prędkości listwy tnącej. Szczególnie praktyczną zaletą przełącznika oburęcznego jest możliwość obsługi zarówno przez osoby prawo- jak i leworęczne.


 

✅ FUNKCJONALNY DESIGN: Obudowa silnika wykonana jest z gładkiego tworzywa wysokiej jakości i posiada okrągłe kontury, co zapobiega zahaczeniu urządzeniem o gałęzie lub inne przeszkody. Ponadto nożyce do żywopłotów nie absorbują brudu i łatwo utrzymać je w czystości.


 Długość listwy tnącej 

   500 mm/20"   

Ciężar w kg 1)

2,9

 Długość całkowita w cm 

101

Długość cięcia w cm

50

 Napięcie znamionowe w V 

36

Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 2)

78

 Poziom mocy akustycznej w dB(A) 2) 

89

 Wartość drgań uchwyt lewy/prawy w m/s2 3) 

2/1,6

Ilość skoków w U/Min (UM)

2800

Czas pracy z AK 10 w min 4)

Do 50

Czas pracy z AK 20 w min 4)

Do 100

1) Bez akumulatora i osłony
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
3) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²

4) Czasy pracy są wartościami poglądowymi i zależą od sposobu pracy.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność