• Kategorie
  • Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 448 PV, zestaw z AP 300 S i AL 301

Symbol: 63582000035

Mocna kosiarka akumulatorowa RMA 448 PV, zestaw z akumulatorem AP 300 S i ładowarką AL 301.

Moc znamionowa silnika
1050 W
Materiał korpusu
Polimer
Szerokość koszenia
46 cm
Regulacja wysokości koszenia
6-stopniowa
Zakres wysokości koszenia
25-75 mm
Napęd na koła
Tak
Pojemność kosza
55 l
Obszar roboczy
Do 500 m²
Metoda koszenia Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
4549.00 -11% 4039.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
4549
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 14
Kurier DPD (Pobranie) 18
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosiarka akumulatorowa STIHL RMA 448 PV, zestaw z AP 300 S i AL 301

Mocna kosiarka akumulatorowa RMA 448 PV o szerokości koszenia 46 cm, przeznaczona do koszenia trawników o średniej wielkości. Zestaw obejmuje akumulator AP 300 S i ładowarkę AL 301. Centralna regulacja wysokości koszenia oraz składany komfortowy uchwyt kierujący z regulacją wysokości. Zoptymalizowana geometria noża zapewnia długi czas pracy. Elektryczny napęd kół Vario wyraźnie zwiększa komfort pracy. Swobodna regulacja maksymalnej prędkości roboczej za pomocą sześciostopniowej dźwigni na komfortowym uchwycie kierującym. Dwie aktywne komory akumulatora do rozładowania szeregowego. W komplecie 55-litrowy składany kosz na trawę ze wskaźnikiem napełnienia.

✅ UCHWYT NOŚNY: Zintegrowane z obudową dwa uchwyty nośne. Umożliwiają łatwy załadunek sprzętu, opróżnianie i przenoszenie.
✅ OPTYMALNA BUDOWA NOŻA: Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej budowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika oraz dobre właściwości koszenia i zbierania.

✅ INNOWACYJNY KOSZ NA TRAWĘ: Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza, skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.

✅ CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA: Centralna regulacja wysokości koszenia umożliwia szybkie i proste dopasowanie do stanu trawnika.
✅ OBUDOWA Z POLIMERU: Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru na odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.
✅ TRWAŁE KÓŁKA: Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.
✅ SKŁADANY UCHWYT: Dzięki składanemu uchwytowi, kosiarki STIHL można z łatwością transportować i oszczędzać miejsce podczas przechowywania kosiarki.
✅ SYSTEM ECO-MODUS: Dzięki aktywowanemu systemowi Eco-Modus z automatyczną regulacją prędkości obrotowej, żeby kosić z odpowiednią wydajnością.
✅ POJEDYNCZY UCHWYT KIERUJĄCY: Komfortowy, pojedynczy uchwyt kierujący można dopasować do wzrostu użytkownika. Dzięki możliwości składania ułatwia zdejmowanie kosza.
✅ NAPĘD KÓŁ VARIO: Mechaniczny napęd kół Vario ułatwia dopasowanie prędkości do własnych preferencji i warunków trawnika. Wygodna regulacja, dzięki dźwigni przy kierownicy.

 Moc znamionowa w W 

 1050 

 Regulacja wysokości koszenia 

   6-stopniowa, centralna   

Pojemność kosza w l

55

Szerokość koszenia w cm

46

Wysokość koszenia w mm

25-75

Szerokość urządzenia w cm

50

Ciężar w kg

24

Wysokość urządzenia w cm

113

 Długość urządzenia z koszem w cm 

147

 Poziom mocy akustycznej mierzony LWA w dB(A) 

93,2

 Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd w dB(A) 

94

Poziom wibracji ahw w m/s2

1,8

Niepewność pomiarowa K w m/s2

0,9

Niepewność pomiarowa KpA w dB(A)

2

Robocza prędk. obr. w U/min

3150

Prędkość w km/h

2 - 4,5
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność