• Kategorie
  • Glebogryzarka spalinowa HORTMASZ HGS 65 XGTL1

Symbol: HGS65XGTL1

Glebogryzarka HGS 65 XGTL1 to glebogryzarka z oddzielnym napędem na koła jezdne i noże robocze. Doskonale sprawdzi się przy uprawie gleby czy pieleniu międzyrzędzi.

Producent silnika
Loncin
Pojemność silnika
212 cm³
Moc silnika
4,0 kW / 5,4 KM
Napęd na koła
Tak
Szerokość robocza
50 cm
Liczba biegów
1 P + 1 T
Dodatkowy osprzęt
Brak towaru
2919.00 -20% 2345.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2919
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
Kurier RABEN Półpaleta 120
Dostępność Brak towaru
Zostaw telefon

Glebogryzarka HGS 65 XGTL1

Glebogryzarka HGS 65 XGTL1 to glebogryzarka z oddzielnym napędem na koła jezdne i noże robocze. Doskonale sprawdzi się przy uprawie gleby czy pieleniu międzyrzędzi. Silnik Loncin G210F o pojemności 212 cm3, zapewnia wystarczający poziom mocy do długotrwałej pracy, oferując niezawodność działania i łatwość uruchamiania.

PRZEZNACZENIE

Glebogryzarka HGS 65 XGTL1  jest przeznaczona do uprawy gleby, odchwaszczania  oraz mieszania z wierzchnią warstwą gleby nawozów.

Glebogryzarka HGS 65 XGTL1 doskonale sprawdzi się zarówno w płytkiej jak i głębszej uprawie np. przygotowaniu gleby pod siew czy sadzenie roślin.

BUDOWA

HGS 65 XGTL1 jest typowym przedstawicielem grupy maszyn posiadających napęd na koła i tylną glebogryzarkę. Tak zbudowaną maszyną praca jest dużo lżejsza i wydajniejsza niż glebogryzarką gdzie głównym i jedynym elementem napędowym są noże. Napęd na koła doskonałe amortyzuje siły pochodzące z noży roboczych, tłumi drgania i obciążenia wynikające z ich pracy. Praca taką maszyną jest dużo lżejsza i szybsza. Koła pomagają również przy przetaczaniu maszyny na miejsce pracy.

✅ SILNIK SPALINOWY

  • Producent/model - Loncin, G210F
  • Pojemność silnika - 212 cm3
  • Moc znamionowa - 4,0 kW/5,5 KM
  • Pojemność olejowa - 0,6 l
  • Pojemność zbiornika paliwa - 3,6 l
  • Żeliwna tuleja cylindra.

Od wielu lat silniki Loncin uznawane są za jedne z najlepszych na świecie. Model G200F to najpopularniejsza jednostka napędowa, stosowana do zasilania glebogryzarek, agregatów, pomp, zagęszczarek i wielu innych maszyn.

Jednostka ta została wyposażona w rozrząd typu OHV, gwarantujący niższe temperatury pracy, większą sprawność silnika i trwałość oraz niższe zużycie paliwa. Żeliwny cylinder znacznie przedłuża jego żywotność, zwiększa odporność na przegrzanie czy chwilowy zanik smarowania.

Jednym z dodatkowych atutów silnika jest olejowy filtr powietrza. Filtr taki zapewnia najlepszy sposób filtracji i świetnie się sprawdza przy silnikach pracujących w dużym zapyleniu. Obsługa filtra nie wymaga dokupywania nowych wkładów filtrujących.


 

✅ REGULACJA WYSOKOŚCI RĘKOJEŚCI

Glebogryzarka wyposażona jest w prosty i niezawodny system regulacji wysokości rękojeści.


 

✅ PRZEKŁADNIA

Napęd z silnika przenoszony jest przez przekładnię pasową do skrzyni przekładniowej, a następnie przekładnią zębatą na koła i elementy robocze maszyny.


 

✅ ZESPÓŁ ROBOCZY MASZYNY

Zespół roboczy glebogryzarki to 4 tarcze po 3 noże na każdej.


 

✅ ŁATWOŚĆ MANEWROWANIA

Umieszczenie silnika przed osią kół napędowych daje bardzo dobre wyważenie maszyny, ułatwia pracę i manewrowanie. Silnik całą swoją masą dociąża koła, zapewniając im maksymalną przyczepność do podłoża.


Producent silnika

Loncin

Pojemność silnika w cm3

212

Typ przekładni

  Napęd pasowy + przekładnia zębata  

Biegi

1 do przodu + 1 do tyłu

Napęd na koła

Tak

Kierunek obrotu noży

Współbieżny

Szerokość pracy w cm

50

Koła w zestawie

Tak

 Możliwość zamontowania osprzętu 

Nie

Masa w kg

86

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność