• Kategorie
  • Podkrzesywarka spalinowa STIHL HT 135

Symbol: 41822000202

Mocny model do pielęgnacji drzew, 1,4 kW / 1,9 KM, silnik 4-MIX.

Skok łańcucha
3/8"P
Długość prowadnicy
30 cm / 12"
Pojemność silnika
36,3 cm³
Moc silnika
1,4 kW / 1,9 KM
4649.00 -12% 4069.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
4649
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Podkrzesywarka spalinowa STIHL HT 135

Najmocniejsza podkrzesywarka spalinowa STIHL z silnikiem 4-MIX®, idealna dla profesjonalnych arborystów, użytkowników profesjonalnych w sadownictwie i przedsiębiorstwach komunalnych. Do okrzesywania drzew, usuwania martwego drewna lub uszkodzeń spowodowanych przez burzę oraz przycinania drzew owocowych. Piła łańcuchowa PMM3 3/8", lekka, kompaktowa przekładnia z odlewanym, mocnym hakiem do gałęzi. Wyjątkowo stabilny, profesjonalny wysięgnik teleskopowy z systemem szybkiej regulacji pozwala na precyzyjne nacinanie i cięcie. Długość całkowita 270 – 390 cm.✅ LEKKI, SOLIDNY ELEMENT NAPĘDU Z MAGNEZU: LEKKA I WYTRZYMAŁA. Szczególnie wśród profesjonalistów ciężar urządzeń ma ogromne znaczenie w pracy. Dzięki lekkiemu materiałowi konstrukcyjnemu, magnezowi, uzyskujesz redukcję wagi urządzenia przy niezmienionej mocy. Odciąża to Ciebie podczas pracy, a jednocześnie urządzenie zyskuje dłuższą żywotność.
✅ PROFESJONALNY WYSIĘGNIK: PRECYZYJNA PRACA O DUŻYM ZASIĘGU. Wysięgnik teleskopowy o przekroju kwadratowym nadaje się do szczególnie precyzyjnych cięć. Zapewnia to dużą sztywność w pełnej długości, a tym samym umożliwia precyzyjne cięcie lub nacinanie gałęzi z dużej odległości.
✅ WYSIĘGNIK TELESKOPOWY: ZWIĘKSZONY ZASIĘG. Dzięki wysuwanemu wysięgnikowi teleskopowemu możesz wygodnie pracować z ziemi na dużych wysokościach. Jest to idealne rozwiązanie do przycinania wysokich gałęzi lub przycinania wysokich żywopłotów. Długość wysięgnika można regulować bez użycia narzędzi.
✅ WYGODNA OBSŁUGA: Zacisk na wysięgniku teleskopowym umożliwia łatwe zamocowanie i wypięcie urządzenia. Klips można łatwo przesuwać na wysięgniku i rozłożyć ciężar i obciążenie optymalnie podczas prac z szelkami czy systemem nośnym. Wygodny uchwyt zapewnia pewny chwyt na całym obszarze. Szelki ułatwiają pracę, zwłaszcza przy dłuższych zadaniach. Dają dużą swobodę ruchów podczas korzystania z urządzenia.
✅ SILNIK STIHL 4-MIX: Nagrodzona innowacja STIHL. Pierwszy silnik 4-suwowy STIHL smarowany mieszanką paliwowo-olejową. Łączy zalety silników 2- i 4-suwowych. Emisja spalin zredukowana do 80% w stosunku do porównywalnego silnika 2-suwowego. Przyjemne brzmienie. Optymalny moment obrotowy.
✅ SYSTEM ANTYWIBRACYJNY: Mocne wibracje przenoszone przez uchwyty urządzeń mechanicznych mogą prowadzić do choroby wibracyjnej. Z tego powodu STIHL stworzył system antywibracyjny. W urządzeniach mechanicznych wyposażonych w system AV strefy uchwytów znacznie redukują liczbę drgań wytwarzanych przez silnik spalinowy i pracujące narzędzie.
✅ SOLIDNY HAK: Stabilny hak do gałęzi pozwala usunąć luźne, ścięte gałęzie nawet z większych wysokości.
✅ UCHWYT WIELOFUNKCYJNY DO OBSŁUGI JEDNĄ RĘKĄ: WYGODNA OBSŁUGA. Dzięki jednoręcznemu uchwytowi wielofunkcyjnemu można łatwo i niezawodnie sterować urządzeniem za pomocą jednej ręki. Ponieważ wszystkie istotne elementy obsługi są w nim zintegrowane, uchwyt jest odpowiedni zarówno dla prawo-, jak i leworęcznych użytkowników.

 Długość prowadnicy w cm 

 30 

 Pojemność skokowa w cm3 

 36,3 

Moc w kW/KM

 1,4/1,9 

Ciężar w kg

7,86

 Poziom ciśnienia akustycznego w dB(A) 1) 

93

Poziom mocy akustycznego w dB(A) 1)

109

 Wartość drgań strona lewa/prawa w m/s2 2) 

4,3/4,8

Podziałka piły łańcuchowej

3/8 " P

Długość całkowita w cm 3)

   270-390   

1) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2,5 dB(A)
2) Niepewność pomiarowa wg Dyrektywy 2006/42/WE = 2 m/s²
3) Z zestawem tnącym

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność