• Kategorie
  • Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 VC

Symbol: 63580113453

Kosiarka spalinowa z napędem Vario.

Producent silnika
STIHL
Pojemność silnika
166 cm³
Moc silnika
2,6 kW / 3,5 KM
Materiał korpusu
Polimer
Szerokość koszenia
46 cm
Regulacja wysokości koszenia
6-stopniowa
Zakres wysokości koszenia
25-75 mm
Napęd na koła
Tak
Pojemność kosza
55 l
Obszar roboczy
Do 1200 m²
Metoda koszenia Mulczowanie, Wyrzut tylny, Zbieranie do kosza
2849.00 -14% 2439.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
2849
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD (Pobranie) 0
Odbiór osobisty 0
Kurier DPD 0
Dostępność Duża dostępność
Zostaw telefon

Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 VC

Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 VC oferuje niezwykły komfort pracy, poprzez zastosowanie napędu Vario. Dzięki płynnej regulacji prędkości, która odbywa się bez ingerencji w prędkość obrotów silnika, praca jest jeszcze prostsza i wygodniejsza. Kosiarka idealnie sprawdzi się na średnich trawnikach. Centralna, 6-stopniowa regulacja wysokości koszenia. Kosz na trawę o pojemności 55 litrów jest łatwy do otwarcia i opróżnienia. Kosiarka spalinowa w prosty sposób może zostać przekształcona w kosiarkę mulczującą, za sprawą wyposażenia dodatkowego. Składany uchwyt i kosz na trawę umożliwia optymalizację miejsca podczas transportu i przechowywania.
✅ NAPĘD VARIO: Napęd Vario umożliwia kosiarkom STIHL indywidualne dostosowywanie prędkości do warunków i osobistych preferencji. Zmiany prędkości dokonać można bezpośrednio przy użyciu dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym, bez zmiany prędkości obrotowej silnika.
✅ NÓŻ ŁOPATKOWY: Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.
✅ SILNIK Z SYSTEMEM ŁATWEGO ROZRUCHU: Dzięki technologii SmartChoke możliwe jest uruchomienie silnika w każdej temperaturze.
✅ TRWAŁE KÓŁKA: Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.
✅ POJEDYNCZY UCHWYT KIERUJĄCY: Komfortowy, pojedynczy uchwyt kierujący można dopasować do wzrostu użytkownika. Dzięki możliwości składania ułatwia zdejmowanie kosza.
✅ UCHWYT DO PRZENOSZENIA: Praktyczny uchwyt do przenoszenia z wyważonym środkiem ciężkości, zapewniającym wygodny transport bez kołysania urządzeniem.
✅ OBUDOWA Z POLIMERU: Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.
✅ CENTRALNA REGULACJA WYSOKOŚCI KOSZENIA: Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.
✅ INNOWACYJNY KOSZ NA TRAWĘ: Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.
✅ FUNKCJA MULCZOWANIA: Jeśli zdemontowany zostanie kosz na trawę, a zamontowana przysłona do mulczowania, to kosiarka może pracować w trybie mulczowania. Skoszona trawa jest w tym przypadku dokładnie rozdrabniana i równomiernie rozrzucana po trawniku, co likwiduje konieczność opróżniania kosza. Takie rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu, a trawnik odzyskuje substancje odżywcze i wilgoć.

 Powierzchnia trawnika w m2 

 Do 1200 

Typ silnika

EVC 300

Szerokość koszenia w cm

46

 Wysokość koszenia w mm 

25-75

Pojemność kosza w l

55

 Pojemność skokowa w cm3 

166

 Rob. prędk. obr. w U/min  

2800

Ciężar w kg

29

Moc znamionowa w U/min

2,6 kW/3,5 KM

Napęd

2,4 - 4,6 km/h

Poziom ciśnienia akustycznego LpA w dB(A) 

83

 Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] w dB(A) 

96

Niepewność pomiarowa K w m/s2

2,2

Niepewność pomiarowa KpA [dB(A)] w dB(A)

2

Regulacja wysokości koszenia

 6-stopniowa, centralna 

Wartość drgań uchwyt ahw w m/s2

4,4
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zapytaj o dostępność